راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
آقا شما مطمئنی سه تا هتسینک داره :confused:من که بعید میدونم:-"

بله دوست عزیز 3 تا هیتسسنک داره.اصلا گرم هم نمیشه.

فکر کنم منظور از خنک کننده فن باشه نه هیت سینک

البته 360 با 3 تا فن داخلی من که ندیدم حتما از عجایب مایکروسافت هستش

دوست عزیز منظور من از خنک کننده همون هیتسینک بود.

اگر کنسولم رو باز کردم عکس می گیرم ازش می گذارم ببینی.کسی هم تهران خواست بره پیش رضا سونی خودمون بهش نشون بده.

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
بله توی بوشهر جنس می فروشم.ولی غیر از PSP به کنسول دیگه ای وارد نیستم که بخوام باهاش کار کنم.این XBox 360 رو هم 3-4 هفته بیشتر نیست خریدم.قیمتیم که الان توی بوشهر به مشتری ها میدم 400 هست.فروشنده بودن به نشونه خدا بودن توی کار با اجناس نیست.
کنسول من دقیقا داخلش مثل کنسولی بود که عکسش رو گذاشتم.اگر قلق باز کردن قسمت پشت رو یاد بگیرم حتما باز می کنم و عکس می گیرم.لبه هاش بلند شده بخاطری که بینش همه چیز کردم که باز بشه.خوشم نمیاد کنسولم تیکه پاره بشه.الان Nintendo 64 دارم سالم از این XBox360 نو تر به نظر میاد.6-7 ساله دارمش.

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
بله توی بوشهر جنس می فروشم.ولی غیر از PSP به کنسول دیگه ای وارد نیستم که بخوام باهاش کار کنم.این XBox 360 رو هم 3-4 هفته بیشتر نیست خریدم.قیمتیم که الان توی بوشهر به مشتری ها میدم 400 هست.فروشنده بودن به نشونه خدا بودن توی کار با اجناس نیست.
کنسول من دقیقا داخلش مثل کنسولی بود که عکسش رو گذاشتم.اگر قلق باز کردن قسمت پشت رو یاد بگیرم حتما باز می کنم و عکس می گیرم.لبه هاش بلند شده بخاطری که بینش همه چیز کردم که باز بشه.خوشم نمیاد کنسولم تیکه پاره بشه.الان Nintendo 64 دارم سالم از این XBox360 نو تر به نظر میاد.6-7 ساله دارمش.

عزیز من قلق نمیخواد برو توی سایت نکست جن روششو کامل نوشته . منظورت کومودور 64 هستش اونو من 17 سال پیش داشتم;)

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
آقا ببخشید من اشتباه تاریخ رو خوندم.این تاریخ کنسول هست.

http://i20.tinypic.com/r74rok.jpg

اگر هم باور نمی کنید یه عکس دیگه بگیرم.

در ضمن مهدی جان من پیدا نکردم آموزش باز کردنش رو.یک دونه توی همین فروم بود که عکس هاش همه خراب بود.اگر لینکی چیزی دارید که عکس داره لطفا بدید من ببینم.

در ضمن منظورم Nintendo 64 بود نه کومودور.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
آقا ببخشید من اشتباه تاریخ رو خوندم.این تاریخ کنسول هست.

http://i20.tinypic.com/r74rok.jpg

اگر هم باور نمی کنید یه عکس دیگه بگیرم.

در ضمن مهدی جان من پیدا نکردم آموزش باز کردنش رو.یک دونه توی همین فروم بود که عکس هاش همه خراب بود.اگر لینکی چیزی دارید که عکس داره لطفا بدید من ببینم.

در ضمن منظورم Nintendo 64 بود نه کومودور.
سلام
کنسول شما 2 روز قدیمی تر کنسول منه:)

پ.ن:این عکس رو با چه دوربینی گرفتی؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر