راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

xbox s

کاربر سایت
Nov 6, 2011
106
نام
حسین
سلام . میخوام یه ایکس باکس الایت دست دو بخرم . اینم عکساش
از کجا بفهمم مادر بوردش جاسپره؟ تاریخ ساختش دقیقا از بعد از چه سالی باید باشه. و همچنین چند می ارزه ؟ خود یارو با چند تا بازی قدیمی و بدون دسته اضافه میگه 500 ؟ مناسبه؟

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام . میخوام یه ایکس باکس الایت دست دو بخرم . اینم عکساش
از کجا بفهمم مادر بوردش جاسپره؟ تاریخ ساختش دقیقا از بعد از چه سالی باید باشه. و همچنین چند می ارزه ؟ خود یارو با چند تا بازی قدیمی و بدون دسته اضافه میگه 500 ؟ مناسبه؟

پشت ایکس باکس اونجایی که مشخصات رو نوشته قسمت مصرف برقش نوشته 12.1A که برای مادربردهای دیگه 14.2 و 16.5 آمپر هست. سوکت پاور جسپر هم فرق میکنه و به شکل زیر هست

71309602629074028569.png

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
ممنون. میگم بعضی از ایکس باکسا این قدر ازش خر کاری کشیدن لنزشون ضعیف میشن اینو نمیتونم خودم تشخیص بدم؟
باید دیسک بذاری توش تست کنی. اگر زیاد صدا میداد یا هی تلاش میکنه بازی رو بخونه لنزش ممکنه ضعیف شده باشه

_f4rid_

کاربر سایت
Apr 14, 2014
3
سلام دوستان
یه xbox 360 slim E 250GB آکبند از خارج آوردم ولی کپی خور نیست
میخواستم بدونم چه راهایی واسه کپی خور کردنش هست و اینکه راه های تشخیص برد و درایوش با 360 slim یکیه
ممنون میشم راهنماییم کنین

xbox s

کاربر سایت
Nov 6, 2011
106
نام
حسین
باید دیسک بذاری توش تست کنی. اگر زیاد صدا میداد یا هی تلاش میکنه بازی رو بخونه لنزش ممکنه ضعیف شده باشه

ایکس باکسو امروز تست کردم از درایور دستگاه یه صدای وز وز ی شنیدم عادیه؟ اخه مال خودم اسلیمه درایور صدا داره ام وز وز نه. با تشکر

pashnetala

کاربر سایت
Dec 15, 2012
1
سلام

عذر میخوام اینجا پی ام میدم.

من تازه میخوام اگه بشه یه اک باکس ۳۶۰ بگیرم و کاملا اماتور هستم

۱-سوالم اینه بازی هایی که ۱۰ ۲۰ تومن تو بازار قیمتشونه روی هر مدل اکس باکس ۳۶۰ اجرا میشه؟ و اینکه احتیاج به هکی کرکی چیزی نیست؟ اگر هست سخت افزاریه یا نرم افزاری؟

۲-سوال دومم من واقعا عاشق بازی های با کینت شدم، ایا واسه پلی استیشن ۳ هم همچین بازی هایی هست به همین کیفیت و زیبایی و زیاد؟

۳-سوال اخرمم با توجه به اماتور بودنم اکس باکس پیشنهاد میکنید یا پی اس ۳ ؟ و اگر اکس باکس ۳۶۰، کدوم مدلشو که مقرون به صرفه باشه؟ واسه بیشتر بازی های حرکتی (کیننت) و انچنان هم عشق بازی حرفه ای نیستم.

ممنون.

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام

عذر میخوام اینجا پی ام میدم.

من تازه میخوام اگه بشه یه اک باکس ۳۶۰ بگیرم و کاملا اماتور هستم

۱-سوالم اینه بازی هایی که ۱۰ ۲۰ تومن تو بازار قیمتشونه روی هر مدل اکس باکس ۳۶۰ اجرا میشه؟ و اینکه احتیاج به هکی کرکی چیزی نیست؟ اگر هست سخت افزاریه یا نرم افزاری؟

۲-سوال دومم من واقعا عاشق بازی های با کینت شدم، ایا واسه پلی استیشن ۳ هم همچین بازی هایی هست به همین کیفیت و زیبایی و زیاد؟

۳-سوال اخرمم با توجه به اماتور بودنم اکس باکس پیشنهاد میکنید یا پی اس ۳ ؟ و اگر اکس باکس ۳۶۰، کدوم مدلشو که مقرون به صرفه باشه؟ واسه بیشتر بازی های حرکتی (کیننت) و انچنان هم عشق بازی حرفه ای نیستم.

ممنون.

1- کدوم بازی 10 یا 20 تومنه؟ همه ایکس باکس ها کپی خور هستند و نرم افزاری هک شدن

2- PS3 موو و نویگیشن داره ولی اگه بازیهای حرکتی رو خیلی دوس داری برو سمت Wii که همش بازی حرکتی و با حال هست

3- Wii رو پیشنهاد میکنم و مطمئن باش از پیشنهاد من پشیمون نمیشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر