راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
:mad:تو این خراب شده به خاطر این گمرک لعنتی وحرص وطمع این واردکنده های ازخدا بی خبرهمیشه باید کنسول
رو150000یا200000بالای قیمت واقعی بخریم

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
:mad: تو این خراب شده به خاطر این گمرک لعنتی وحرص وطمع این واردکنده های ازخدا بی خبرهمیشه باید کنسول
رو150000یا200000بالای قیمت واقعی بخری
دقیقا. امیدوارم همشون این جور پولهای رو که از دست ملت میگیرن رو خرج بیمارستان عزیزاشون بکنن :-"

mazi_z_PSP

کاربر سایت
Jun 8, 2007
177
halo edition در همه جای اروپا (به جز انگلستان) 400 یورو هست. در امریکا هم 400 دلار.
خوب اینجوری که خيلی نامرديه. 400 يورو به پول ایران ميشه تقريبا 542 هزارتومان. اما به دلار ميشه تقريبا 370 تومان. خوب این اختلاف برايه چيه؟
من ميخوام از ایتاليا بگيرم . خوب اونجوری که خيلی گرون ميشه. نه؟ هيلو اديشن رو ميگم.

fereydoon

کاربر سایت
Mar 25, 2007
130
با سلام

این قضیه قیمت غیر یکسان 360 در کل جهان یک مساله کاملا طبیعیه و به عوامل زیادی مربوط میشه مثل تعرفه حمل و نقل و یا مسائل سیاسی و همچنین سیاست کلی شرکت مایکروسافت برای فروش کنسولش و رقابت در برابر Wii در آمریکا و یا رقابت باPS3 در ژاپن که این دو کنسول از لحاظ قیمت با هم فرق می کنند .
نتیجه:
اگر شما بخواین یه کنسول 360 خوب ( falcon, Zephir و حتی luanch ) با مشخصات دلخواهتون (هیلو یا الیت یا پرمیوم و حتی آرکید ) پیدا کنید کافیه به جای اینکه اضافه هزینه ورود کنسول از خارج از کشور رو بپردازید یه جفت کفش پاتون کنید و تو تهران یه دوری بزنید . برای مشکل آدرس نداشتن شهرستانیها هم تو همین فروم اطلاعات زیادی راجع به فروشگاهها و رفتارشون و خدماتشون نوشته شده که با کمی تامل مساله براشون حل میشه .این اختلاف قیمت فروش کنسول در تهران در یک کنسول مشابه به راحتی به 60 هزار تومان هم میرسد .
پس خودتونو یه تکونی بدید بجای بالا و پایین کردن قیمت کنسول در کشورهای دیگه که شاید با برآورد کلی هزینه ها زیاد هم به صرفه نباشه از همینجا کنسولتون رو بخرید .

برای کسانی هم که کنسول آرکید می خوان و تصمیم دارن با قیمت خوب بخرند توصیه میکنم یه سری به تاپیک آقا پیام بزنند .

بچه ها میخواستم یه اماری بگیرم .کسانی که مدل arced میخوان.

ببینم ارزش چین رفتن رو داره یا نه .من که نه دوستم که بازرگان هست باهاش صحبت کردم اگه تعداد

خوب باشه تا 150 تا هم میتونه بیاره.البته اگه بخواد 2 هفته دیگه بره حدوده یک ماه و نیم دیگه بار میرسه.

منتظرم .به دوستانتون هم بگید تا امار بره بالا.

من خودم از 10 کنسول واسه دوستهای خودم شروع میکنم.

لطفا قبل از پرسیدن سوال همون طوری که آقا اشکان گفتند مطالب فروم رو بررسی کنید . من مطالب بالا رو کلا در فروم خوندم و باز هم میگم رسیدن به این اطلاعات یه خورده نیاز به گشتن در فروم داره.

موفق باشید
فریدون

آخرین ویرایش:

mazi_z_PSP

کاربر سایت
Jun 8, 2007
177
سلام سلام. باورتون نميشه
نميدونم چی شده رفتم تو سايت ایکس باکس .( Xbox.com) اول که رفتم ایکس باکس الايت رو نوشته بدو 429.99 دلار. منظورم همون قيمت اوليش هست. نميدونم درست نوشتم يا نه. اما بعد از چند دقيقه که کارهای ديگمو انجام دادم دوباره اون صفحه رو لود کردم و نوشته بود ایکس باکس الايت 299.99.( NEW:£299.99)

يعنی چی ؟ عکس بالايه سايت هم عوض شده بود. تورو خدا بريد يک قيمت بکنيد ببينيد قضيه چيه؟ نکنه به خاطر کريسمس قيمت آمد پايين؟ تورو خدا زودتر خبرشو بهم بديد دارم ميميرم.

liyona

کاربر سایت
Nov 27, 2006
337
سلام سلام. باورتون نميشه
نميدونم چی شده رفتم تو سايت ایکس باکس .( Xbox.com) اول که رفتم ایکس باکس الايت رو نوشته بدو 429.99 دلار. منظورم همون قيمت اوليش هست. نميدونم درست نوشتم يا نه. اما بعد از چند دقيقه که کارهای ديگمو انجام دادم دوباره اون صفحه رو لود کردم و نوشته بود ایکس باکس الايت 299.99.( NEW:£299.99)

يعنی چی ؟ عکس بالايه سايت هم عوض شده بود. تورو خدا بريد يک قيمت بکنيد ببينيد قضيه چيه؟ نکنه به خاطر کريسمس قيمت آمد پايين؟ تورو خدا زودتر خبرشو بهم بديد دارم ميميرم.

فرق پوند و دلار رو متوجه می شی ؟؟

Ramin_gh_2004

کاربر سایت
Apr 16, 2007
50
نام
رامین
سلام.
من تازه واردم ولی می خوام 1 ماه دیگه Xbox 360 بخرم. به نظر شما کدوم مدل در ایران ارزون تره ( می دونم core از همه ارزون تره) ؟ چه ریجیونی را بگیرم؟ کدوم درایو رو بگیرم؟ اصلا مدل core هست دیگه؟ خواهشا من را راهنمایی کنید . مغازه ها خودشون کپی خور می کنن؟:(

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
من می خوام ارزون ترین رو بگیرم . یعنی چی خودش کپی خور شده است؟ میگن ntsc j بازی هاش راحت تر گیر میان درسته؟
یعنی خودشون قبلا کپی خورش کردن
بازی ها هم اکثرا فری هستن
ولی برای live J بهتره
به نظره من حتی شده بیخیالx360 بشی بشو ولی coreنگیر;)

Ramin_gh_2004

کاربر سایت
Apr 16, 2007
50
نام
رامین
حداقل core نگیر چون نسبت به قیمتش اصلا نمیارزه یه پرمیوم بگیر
یعنی کنسولی که میگیری از قبل کپی خور شده هست
درسته
این Arcade که تازه اومده چه طوره؟ قیمت همه مدل ها حدودا چنده؟ من Xbox live نمی خوام . یعنی اگر ntsc u/c بگیرم طوری نیست؟

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
این Arcade که تازه اومده چه طوره؟ قیمت همه مدل ها حدودا چنده؟ من Xbox live نمی خوام . یعنی اگر ntsc u/c بگیرم طوری نیست؟
نه عزیز Live به رجیون بستگی نداره که حالا بگی J بگیرم بهتره
به نظر من یه Arcade بگیر که خیلی عالیه :love:

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
دوست عزيز من متوجه ميشم. اما الان مهم اینه که اول 429 بود بعد شد 299. قضيه چيه؟ چرا اینقدر کاهش داشت؟
ببین عزیزم اینی که شما نوشتی یعنی پوند اما این یعنی دلار $ پس دلار با پوند
فرق میکنه :laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر