راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Nod

کاربر سایت
Sep 2, 2007
385
نام
امیر محسن
من چنتا سوال دارم:cheesygri
1-آیا بازی اصل به xbox360های کپی می خوره؟؟؟
2-آیا یک 360 کپی که بازی کپی داره و کپی خور هست می تونه با یک 360 که بازی اصل داره و کپی خور نیست با هم LAN بازی کنند؟؟؟؟؟
:confused:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
من چنتا سوال دارم:cheesygri
1-آیا بازی اصل به xbox360های کپی می خوره؟؟؟
2-آیا یک 360 کپی که بازی کپی داره و کپی خور هست می تونه با یک 360 که بازی اصل داره و کپی خور نیست با هم LAN بازی کنند؟؟؟؟؟
:confused:
1و2- بله !!

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
خیلی خیلی ممنون
برای تشکر از
post_thanks.gif
استفاده کن ;)

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
پس چرا کسی توی این انجمن کنسولش مال برج 4 نیست:confused: چون خیلیا کنسولو تازه خریدن
از خودشون بپرس :biggrin1:
شاید مغازه ای که ازش خریدن هنوز نیورده
اگه بخای شماره تلفن مغازه ای رو که من ازش پرسیدم رو بهت میدم
تا الان باید برج 5 یا 6 هم اورده باشه (شاید )

ps3(payam)360

کاربر سایت
Jan 12, 2007
126
نام
پیام
سلام

بله توی بوشهر جنس می فروشم.ولی غیر از PSP به کنسول دیگه ای وارد نیستم که بخوام باهاش کار کنم.این XBox 360 رو هم 3-4 هفته بیشتر نیست خریدم.قیمتیم که الان توی بوشهر به مشتری ها میدم 400 هست.فروشنده بودن به نشونه خدا بودن توی کار با اجناس نیست.
کنسول من دقیقا داخلش مثل کنسولی بود که عکسش رو گذاشتم.اگر قلق باز کردن قسمت پشت رو یاد بگیرم حتما باز می کنم و عکس می گیرم.لبه هاش بلند شده بخاطری که بینش همه چیز کردم که باز بشه.خوشم نمیاد کنسولم تیکه پاره بشه.الان Nintendo 64 دارم سالم از این XBox360 نو تر به نظر میاد.6-7 ساله دارمش.

میشه بگید این قیمتا کجای بوشهر هست که ما نمیبینیم؟
مغازه شما کجاست؟
جواب پیام خصوصی هم که نمیدی!!!!!
من تو بوشهر هستم ولی این چیزی که شما میگید وجود ندارد(پریمیموم 400):sick:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
مغازه شما کجاست؟

تازه کجاشو دیدی کنسول همه دو تا هتسینک داره ولی مال ایشون سه تا;)

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
مغازه شما کجاست؟

دوست عزیز شما اصلا ببین توی مغازه ها XBox360 پیدا می کنی که قیمت بخوای ؟ اونم از آقای قاسمی که PS3 رو میده 650 بعد میگه هاردشم 120 گیگابایت هست.من نمی دونم این هارد از کجاش در اومده :eek:
شما هر وقت ایکس باکس خواستی من بهتون XBox 360 نو 2007 با درایو هیتاپچی میدم 400 تومان.

تازه کجاشو دیدی کنسول همه دو تا هتسینک داره ولی مال ایشون سه تا;)

تو هم خودت رو نپرونی وسط خوشحال میشم.دوست داری بپرونی تا برخوردم رو تغییر بدم.یه مقدار مدت زمان کنسولت بیشتر ماست گواه بر این نیست که خداشی.پس خواهشا ... ;)
دوست ندارم برخورد بدی داشته باشم.بیشتر دوست دارم رفیق باشیم.کنسول رو هم امشب باز می کنم برات یه عکس با دوربین 7.2 مگاپیکسلی میگیرم تا کاملا نقاط مختلفش رو ببینی.چشمات بشه مثل این -----------> :eek:

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
.
تو هم خودت رو نپرونی وسط خوشحال میشم.دوست داری بپرونی تا برخوردم رو تغییر بدم.یه مقدار مدت زمان کنسولت بیشتر ماست گواه بر این نیست که خداشی.پس خواهشا ... ;)
دوست ندارم برخورد بدی داشته باشم.بیشتر دوست دارم رفیق باشیم.کنسول رو هم امشب باز می کنم برات یه عکس با دوربین 7.2 مگاپیکسلی میگیرم تا کاملا نقاط مختلفش رو ببینی.چشمات بشه مثل این -----------> :eek:

شما هر وقت عکس گرفتی من عمرا بزارم کسی بپره باشه؟;)
منتظر عکس هستیم خ.ب

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
چرا ییهو جوش آوردی ، بد کردم تفاوت کنسولتو با بقیه گفتم . کجای حرف من به جنابعالی برخورد؟

در ضمن نمی خوام نقاط مختلفش رو ببینم همون هتسینک جدیده توش باشه کافیه . راستی قرار شد خودتم تو عکس باشی ، یادت که نرفته؟

آدم یک چیز رو یک بار میگه نه 100 بار.شما داری زیاده روی می کنی.در ضمن خود کنسول مگه چند کیلومتره که نقاط دیگه اش رو نمی خوای ببینی ؟ :laughing:
لازم نکرده تفاوت کنسولم رو هم با بقیه بگی.تو مسائلی که بهت ارتباطی نداره هیچ وقت دخالت نکن پسرکم. ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر