راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
سلام
میخواستم بدونم xbox elite مشکل 3 چراغه و ... داره؟اگه الایت گرفتم برد خاصی باید بگیرم یا فرق نداره؟
بعد این که، کنسولی که lt2 هست میشه ادم خودش lt3 بکنه؟

برد جسپر بگیر . من خودم الیت برد فالکون سال 2009 خریدم یک و نیم سال بعد سه چراغ شد . البته ایکس کلمپ کردم فنشم دوازده ولت کردم و درست شد و دیگه خراب نشد .
آپدیت درایو هم باید بلد باشی وگرنه حتی ممکنه درایو رو بسوزونی . اگر بلد نیستی بده بیرون برات انجام میدن . ده دقیقه کاره .

moh72

کاربر سایت
Dec 17, 2010
16
بچه ها یه سوال دیگه یه ارکید هست با برد جسپر 440 تومن که فک کنم lt3 هست.حالا میخواستم بدونم اگه به این یه هارد ایکس باکسم وصل کنم کاراییش با اسلیم فرقی میکنه؟واسه بازیهای جدید مشکلی پیش نمیاد، میتونه اجراشون کنه؟اسلیم چه برتری نسبت به ارکید داره؟(به غیر از اندازه و تغییرات ظاهری)
راستی یکی ارکید با برد فالکون 290 تومن میداد:-oولی از سه چراغه شدنش ترسیدم نگرفتم

• Like
Reactions: che-jaleb

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
بچه ها یه سوال دیگه یه ارکید هست با برد جسپر 440 تومن که فک کنم lt3 هست.حالا میخواستم بدونم اگه به این یه هارد ایکس باکسم وصل کنم کاراییش با اسلیم فرقی میکنه؟واسه بازیهای جدید مشکلی پیش نمیاد، میتونه اجراشون کنه؟اسلیم چه برتری نسبت به ارکید داره؟(به غیر از اندازه و تغییرات ظاهری)
راستی یکی ارکید با برد فالکون 290 تومن میداد:-oولی از سه چراغه شدنش ترسیدم نگرفتم

سلام دوست عزیز اگر یه ارکید با برد جسپر بگیرین و یک هارد هم بگیرین خیلی بهتر از این دستگاه های نیو اسلیم هست شک نکنید. ( البته اگر دستگاه ارکید ترو تمیز باشه)

اصلا سمت فالکون نرید خیلی شانسی هست

• Like

moh72

کاربر سایت
Dec 17, 2010
16

سلام دوست عزیز اگر یه ارکید با برد جسپر بگیرین و یک هارد هم بگیرین خیلی بهتر از این دستگاه های نیو اسلیم هست شک نکنید. ( البته اگر دستگاه ارکید ترو تمیز باشه)

اصلا سمت فالکون نرید خیلی شانسی هست

با بازیای جدید و لایو که مشکلی نداره؟
راستی دسته های xbox همگی یه مدل هستن؟(از لحاظ باتری اینا میگم)

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
با بازیای جدید و لایو که مشکلی نداره؟
راستی دسته های xbox همگی یه مدل هستن؟(از لحاظ باتری اینا میگم)

خیر اگر کنسول قبلا بن نشده باشه هیچ مشکلی نداره...
بله همه یکی هستن

• Like

.:MATIN:.

کاربر سایت
Dec 20, 2013
506
نام
متین
سلام
اخر نسلی گفتم یه ایکس باکسم بگیرم انحصاری های اونم بازی کنم
بنظرتون چه مدلی بگیرم ارزون پام در بیاد(دست دو) فقط هم واسه انحصاری ها میخوامش بعد یه 2ماه هم بفروشمش بره

moh72

کاربر سایت
Dec 17, 2010
16
سلام
اخر نسلی گفتم یه ایکس باکسم بگیرم انحصاری های اونم بازی کنم
بنظرتون چه مدلی بگیرم ارزون پام در بیاد(دست دو) فقط هم واسه انحصاری ها میخوامش بعد یه 2ماه هم بفروشمش بره
ارکید دست دو با برد جسپر بگیر حدود 450 درمیاد
اگه نمیخوای انلاین بزنی جی تگ شده بگیر که بازیارو بدون dvd هم میاره
اگه خواستی انلاینم بزنی کپی خور نرم افزاری (با اپدیت lt3)بگیر

joojefarary

کاربر سایت
May 1, 2010
15
با سلام خدمت همگی دوستان . قصد خرید xbox 360 دارم .

یکی از دوستان xbox eltie 120g داره میخوام ازش 500000 ورد دارم . امروز رفتم بازار یه قیمتی گرفتم توپ خونه قیمت slim 4gb کپی خورد شده رو 700 تا 900 میگفتن بدون کینکت . که بین کپی سخت افزاری و نرم افزاریش 100 تومن اختلاف بود . حال چند تا سوال دارم
1- تفاوت slim با elite تو چی ؟ ایا elite سه چراغ میشه ؟
1 - چه تفاوتی بین کپی سخت افزاری و نرم افزاری ؟ (اینجوری که من خوندم سخت افزاری میشه jtag و نرم افزاری lt3 آیا درسته) بعد این که نوشته شده با jtag میشه تو هارد بازیهارو نصب کرد یعنی با lt3 نمیشه یا نه میشه احتیاج به سی دی داره همیشه که فقط اون اول اجرا از رو سی دی میخونه ؟ با lt3 دیگه مشکلی از نظر آپدیت نداره اگر پیغامی در مورد آپدیت بده ؟
2 - هارد 4 گیگ آیا مشکلی ایجاد میکنه ؟ کلا کاربردش برای چی ؟ یکی میگفت نمیتونی یه سری بازیها رو باهاش اجرا کنی .
3- بعضی جاها عکس گذاشتن که elite خروجی اپتیکال داره و slim نه و بعضی جاها بر عکس این کدوم صحت داره .
3 - من هدفم بیشتر برای کینکت میخواستم بدون آیا فایده داره خریدم و بازیهای xbox360 بازم تولید میشه یا نه دیگه تولید نمیشه ؟

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
با سلام خدمت همگی دوستان . قصد خرید xbox 360 دارم .

یکی از دوستان xbox eltie 120g داره میخوام ازش 500000 ورد دارم . امروز رفتم بازار یه قیمتی گرفتم توپ خونه قیمت slim 4gb کپی خورد شده رو 700 تا 900 میگفتن بدون کینکت . که بین کپی سخت افزاری و نرم افزاریش 100 تومن اختلاف بود . حال چند تا سوال دارم
1- تفاوت slim با elite تو چی ؟ ایا elite سه چراغ میشه ؟
1 - چه تفاوتی بین کپی سخت افزاری و نرم افزاری ؟ (اینجوری که من خوندم سخت افزاری میشه jtag و نرم افزاری lt3 آیا درسته) بعد این که نوشته شده با jtag میشه تو هارد بازیهارو نصب کرد یعنی با lt3 نمیشه یا نه میشه احتیاج به سی دی داره همیشه که فقط اون اول اجرا از رو سی دی میخونه ؟ با lt3 دیگه مشکلی از نظر آپدیت نداره اگر پیغامی در مورد آپدیت بده ؟
2 - هارد 4 گیگ آیا مشکلی ایجاد میکنه ؟ کلا کاربردش برای چی ؟ یکی میگفت نمیتونی یه سری بازیها رو باهاش اجرا کنی .
3- بعضی جاها عکس گذاشتن که elite خروجی اپتیکال داره و slim نه و بعضی جاها بر عکس این کدوم صحت داره .
3 - من هدفم بیشتر برای کینکت میخواستم بدون آیا فایده داره خریدم و بازیهای xbox360 بازم تولید میشه یا نه دیگه تولید نمیشه ؟
قیمتش به نظرم خوبه!
تو مدل های اسلیم و سوپر اسلیم دیگه نمیخواد نگران مادربرد کنسول باشی,مصرف برقشون کمتره,و مدلِ اسلیم دکمه هاش تاچ هست
در کل elite هم خوبه ولی اگه مادربردش jasper باشه
کپی خور نرم افزاری (lt3) واسه این خوبه که شما بخوای آنلاین هم بازی کنی ولی اگه اهل آنلاین بازی کردن نیستی به نظرم کنسول رو جی تگ یا همون کپی خور سخت افزاری کنی بهتره
چون هم بدون دیسک بازی ها اجرا میشن هم امکانات زیادی به کنسول اضافه میشه
چرا در هر صورت بازی رویِ هارد نصب میشه ولی خوب وقتی کنسول جی تگ باشه احتیاجی به دیسک نداری (موقع انجام بازی)
آره وقتی کنسول lt3 باشه باید حتما دیسک هم داخل کنسول باشه تا بازی اجرا بشه,الان که دیگه فک نکنم آپدیتی به اون صورت واسه 360 بیاد
بعضی از بازی ها مثل battlefield 4 رویِ کنسول با هارد 4 گیگ نصب نمیشن و اذیت میکنن و به نظرم کلا هارد 4 گیگ فایده نداره
نه مدل slim و نه elite هیچ کدوم خروجی اپتیکال ندارن
مایکرو گفته تا سالِ دیگه کنسول رو ساپورت میکنه از نظره بازی.همین الان هم خیلی بازی جدید واسه خوده کنسول و کینکت اومده

farzadwin7

کاربر سایت
Aug 13, 2009
59
نام
فرزاد
آیا خریدن ارکید با هارد کم حجم برای بازی کردن یه سری از بازی ها مثل gta v و یه سری از انحصاری ها را توصیه می کنید ؟ برای فروش در چند ماه اخیر خیلی قیمت ها افت نمیکنه ؟
تا چقدر ارزش هزینه کردن داره ؟ چه بازی هایی را پیشنهاد می کنید ؟

آخرین ویرایش:

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
آیا خریدن ارکید با هارد کم حجم برای بازی کردن یه سری از بازی ها مثل gta v و یه سری از انحصاری ها را توصیه می کنید ؟ برای فروش در چند ماه اخیر خیلی قیمت ها افت نمیکنه ؟
تا چقدر ارزش هزینه کردن داره ؟ چه بازی هایی را پیشنهاد می کنید ؟
به نظرم ارکید نخری بهتره.اگه میخوای دست دوم بخری بهترین گزینه slim و elite هست (که به نظرم اسلیم بخری بهتره)
اگه ارکید بتونی پیدا کنی فقط دست دومش تو بازار هست که بعد اگه بخوای بفروشیش اونچنان سود یا ضرری واست نداره..چون دیگه تولید نمیشه و دیگه تو بازار نیست قیمتی نداره
بازی که زیاد هست ولی به نظرم برا شروع همون gta v و انحصاری های مایکرو (halo - gears of war - forza - alan wake) خوب هستن
دوستان جای مطمعا برای خرید xbox360 دسته دوم میشناسید ؟
سایت اینترنتی؟!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر