راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

joojefarary

کاربر سایت
May 1, 2010
15
به نظرم ارکید نخری بهتره.اگه میخوای دست دوم بخری بهترین گزینه slim و elite هست (که به نظرم اسلیم بخری بهتره)
اگه ارکید بتونی پیدا کنی فقط دست دومش تو بازار هست که بعد اگه بخوای بفروشیش اونچنان سود یا ضرری واست نداره..چون دیگه تولید نمیشه و دیگه تو بازار نیست قیمتی نداره
بازی که زیاد هست ولی به نظرم برا شروع همون gta v و انحصاری های مایکرو (halo - gears of war - forza - alan wake) خوب هستن

سایت اینترنتی؟!!

فرقی نداره من تهرانم جای مطمعا میشناسین بشه xbox دسته دوم خوب گرفت .

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
سلام
====
فرق بین 360 با درایور لایتون و هیتاچی چی هست قیمت نو تو بازار 100 هزار تومان هیتاچی ارزان تر هست.

بیشتر لایتون توصیه میشه ولی اگه به غیر اسلیم میخوای برداری به برد دستگاه توجه کن نه درایو.در کل نوع درایو بیشتر توی نوع کپی خورینگ متفاوته که برای اونم راه حل هستش بازم من پیشنهادم lite on هستش و slim و برای الیت برد جاسپر ( که البته دیگه همه اینو میدونن ):d
وال.. من خودم موندم ایکس باکسم رو بفروشم یا نه چون کلا هفته ای یبار استفاده میکنم بیشتر با PC هستم
( خودم 360 slim 250gb دارم ولی دو به شکم بفروشم یا نه ):-/

joojefarary

کاربر سایت
May 1, 2010
15
قیمتها خیلی عجیب غریب . تو تهران رفتم توپخونه قیمتها از 700 تومن بود تا 950 مدل slim 4g بدون کینکت . رفتم بوستان میگن 970 . پاساژ یاران میگفتن 800 تا 850 همه هم میگن جنس من آکه مشکلی نداره . من خودم زیاد اهل گیم نیستم اینم بیشتر به خاطره کینکت میخوام که با خانواده و دوستان بازی کنیم و فوتبال و .... فکر کنم در هفته نهایت یه وقتایی بشه 2 3 ساعت بازی کنم بیشتر زمانی که کسی باشه بازی میکنم . به نظرتون همین 4 گیگ جواب منو میده ؟ تا بعدا یه هارد براش بخرم . بعد یه سری مغازه ها میگفتن از اول jtag نگیر درایوشو کلا عوض میکنن و یه دونه به درد نخوره میندازن . تو توپخونه هم کپی خور سخت افزاری 50 60 تومن ارزونتر از نرم افزاری بود . حال به نظرتون jtag بگیرم یا نه ؟ یه سوال دیگم اینکه به نظرتون از توپخونه دست دوم بگیرم این آرکید کار کرده بدرد بخور هستن ؟

• Like
Reactions: bazicon

farhad.p

کاربر سایت
Oct 3, 2013
6
سلام دوستان ، من دیشب قرار بود برای همسرم دوربین بخرم رفتیم فقط اطلاعات گرفتیم
ولی بسرم زد بعد سالها برم سراغ کنسول بازی ، همون دیشب یه دستگاه ایکس باکس 360 خریدم ( بدون کوچکترین اطلاعاتی)
سوال اینه که کینکت و دستگاه رو اگه بخوام ازتون درباره مثلا لایتون و کپی نرم افزاری و ... سوال کنم ، از کجا باید اطلاعات بهتون بگم

• Like
Reactions: bazicon

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
قیمتها خیلی عجیب غریب . تو تهران رفتم توپخونه قیمتها از 700 تومن بود تا 950 مدل slim 4g بدون کینکت . رفتم بوستان میگن 970 . پاساژ یاران میگفتن 800 تا 850 همه هم میگن جنس من آکه مشکلی نداره . من خودم زیاد اهل گیم نیستم اینم بیشتر به خاطره کینکت میخوام که با خانواده و دوستان بازی کنیم و فوتبال و .... فکر کنم در هفته نهایت یه وقتایی بشه 2 3 ساعت بازی کنم بیشتر زمانی که کسی باشه بازی میکنم . به نظرتون همین 4 گیگ جواب منو میده ؟ تا بعدا یه هارد براش بخرم . بعد یه سری مغازه ها میگفتن از اول jtag نگیر درایوشو کلا عوض میکنن و یه دونه به درد نخوره میندازن . تو توپخونه هم کپی خور سخت افزاری 50 60 تومن ارزونتر از نرم افزاری بود . حال به نظرتون jtag بگیرم یا نه ؟ یه سوال دیگم اینکه به نظرتون از توپخونه دست دوم بگیرم این آرکید کار کرده بدرد بخور هستن ؟
اگه آنلاین بازی نمیکنی کنسول رو جی تگ کنی بهتره چون دیگه احتیاجی نیست وقتی بازی رو نصب کردی حتما دیسک تویِ کنسول باشه بدون دیسک هم بازی رو اجرا میکنه
به نظرم ارکید نخری بهتره البته اگه مادربردش jasper بود بخر چون دیگه نمیخواد نگران 3 چراغه شدن کنسول باشی ولی اگه غیر از این بود خریده ارکید ضرره چون هر لحظه ممکنه بسوزه
یه elite یا همون اسلیم 4 گیگ به خیلی بهتره
سلام دوستان ، من دیشب قرار بود برای همسرم دوربین بخرم رفتیم فقط اطلاعات گرفتیم
ولی بسرم زد بعد سالها برم سراغ کنسول بازی ، همون دیشب یه دستگاه ایکس باکس 360 خریدم ( بدون کوچکترین اطلاعاتی)
سوال اینه که کینکت و دستگاه رو اگه بخوام ازتون درباره مثلا لایتون و کپی نرم افزاری و ... سوال کنم ، از کجا باید اطلاعات بهتون بگم
اگه سوالی دارید من درخدمتم

farhad.p

کاربر سایت
Oct 3, 2013
6
اگه سوالی دارید من درخدمتم

دوست عزیز من بدون هیچ اطلاعاتی رفتم ایکس باکس خریدم
یه ذره به شک افتادم سرم کلاه رفته ، از نظر قیمتی ، اما قیمت فدای سر، می خوام بدونم از نظر دستگاهی از کجا میشه فهمید دستگاهی که خریدم یا کینکتی که خریدم چه جوری هستن

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
دوست عزیز من بدون هیچ اطلاعاتی رفتم ایکس باکس خریدم
یه ذره به شک افتادم سرم کلاه رفته ، از نظر قیمتی ، اما قیمت فدای سر، می خوام بدونم از نظر دستگاهی از کجا میشه فهمید دستگاهی که خریدم یا کینکتی که خریدم چه جوری هستن
کنسول رو اریجینال خریدید یا کپی خورش کردید؟!!!
اگه کپی خور کرده باشید یا نرم افزاری هست که اسمش lt3 هست یا سخت افزازی که میشه jtag
چند خریدید؟!!چه مدلی اسلیم یا سوپر اسلیم؟!!!هاردش چند گیگه؟!!!کینکت با خوده کنسول بود (ینی داخل جعبه ی کنسول) یا جدا خریدید؟!!

farhad.p

کاربر سایت
Oct 3, 2013
6
کنسول رو اریجینال خریدید یا کپی خورش کردید؟!!!
اگه کپی خور کرده باشید یا نرم افزاری هست که اسمش lt3 هست یا سخت افزازی که میشه jtag
چند خریدید؟!!چه مدلی اسلیم یا سوپر اسلیم؟!!!هاردش چند گیگه؟!!!کینکت با خوده کنسول بود (ینی داخل جعبه ی کنسول) یا جدا خریدید؟!!

ممنون از پیگیری ، کپی خور هستش ، فکر کنم اسلیم هستش
کینکت رو 300 داد ،می گفت سه حالت داره که این بهترینه، گفت سه سنسورس، نمی دونستم کینکت هم فرق داره ، فکر می کردم فقط یه جور هستش
دستگاه رو هم گفت نرم افزاری بهت میدم و از رو دیسک بازی اجرا میشه ، 320 گیگ رو داد 1190 ، گفت خوبی 320 به 250 اینه که خودش اتو اپدیته و نیازی نیست بیاری ما اپدیت کنیم و گفت درایو هم لایتونه
حال دوست عزیز من می تونم از رو چی می تونم صحت گفته های ایشون رو متوجه شم؟

joojefarary

کاربر سایت
May 1, 2010
15
کینکت رو 300 داد ،می گفت سه حالت داره که این بهترینه، گفت سه سنسورس، نمی دونستم کینکت هم فرق داره ، فکر می کردم فقط یه جور هستش
دستگاه رو هم گفت نرم افزاری بهت میدم و از رو دیسک بازی اجرا میشه ، 320 گیگ رو داد 1190 ، گفت خوبی 320 به 250 اینه که خودش اتو اپدیته و نیازی نیست بیاری ما اپدیت کنیم و گفت درایو هم لایتونه

از توپخونه خریدی ؟ کینکت که چرت گفته . دیروز که من توپخونه بودم خیلی عجیب قیمتها رفته بالا عجیب . 360 4 گیگ بدون کیکت 1000000 تومن بود . بقیه تعاریفشم الکی برای بازار گرمی . درایور که باید دستگاه باز بشه بفهمی ولی اگر درایو لایتون دیده باشی با باز شدن درایور متوجه میشی درست یا نه .

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
خواهش میکنم.والا کینکت فقط یه مدل هست فک نکنم مدل های مختلفی داشته باشه!!!حجم هارد فرقی نداره چقدر باشه چه 320 گیگ چه 250 گیگ چه 4 گیگ!!
شاید چون کپی خور نرم افزاری هست راجبه آپدیت ها اینجوری گفته که البته دیگه واسه 360 آپدیتی به اون صورت نمیاد.تقریبا میشه گفت از وقتی که وان اومده آپدیتی واسش منتشر نمیشه
اونم که گفته از رویِ دیسک اجرا میشه بخاطره این هست که اگه کنسول رو کپی خور سخت افزاری کنید فقط کافیه بازی رو نصب کنید و بعد میتونید بدون دیسکِ بازی,بازی رو پلی کنید
کنسولِ خودم سخت افزاری هست (جی تگ) زیاد راجبه نرم افزاری اطلاعی ندارم ولی تا جایی که میدونم چیزه خاصی نداره
بیشتر کپی خور نرم افزاری بدرد آنلاین بازی کردن میخوره چون اگه سخت افزاری کپی خور کنید نمیتونید آنلاین بازی کنید و وقتی وارده شبکه ی لایو میشید از طرفِ مایکروسافت بن میشید
فقط اگه میخواید به لنز فشار نیاد حتما بازی ها رو نصب کنید و بعد با دیسک اجراشون کنید و همیشه از دیسک های رایت 100 درصد استفاده کنید که بهش برنر مکس میگن

farhad.p

کاربر سایت
Oct 3, 2013
6
فقط اگه میخواید به لنز فشار نیاد حتما بازی ها رو نصب کنید و بعد با دیسک اجراشون کنید و همیشه از دیسک های رایت 100 درصد استفاده کنید که بهش برنر مکس میگن

دوست عزیز دو تا سوال
1- از کجا میشه فهمید این دی وی دی های نقره ای که می فروشن برنر مکس 97 هستش یا 100 ( به فروشنده باشه میگن 100 )

2- برای نصب بازی باید کار خاصی انجام داد؟ ( مثلا من بازی جی تی ای 5 رو گذاشتم تو دستگاه 10 گیگ نصب کرد اما هر وقت بازی می کنم دی وی دی دستگاه صدای چرخشش خیلی زیاده و معلومه دی وی دی درحال کاره!!! )

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
دوست عزیز دو تا سوال
1- از کجا میشه فهمید این دی وی دی های نقره ای که می فروشن برنر مکس 97 هستش یا 100 ( به فروشنده باشه میگن 100 )

2- برای نصب بازی باید کار خاصی انجام داد؟ ( مثلا من بازی جی تی ای 5 رو گذاشتم تو دستگاه 10 گیگ نصب کرد اما هر وقت بازی می کنم دی وی دی دستگاه صدای چرخشش خیلی زیاده و معلومه دی وی دی درحال کاره!!! )
دقیق نمیدونم ولی فک کنم آموزشش تویِ سایت باشه که چجوری میشه فهمید 97 درصد هست یا 100 درصد (البته فک کنم)
اون صدا که طبیعیه..ولی خب خوبیه اینکه بازی ها رو نصب کنید و بعد بازی کنید اینِ که به لنز زیاد فشار نمیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر