راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
ممنون حامد جان بد جوری گیر افتادم از اونور پی اس پی خریدم که به دردم نمیخوره از این ورم که دو تا دستگاهم هر دو تا شون بن شدن از اون طرفم که ارکید اورجینال پیدا نمیشه عجب شانسی دارم من یاد اون رو زا بخیر
I Lave You Live Frends

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
از اونور پی اس پی خریدم که به دردم نمیخوره از این ورم که دو تا دستگاهم هر دو تا شون بن شدن از اون طرفم که ارکید اورجینال پیدا نمیشه
کسی اون دور و اطراف نیست تا با هم Wi-Fi بازی کنید ؟ خب PSP به درد تو نخورد ولی مهرداد که خودت خبر داری از پایه های همیشگی Live بود هم مثل تو PSP گرفته ولی بعد از یک هفته خبری نشد ازش ... فکر کنم دچار سندرم بازیخوری حاد شده است ! آخرین خبری که ازش داشتم این بود که 40 تا DvD بازی PSP از یکی از بچه ها گرفته بود ... انگار هم اکنون در کلینیک ترک اعتیاد به کنسول بستری است.:)
خب پیگیر کارهای این فرزاد باش حتما" . إن شاء ا... یک کنسول اورجینال آرکید گیرت میاد و راحت میشی.با فریدون هم مشورتی داشته باشی بد نیست.البته خبر دارم که اون X360 بن شده ات رو رد کردی که به نظرم تا وقتی که یک جا رو برای خرید کنسول اورجینال آرکید پیدا نکرده بودی نباید این کار رو انجام میدادی چون وضعت اینطوری میشد که هستی.در هر حال گذشته ها گذشته و اتفاقات رخ داده است ، پس با پیگیری مستمر دنبال موردت باش.

اگر اتفاق خاصی نیفتد هم اون روزها بازم تکرار می شود.الان هم خبرهای خوشی به گوش می رسد که یکیش اومدن فرمور iXtreme 1.4 برای درایوهای هیتاچی است.البته از ما که گذشته ، ولی برای آنهایی که هنوز به فکر کنسولهای کپی خور هستند.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام به همه
می خوام 360 هالو ادیشن بگیرم 700 صفحه پست اینجاست که اگه بخوام بگردم مطالب مورد نیازم رو بخونم خیلی تول می کشه لطفا یکی به سوالام جواب بده :
1-رو تلویزیون 21 با چه روزولیشنی می تونم بازی کنم (منظور از 720i و اینا چیه ؟)
2-می تونم روش ویندوز نصب کنم و کارایه با pc انجام می دم با این انجام بدم
3- می تونم با کیبرد و موس بازی کنم چون مثلا call of duty4 فک نکنم با دسته هال بده (یعنی اصلا من تا کیبرد و موس زیر دستم نباشه نمی تونم بازی کنم ) ؟
4- خب کپی خور شدنش چه جوریه اینکه می گن نمی دونم باید j باشه و... چیه باید به چه نکاتی توجه کنم ؟
5-اگه بخوام با مانیتور بازی کنم مانیتور های واید خوبه؟
پیشاپیش دمتون گرم
1- با 480p می تونی بازی کنی. اگه HDTV نداری بهترین کار اینکه به مانیتور وصل کنی 360 رو.
2- نه هیچی نمی تونی روش بریزی. خودش یک سیستم عامل ساده داره که می تونه آهنگ و فیلم و این چیزا رو پخش کنه. البته یه قسمت آنلاین هم داره که امکانات زیادی داره.
3- نه نمی تونی وصل کنی. کلا دسته 360 برای fps نسبتا خوبه و عادت می کنی ولی خوب نمی تونه جای موس + کیبورد رو بگیره.
4- اینجا رو مطالعه کن:
http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=2786
5- بهتره ماینتور واید باشه ولی اگر نباشه هم زیاد مشکلی پیش نمیاد.

الان هم خبرهای خوشی به گوش می رسد که یکیش اومدن فرمور iXtreme 1.4 برای درایوهای هیتاچی است.البته از ما که گذشته ، ولی برای آنهایی که هنوز به فکر کنسولهای کپی خور هستند.
ixtreme 1.4 که از همون روز اول هم برای هیتاچی اومده بود، نمی دونم چی دیدی تو. توی همون تاپیک نحوه کپی خور کردن و آپدیت Firmware اگه یه صفحه می رفتی عقب لینک دانلودشو می دیدی.

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
سلام به همگی
من می خواهم 360 بگیریم به نظر شما core بگیرم یا primium
الان قیمت چنده و از کجا بگیرم بهتره
perimium غیر از دسته وایرلس از هاردش فقط میسه برای سیو کردن استفاده کرد ؟

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
سوال

!!!! مگه اگه تو Liveدستگاه رو بن کنن دوباره نميتونی درستش کنی؟ يعنی دستگاه به فنا ميره؟

عزیز دستگاه به فنا نمیره میتونی باهاش بازی کنی ولی :(به لایو دیگه نمیتونی دسترسی داشته باشی شما که لایو نیومدی اگه یه بار بیای با هیچ چیز عوضش نمیکنی

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
با درود

قیمت روزـه 360 در تهران:

آرکید پک: نگرد نیست، گشتم نبود.

:biggrin1: < قابل توجه فرخ، عزیز دل بابا > :biggrin1:​

Pre With HDMI: قیمتهای و متفاوتی هست. این کنسول کپی شده بشرط اینکه MB فالکون باشه، یکی میده 600 تومن ( ای بر گرون فروش لعنت،،، بشمار :mad: :biggrin1: ) یکی هم هست که میده 510 تومن.

Halo Edition: این یکی داره خوش قیمت میشه یواش یواش. فعلا از 635 قیمت هست تا 700 .

Elite: یه جا داشت که نامرد میداد 700 تومن. البته برای 19/10/2007 بود که احتمالا فالکون بودنش بالاست.

پ.ن. یکی هست که آرکید پک رو خیلی خوب حساب میکنه، بهم گفت 380 تومن کپی شده ( باز هم گرونه :-" ). فردا اول وقت میخوام یقش کنم. خدا خواست و مشکلی پیش نیامد و تونستم بگیرم 100 در صد همین جا اعلام میکنم ;) .

mohammad20

کاربر سایت
Aug 26, 2006
398
با درود

قیمت روزـه 360 در تهران:

آرکید پک: نگرد نیست، گشتم نبود.

:biggrin1: < قابل توجه فرخ، عزیز دل بابا > :biggrin1:​

Pre With HDMI: قیمتهای و متفاوتی هست. این کنسول کپی شده بشرط اینکه MB فالکون باشه، یکی میده 600 تومن ( ای بر گرون فروش لعنت،،، بشمار :mad: :biggrin1: ) یکی هم هست که میده 510 تومن.

Halo Edition: این یکی داره خوش قیمت میشه یواش یواش. فعلا از 635 قیمت هست تا 700 .

Elite: یه جا داشت که نامرد میداد 700 تومن. البته برای 19/10/2007 بود که احتمالا فالکون بودنش بالاست.

پ.ن. یکی هست که آرکید پک رو خیلی خوب حساب میکنه، بهم گفت 380 تومن کپی شده ( باز هم گرونه :-" ). فردا اول وقت میخوام یقش کنم. خدا خواست و مشکلی پیش نیامد و تونستم بگیرم 100 در صد همین جا اعلام میکنم ;) .

شما که اول پستتون نوشتین ارکید نیست بعد دوباره نوشتین یه جا هست:-"
اونم با این قیمت که نسبت به 480 که یکی از دوستامون گفته بود خیلی ارزون تره

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
نکته: به این جون :biggrin1: فرخ :biggrin1: نمیخوام برای کسی تبلیغ کنم یا پست نامربوط بدم.خواهشا مدیرا رحم کنن.

بزن زنگو فرخ که قیمتها شکست :biggrin1:

حالشو ببرید که Halo Eition شد 600 تومن ( 100 در صد فالکون ) و Elite شد 630 ( 50 50 ست مادر بوردش ).

حالا پیدا کنید پرتقال فروش را :biggrin1:.

پ.ن. برای کسب اطلاعات بیشتر این ID رو Add کنید:
persia_kings

==================================

شما که اول پستتون نوشتین ارکید نیست بعد دوباره نوشتین یه جا هست :-"
برات PM گذاشتم ;).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر