راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

baghali91

کاربر سایت
Apr 2, 2006
174
نام
HaMeD
با سلام :cheesygri
من تا 15 يا 20 روز ديگه يه 360 ميخوام بگيرم . البته شرايط طوريه كه حتما دسته با سيم به درد من ميخوره . دوستمون تو پست بالا گفت كه دسته با سيم پيدا نكرده . حالا ما كه تو شهرستانيم كجا زنگ بزنيم كه دسته بيسيم رو برداره و به جاش دو تا دسته با سيم بده ؟ يعني جايي هست كه صد در صد دسته با سيم داشته باشه مثلا وست گيم يا اصلا دسته با سيم تو بازار خيلي كمه ؟ ببخشيد كه زياد شد :confused:

دوست عزیز من چند جا سوال کردم(از وست گیم هم پرسیدم)الان دسته باسیم تو بازار خیلی کمه قیمتش هم بالا رفته.شما میتونید سیم usb دسته رو بگیری و به دسته وصل کنی تا همینطور که بازی میکنی ژارژ بشه.جایی هم نیست که دسته باسیم رو برداره به جاش "2" تا دسته بده! من چند جا که پرسیدم گفتن بیسیم 45 تومنه با سیم هم 40 تومن(اگه داشته باشن)!!!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
میخواستم بدونم قیمت ها درست شده یا نه ؟؟؟
الان هالو و الیت تو تهران چنده ؟؟؟
دیروز به مگس گیم زنگ زدم الیت را میداد 710 تومن به نظر شما خوبه ؟؟؟(اگه بازم خالی نبسته باشه گفت فالکونه )

قیمت ها هنوز بالاست.
این قیمتی هم که داده 110 تومان بالاتر داده.الان دور و بر 600 تومان هست.با همون Mainboard های فالکون.

دوست عزیز من چند جا سوال کردم(از وست گیم هم پرسیدم)الان دسته باسیم تو بازار خیلی کمه قیمتش هم بالا رفته.شما میتونید سیم usb دسته رو بگیری و به دسته وصل کنی تا همینطور که بازی میکنی ژارژ بشه.جایی هم نیست که دسته باسیم رو برداره به جاش "2" تا دسته بده! من چند جا که پرسیدم گفتن بیسیم 45 تومنه با سیم هم 40 تومن(اگه داشته باشن)!!!

بهتره همه دوستان اردیبهشت به بعد اقدام کنن.در ضمن این دوستمون احتمال داره بخواد رو PC استفاده کنه که با این Play & Charge Kit که شما گفتی نمیشه رو PC بازی کرد.

ariashop.ir

کاربر سایت
Dec 6, 2007
248
قیمت ها هنوز بالاست.
این قیمتی هم که داده 110 تومان بالاتر داده.الان دور و بر 600 تومان هست.با همون Mainboard های فالکون.

بهتره همه دوستان اردیبهشت به بعد اقدام کنن.در ضمن این دوستمون احتمال داره بخواد رو PC استفاده کنه که با این Play & Charge Kit که شما گفتی نمیشه رو PC بازی کرد.

مزه ی فروختن کنسول با دو برابر برابر قیمت به قدری به فروشنده ها چسبیده که مطمئن باش تو اردیبهشت هم با این شدت و تاکید مکرری که شما ازش حرف میزنی پایین نمیاد . موقعی که تو پاساز پایتخت روی آرکید 550 قیمت میذارن منصفانه نیست که توقع داشته باشیم بیاد تو اردیبهشت 350 بده و 200 کمتر سود کنه . توی اردیبهشت و خرداد هم تا چشم به هم بزنی حکایت شب عید پیش میاد یعنی این قضیه پیش میاد که تابستون اومد و تا می تونیم باید قیمت رو ببریم بالا حالا به هر قیمتی که شده . ;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
مزه ی فروختن کنسول با دو برابر برابر قیمت به قدری به فروشنده ها چسبیده که مطمئن باش تو اردیبهشت هم با این شدت و تاکید مکرری که شما ازش حرف میزنی پایین نمیاد . موقعی که تو پاساز پایتخت روی آرکید 550 قیمت میذارن منصفانه نیست که توقع داشته باشیم بیاد تو اردیبهشت 350 بده و 200 کمتر سود کنه . توی اردیبهشت و خرداد هم تا چشم به هم بزنی حکایت شب عید پیش میاد یعنی این قضیه پیش میاد که تابستون اومد و تا می تونیم باید قیمت رو ببریم بالا حالا به هر قیمتی که شده . ;)

الان توی تهران وارد کننده داره به مغازه دار ها 450 می فروشه.شما حساب کن چقدر اونا هم سود میکشن روش.به هر حال قیمت اردیبهشت بخاطر رکود بازار این نوع وسایل پایینتر از عید یا موارد مشابه هست.
شما که از این قیمت ها ناراحت هستی از خارج کشور بده بیارن که مشکلی با قیمت نداشته باشی.هم به صرفه تر هست برات هم مطمئنی به کیفیت جنست.

behzad_ps2

کاربر سایت
Nov 10, 2007
56
الایت ریجن J رو کسی سراغ داره با مادربرد فالکون والایت ریجن uc از نظر فراوانی بازی
مشکلی که نداره در ضمن اگه قیمت هر دو تا رو لطف کنید ممنون میشم:blushing:

6800gt

کاربر سایت
Jun 23, 2007
46
با سلام به دوستان عزیز.
من میخوام بین ps3 & xbox360 یکی رو بگیرم .
مسلما xbox بخاطر ارزون بودن بازیهاش گزینه بهتریه . حالا یه سوال داشتم آیا کسی هستش تو فروم که تاریخ ساخت کنسولش xbox360 . 2007 به بالاست سه چراغ شده باشه یا مشکل گرمایی داشته باشه . و آیا این مدلهای فالکون احتمال 90 % سالمه یعنی چند ساعت در روز میشه باهاش بازی کرد . و آیا این 203 w هایی که تو بازاره که میگن مادربوردش فالکونه که احتمالا cpu 90 هستش خوبه یا باید حتما 175w 65 نانومتری گیر بیاریم . و آیا کلا وایسیم تا ps3 کپی خور بشه ؟ با تشکر فراوان

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
با سلام به دوستان عزیز.
من میخوام بین ps3 & xbox360 یکی رو بگیرم .
مسلما xbox بخاطر ارزون بودن بازیهاش گزینه بهتریه . حالا یه سوال داشتم آیا کسی هستش تو فروم که تاریخ ساخت کنسولش xbox360 . 2007 به بالاست سه چراغ شده باشه یا مشکل گرمایی داشته باشه . و آیا این مدلهای فالکون احتمال 90 % سالمه یعنی چند ساعت در روز میشه باهاش بازی کرد . و آیا این 203 w هایی که تو بازاره که میگن مادربوردش فالکونه که احتمالا cpu 90 هستش خوبه یا باید حتما 175w 65 نانومتری گیر بیاریم . و آیا کلا وایسیم تا ps3 کپی خور بشه ؟ با تشکر فراوان

شما می تونی قبل از خرید به پاورش نگاه کنی ببینی 175 وات هست یا نه.در ضمن فالکون تاحالا گزارش خرابی نداشته و خیلی خوب جواب داده تا الان.
PS3 معلوم نیست هک بشه.XBox 360 هم با این مادربورد جدید دیگه اصلا جای ترسی نداره چون واقعا عالی جواب داده فالکون ولی به نظر من یه اینترکولر هم برای XBox 360 با مادربورد فالکون باشه هنوز دمای دستگاهت بهتر میشه... :love:

hesamps3

کاربر سایت
Feb 7, 2007
110
نام
sas
شما بهتره يه زنگ به طاهر بزني تا بفهمي فالکون خرابي داشته يا نه
همين پنجشنبه يه فالکون 3 چراغ برا طاهر آوردن که بعد دو هفته خراب شده
ولي فعلا همين يه دونس که درصد بسيار بسيار ناچيزيه ولي درست نيست بگيم فالکون اصلا خراب نشده

hoseinlu

کاربر سایت
Jan 28, 2008
479
نام
زهير
ولي فعلا همين يه دونس که درصد بسيار بسيار ناچيزيه ولي درست نيست بگيم فالکون اصلا خراب نشده
اون آقا يا با دستگاه بد تا كرده يا اينكه خيلي بد شانس بوده .
ضمنا امروز تو سايت وست گيم زده بود ايكس باكس اركيد با گارانتي تو راهه . بابت گارانتي بودنش هم چيزي روش ميكشن يا نه ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
الایت ریجن J رو کسی سراغ داره با مادربرد فالکون والایت ریجن uc از نظر فراوانی بازی
مشکلی که نداره در ضمن اگه قیمت هر دو تا رو لطف کنید ممنون میشم:blushing:

باید برای J با مادربورد Falcon بگردی.اما UC راحت پیدا میشه.قیمت هم ارزون ترین جا فکر کنم 580 باشه.

درسته آمار خرابی خیلی پایین هست.ممکنه 100 تا دستگاه یکیش اینطوری بشه با این مادربورد.

اون آقا يا با دستگاه بد تا كرده يا اينكه خيلي بد شانس بوده .
ضمنا امروز تو سايت وست گيم زده بود ايكس باكس اركيد با گارانتي تو راهه . بابت گارانتي بودنش هم چيزي روش ميكشن يا نه ؟

مطمئنا بخاطر گارانتیش یه چیزی میکشن روش.اما این که گارانتی داره امکان داره گارانتی مخصوص خود فروشگاه West یا جایی باشه که ازش جنس میگیرن.والا وقتی هولوگرام مایکروسافت در بیاد دیگه گارانتیش باطل هست.

ariashop.ir

کاربر سایت
Dec 6, 2007
248
الان توی تهران وارد کننده داره به مغازه دار ها 450 می فروشه.شما حساب کن چقدر اونا هم سود میکشن روش.به هر حال قیمت اردیبهشت بخاطر رکود بازار این نوع وسایل پایینتر از عید یا موارد مشابه هست.
شما که از این قیمت ها ناراحت هستی از خارج کشور بده بیارن که مشکلی با قیمت نداشته باشی.هم به صرفه تر هست برات هم مطمئنی به کیفیت جنست.

بله از این لحاظ حق با شماست ولی آشناهام تو خارج از کشور تا اواخر تابستان به ایران نمیان و خیلی سخته بخوام این همه مدت تحمل کنم ولی اگر کسی از دوستان به دبی یا جای دیگه میره حاضرم 50 هزار تومان اضافه بر هزینه کنسول بدم تا برام بیاره

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بله از این لحاظ حق با شماست ولی آشناهام تو خارج از کشور تا اواخر تابستان به ایران نمیان و خیلی سخته بخوام این همه مدت تحمل کنم ولی اگر کسی از دوستان به دبی یا جای دیگه میره حاضرم 50 هزار تومان اضافه بر هزینه کنسول بدم تا برام بیاره
شما یه Credit Card غیر قابل شارژ بخر.باهاش آنلاین خرید کن برات ارسال کنن ایران.ولی باید تحقیق کنی که بفرستن ایران 100%.من خودم دارم از همین طریق یه PSP می خرم.

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
سلام
من همین روزا قصد خرید X360 مدل الایت رو دارم. امروز از نکست جن قیمت گرفتم گفتن 665 تومن. میخواستم ببینم برای اینکه بتونم به مانیتور وصلش کنم باید چه چیزایی رو تهیه کنم، می خوام یه دونه هم فن براش بگیرم . یکی هم اینکه من روزی 4 تا 5 ساعت باهاش بازی خواهم کرد ، مشکلی واسه کنسول پیش نیاد؟ وسایل جانبی همراه کنسول چه چیزایی رو تهیه کنم که بعدا شاید به دردم بخوره... ممنون:love:

hoseinlu

کاربر سایت
Jan 28, 2008
479
نام
زهير
مطمئنا بخاطر گارانتیش یه چیزی میکشن روش.اما این که گارانتی داره امکان داره گارانتی مخصوص خود فروشگاه West یا جایی باشه که ازش جنس میگیرن.والا وقتی هولوگرام مایکروسافت در بیاد دیگه گارانتیش باطل هست.
حالا ارزششو داره به خاطر گارانتيش پول اضافه بديم يا نه . اگه گارانتي مال فروشگاه باشه مثلا اگه دستگاه سه چراغ شد اونو مجاني تعمير ميكنه يا نه ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
من همین روزا قصد خرید X360 مدل الایت رو دارم. امروز از نکست جن قیمت گرفتم گفتن 665 تومن. میخواستم ببینم برای اینکه بتونم به مانیتور وصلش کنم باید چه چیزایی رو تهیه کنم، می خوام یه دونه هم فن براش بگیرم . یکی هم اینکه من روزی 4 تا 5 ساعت باهاش بازی خواهم کرد ، مشکلی واسه کنسول پیش نیاد؟ وسایل جانبی همراه کنسول چه چیزایی رو تهیه کنم که بعدا شاید به دردم بخوره... ممنون:love:

قیمتش یه مقدار بالاست.چون 600 تومان هم گیر میاد البته با رجیون UC.
برای این که به مانیتور وصلش کنید باید Microsoft VGA Cable بگیرید.فن هم حتما بگیر.سعی کن جنس خوبش رو بگیری.مثلا مارک NYKO که فکر کنم 50-60 تومان باشه(سعی کن رنگ کنسولت باشه).
اگر Intercooler داشته باشه و مادربوردش هم فالکون باشه نه اصلا مشکلی پیش نمیاد.
وسایل جانبی هم یه Play & Charge Kit بگیر برای باطری دسته که بدرد می خوره.
این جا هم یه نگاه کن ببین شاید یه چیز بدرد بخور توی وسایل های جانبی یافتی :
http://www.xbox.com/en-GB/hardware/catalog.aspx

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر