راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N

A.s.A

کاربر سایت
Jun 16, 2009
21
دوستان سلام
من يه xbox 360 elit jasper دارم، دو ساله كه خاك مي خوره حالا مي خوام باز راش بندازم :))
بهم گفتن بازي هاي جديد رو نميتونم بازي كنم بايد سخت افزاري كپي خور شه، مي خواستم از شماها بپرسم آيا هيچ راه غير سخت افزاري وجود داره ؟
يا اصلا شما بگيد بهترين راه چيه بايد دقيقا چيكار كنم ؟
ممنون واقعا

علی_م

کاربر سایت
Apr 15, 2013
45
سلام

سلام ببخشید بازم مزاحم شدم این ایکس باکسای 4گیگ قیمت خوبی دارن اما چون نمیشه بازی ریخت روش و همشو از رو درایور اجرا کردن میترسم لنز دستگاه مشکل دار شده باشه به همین دلیل دو دل موندم که چیکار کنم به نظر شما این مشکلی که میگن درایو ایکس باکس لنزش خراب میشه بعد چه مدته ؟ یعنی به همین راحتی مشکل دار میشن یعنی اسلیم ها هم این مشکلو دارن ؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام ببخشید بازم مزاحم شدم این ایکس باکسای 4گیگ قیمت خوبی دارن اما چون نمیشه بازی ریخت روش و همشو از رو درایور اجرا کردن میترسم لنز دستگاه مشکل دار شده باشه به همین دلیل دو دل موندم که چیکار کنم به نظر شما این مشکلی که میگن درایو ایکس باکس لنزش خراب میشه بعد چه مدته ؟ یعنی به همین راحتی مشکل دار میشن یعنی اسلیم ها هم این مشکلو دارن ؟

زمانی که دستگاه هارد نداره به این معنی است که درایو دستگاه درگیر است یعنی لنز اون مدام در حال کار کردن است.از اونجایی که همه دستگاه یک عمر مفید دارند این لنز هم مستثنی نخواهد بود در نتیجه شما باید از فروشنده (غیر مغازه دار) سوال کنی ببینی چقدر باهاش بازی کرده و از همه مهمتر بازی هاش را از کجا تهیه کرده چون به طور مثال در توپ خانه بازی را با سرعت وحشتناک بالا می زنند که زمانی که می خواد دستگاه بخوانی مجبور با همان سرعت رایت شده بخوانه که این عمل باعث کم کردن طول عمر لنز میشه.نظر شخصی- دستگاه هایی که 4 گیگ بوده باید قیمتش به اندازه یک دی وی دی رام نو بیاد پایین.در صورتی که درایوش شما را جواب کرد بتوانید یک دونه بخرید.(یا لنز را عوض کنید).خراب شدن لنز دستگاه های اسلیم هم وجود داره و در تمام مدل هاش هم است.

علی_م

کاربر سایت
Apr 15, 2013
45
زمانی که دستگاه هارد نداره به این معنی است که درایو دستگاه درگیر است یعنی لنز اون مدام در حال کار کردن است.از اونجایی که همه دستگاه یک عمر مفید دارند این لنز هم مستثنی نخواهد بود در نتیجه شما باید از فروشنده (غیر مغازه دار) سوال کنی ببینی چقدر باهاش بازی کرده و از همه مهمتر بازی هاش را از کجا تهیه کرده چون به طور مثال در توپ خانه بازی را با سرعت وحشتناک بالا می زنند که زمانی که می خواد دستگاه بخوانی مجبور با همان سرعت رایت شده بخوانه که این عمل باعث کم کردن طول عمر لنز میشه.نظر شخصی- دستگاه هایی که 4 گیگ بوده باید قیمتش به اندازه یک دی وی دی رام نو بیاد پایین.در صورتی که درایوش شما را جواب کرد بتوانید یک دونه بخرید.(یا لنز را عوض کنید).خراب شدن لنز دستگاه های اسلیم هم وجود داره و در تمام مدل هاش هم است.
ممنون از پاسختون حالا قیمت درایور چنده؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N

علی عزیز همون کاری که تو پ.خ گفتم بهتون همون کارو انجام بدین و نگرانم نباشید .

- - -ویرایش - - -

دوستان سلام
من يه xbox 360 elit jasper دارم، دو ساله كه خاك مي خوره حالا مي خوام باز راش بندازم :))
بهم گفتن بازي هاي جديد رو نميتونم بازي كنم بايد سخت افزاري كپي خور شه، مي خواستم از شماها بپرسم آيا هيچ راه غير سخت افزاري وجود داره ؟
يا اصلا شما بگيد بهترين راه چيه بايد دقيقا چيكار كنم ؟
ممنون واقعا

دوست عزیز هیچ راهی نیست چون شما باید اول فریمور دستگاتونو ارتقا بدین که اونم .

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
آخرین ویرایش:

moein_engineer

کاربر سایت
Apr 20, 2008
259
دوستان من می خوام برای یکی از فامیلامون یک اسلیم 4 گیگ بگیرم و از اونجایی که خودم قبلا یک ارکید با برد فالکون داشتم و سه چراغ شد رفتم سمت ps3 و دور x360 رو خط کشیدم و یه خورده نسبت به 360 بدبین شدم حالا چند تا سوال در مورد اسلیم ها داشتم
اول از همه این اسلیم ها مشکل گرمایی دیگه ندارن؟ این مشکل چراغ قرمز یا همون red dot علتش چی هست؟چقدر امکانش هست به وجود بیاد؟
برای اجرای بازی کپی از روی هارد اکسترنال دستگاه حتما باید jtag بشه(چون فقط می خوام از روی هارد اکسترنال بازی اجرا کنم)؟ و jtag کردن عمر دستگاه رو کم می کنه یا زیاد؟اصلا مشکلی برای کنسول به وجود میاره یا خیر؟
در اخر اگه امکانش هست یه فروشگاه خوب و منصف که خیلی خوب و تمیز کنسول رو jtag میکنه و کنسول و با قیمت مناسب میده توی توپ خونه بهم معرفی کنید(به غیر از فروشگاه فتحی )

ممنون میشم اگه پاسخ بدید

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
دوستان من می خوام برای یکی از فامیلامون یک اسلیم 4 گیگ بگیرم و از اونجایی که خودم قبلا یک ارکید با برد فالکون داشتم و سه چراغ شد رفتم سمت ps3 و دور x360 رو خط کشیدم و یه خورده نسبت به 360 بدبین شدم حالا چند تا سوال در مورد اسلیم ها داشتم
اول از همه این اسلیم ها مشکل گرمایی دیگه ندارن؟ این مشکل چراغ قرمز یا همون red dot علتش چی هست؟چقدر امکانش هست به وجود بیاد؟
برای اجرای بازی کپی از روی هارد اکسترنال دستگاه حتما باید jtag بشه(چون فقط می خوام از روی هارد اکسترنال بازی اجرا کنم)؟ و jtag کردن عمر دستگاه رو کم می کنه یا زیاد؟اصلا مشکلی برای کنسول به وجود میاره یا خیر؟
در اخر اگه امکانش هست یه فروشگاه خوب و منصف که خیلی خوب و تمیز کنسول رو jtag میکنه و کنسول و با قیمت مناسب میده توی توپ خونه بهم معرفی کنید(به غیر از فروشگاه فتحی )

ممنون میشم اگه پاسخ بدید
ببین از اکس باکس های الایت که مادر برد جاسپر دارن و از سال 2009 به بعد ساخته شدن هیچ مشکل گرمایی یا سه چراغ شدن ندارن من خودم یه الیت داشتم که 4 سال کار کرد و یه بار هم سه چراغه نشد.و اینکه الان به علت بن شدن رفتم یه اسلیم خریدم دو روزه روشن بود هیچ مشکلی براش پیش نیومد.برای اجرای بازی ها از روی هارد باید کنسول رو جی تگ کنی که 120 تومن قیمتشه(من خودم سه هفته پیش بود الایت رو جی تگ کردم)و هیچ مشکلی بجز دیر بوت شدن اکس باکس(در حد 30 ثانیه و این بستگی به تعمیر کاری داره که میدی بهش چطوری کار کنه رو اکس باکست) و عمرش ممکنه بیشتر هم بشه چون بازی ها رو از رو هارد استفاده میکنی و اینکه از درایو استفاده نمیشه و عمر درایو بیشتر میشه و این رو هم در نظر بگیر با جی تگ کردن باید دور لایو رو خط بکشی.و من خودم یه بار اکس باکس رو بردم توپ خونه به نظره من همه ی تعمیر کاراش هیچی بارشون نبود(به یکیشون اکس باکس رو دادم ان بن کنه مادر برد رو عوض کرد)کلن توپ خونه نبریش بهتره به نظره من.

sami01

کاربر سایت
May 23, 2012
26
سلام دوستان من موندم 250گیگ بگیریم یا 4 گیگ؟
البته بوجه 250 رو ندارم اخه یک جا پرسیدم گفت 1350 4 گیگ هم گفت 1100 یک مدت 4 گیگ داشتم داغ میکرد بعد میگن 250 گیگ بگیری کمتر داغ میکنه؟درسته؟و اینکه بهترین برد چیه؟اسمشو بگید ممنون میشم؟یک بچه باحال ادرس یک مغازه معتبر رو برام پخ کنه

pesarekhoob

کاربر سایت
Apr 16, 2013
206
سلام
من می خواستم XBOX بخرم
شما بگید چه مدلی بخرم
آخه موندم چه مدلی بگیرم ؟
اسلیم(4یا 250)؟الایت؟سوپرالایت؟
گلد بخرم یا نه؟
پوینت بخرم یا نه؟(می خوام pes2013 آنلاین بازی کنم)

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام
من می خواستم XBOX بخرم
شما بگید چه مدلی بخرم
آخه موندم چه مدلی بگیرم ؟
اسلیم(4یا 250)؟الایت؟سوپرالایت؟
گلد بخرم یا نه؟
پوینت بخرم یا نه؟(می خوام pes2013 آنلاین بازی کنم)

اگر پولت می رسه Slim 250 بگیر که بازی ها را بتوانی بریزی روی هارد و از طول عمر درایو دستگاهت را بیشتر کنی.اگر می خواهی آنلاین بازی کنی گلد بخر (توصیه می کنم اکانت US را انتخاب کنی و بسازی چون پوینت هاش راحت تر گیر میاد).اما اگر تاحالا با نتی که داری امتحان نکردی قبلش حتما یک 48 ساعت بگیر ببین با شرایط موجود و سرعت اینترنت می توانی بازی کنی یا نه؟پوینت هم به درد DLC و Arcade گیم های می خوره.
در مورد Pes 2013 هم اطلاع ندارم که آنلاین پس کد می خواد یا نه(در صورتی که نیاز به Online pass code با شه باید از همون Point ها استفاده کنی).

pesarekhoob

کاربر سایت
Apr 16, 2013
206
خودش یه دونه یه ماهه داره دیگه ؟
فکر کنم pes 800 تا پوینت بخواد 1200 بگیرم؟
از کجا باید بفهمم us یا eu یا at؟
خودم باید امتحان کنم ؟
کدوم بهتره ؟
بعد اسلیم 250 کدوم رو پیشنهاد می کنی ؟
حدود قیمت اسلیم 250 چنده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر