راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

reza-360

کاربر سایت
Feb 6, 2008
4
اگر یه مدل و یه قیمت دقیق بگید خیلی لطف کردید

ببین دوست عزیز قیمت ها همیشه تقریبی هستن . چون عوامل زیادی از جمله مکانی که میخری ، فروشنده و هزار عامل دیگر در نوسان قیمت ها تاثیر دارند . اما قیمت های تقریبی ایناست .

مدل الیت : 600 تا 630
مدل هیلو : 530 تا 550
مدل پرمیوم با خروجی : 470 تا 500
مدل پرمیوم معمولی : 420 تا 450
مدل ارکید : 390 تا 430
مدل کور : 340 تا 360

موفق باشی :biggrin1:

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
یه سوال دیگه راست میگن 2009 سری جدید xbox عرضه میشه ؟؟؟؟البته من یه جا تو این سایت شنیدم:eek:
راستی اقا emad شما منظورتون کدوم مدله؟؟؟

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
2009 سری جدید xbox عرضه میشه ؟؟؟؟البته من یه جا تو این سایت شنیدم:eek:
سری جدید منظورت مثلا XBox720 هستش ؟ یا ... ؟ چون مایکروسافت قرار هست 360 با GPU 65nm هم در آینده تولید کنه

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
منظور مثلا همون xbox720 هست :biggrin1:
راستی درسته که برای بعضی از بازی نیاز به HDD است ؟؟؟؟؟
ببخشید اگه زیاد سوال می پرسم :blushing:

ariashop.ir

کاربر سایت
Dec 6, 2007
248
دوستان یه سوالی درمورد قیمت xbox 360 پرسیدم که لطف کردید جواب دادید . من ارکید می خوام بخرم که هزینش 390 تا 430 هست . فقط به نظرتون ارزش داره این همه پول هزینه کنم ؟

آخه برای پولم خیلی زحمت کشیدم رو این حساب می گم :confused:

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
دوستان یه سوالی درمورد قیمت xbox 360 پرسیدم که لطف کردید جواب دادید . من ارکید می خوام بخرم که هزینش 390 تا 430 هست . فقط به نظرتون ارزش داره این همه پول هزینه کنم ؟

آخه برای پولم خیلی زحمت کشیدم رو این حساب می گم :confused:
به هر حال پولش همينه ... تو اين دنيا اگه چيزي مي خواي بايد يه چيزي هم بدي كه در 99.9% اوقات اون چيزي كه بايد بدي عرق جبين نام داره :cheesygri
شما هم ارزونترين مدل رو انتخاب كرديد و مدل هاي 600-700 تومني هم هست ... ولي اگه يه Hardcore gamer هستي و بدون بازي مي ميري حتما يكي بردار ;)
منظور مثلا همون xbox720 هست :biggrin1:
راستی درسته که برای بعضی از بازی نیاز به HDD است ؟؟؟؟؟
ببخشید اگه زیاد سوال می پرسم :blushing:
Xboxـه جديد ... شايد بين 2010 تا 2012 ;)
در رابطه با HDD بايد بگم كه بله ... براي دانلود بازي هاي Arcade و Demo ها تقريبا داشتن HDD يه امر اجباريه ;) ولي فكر نكنم زياد تو سيو مشكل پيدا كني چون هر سيو حدودا 2-3 مگ بيشتر جا نمي گيره (حداكثر رو گفتم);)

ariashop.ir

کاربر سایت
Dec 6, 2007
248
به هر حال پولش همينه ... تو اين دنيا اگه چيزي مي خواي بايد يه چيزي هم بدي كه در 99.9% اوقات اون چيزي كه بايد بدي عرق جبين نام داره :cheesygri
شما هم ارزونترين مدل رو انتخاب كرديد و مدل هاي 600-700 تومني هم هست ... ولي اگه يه Hardcore gamer هستي و بدون بازي مي ميري حتما يكي بردار ;)

بهترین و مطمئن ترین و منطف ترین و عادل و عاقل و بالغ :biggrin1: ترین فروشنده تو تهران کیه ؟ کسی که کارش نقص نداشته باشه و یه یه چیزی بده که 4-5 سالی عمر کنه کیه ؟

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج

بهترین و مطمئن ترین و منطف ترین و عادل و عاقل و بالغ :biggrin1: ترین فروشنده تو تهران کیه ؟ کسی که کارش نقص نداشته باشه و یه یه چیزی بده که 4-5 سالی عمر کنه کیه ؟
در مورد قسمت اول سئوالت باید بگم طاهر (فروشگاه نکست جن)
درمورد قسمت دوم سئوالت باید بگم اینکه کنسولت چند سال عمر میکنه بستگی به شانست داره البته من
توصیه میکنم کنسولت رو از همون ابتدا بده فنهاش رو12ولت کنن و ایکس کلمپ روش انجام بشه اونوقت
میشه گفت یه 3-4سالی راحت عمر میکنه(البته بازم تضمینی نیست)بستگی داره چه جوری ازش استفاده
کنی اگه شیوه استفاده ترکی (شوخی بود) باشه:cheesygri کارش تو یکی دو ماه اول تمومه اگه رعایت حالش رو بکنی برات مدت زیادتری کار میکنه درکل توجه داشته باش که این کنسول استقامت پلی استیشن رو نداره

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

به نظر من NextGen.IR رو برای خرید انتخاب کن.همه کار ها رو هم یکجا انجام بده یعنی 12Volt هم کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر