راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

erfan0o0

کاربر سایت
May 31, 2012
176
نام
عرفان
[هQUOTE=farbodkain;2616745]دوست عزیز این سوال شما بستگی به کمپانی های بازی داره اما مطمئنا بعد از امدن کنسول جدید بعد از گذشت چند ماه شرکت های بازی سازی شروع به توسعه بازی برای کنسول های جدید خواهند کرد و دیگر بازی برای این کنسول نخواهد آمد.فقط بازی هایی خواهد آمد که الان در حال توسعه برای این کنسول است.
در مورد کنسول نسل بعد ماکروسافت هم مطمئنا با آمدم خوده کنسول بازی های اورجینالش هم به ایران خواهد آمد اما به قیمت خیلی بالایی.[/QUOTE]

پس یعنی نخرم بهتره نه؟بعد این همه مدت این تابستون با معدل خوب....هیچ امیدی نیست

fade2black

کاربر سایت
Feb 14, 2007
392
نام
امين
آقا من حدود 4-5 سال پیش 360 داشتم و از اونروز به بعد دیگه زیاد تو آمارش نبودم تا اینکه دوباره تصمیم گرفتم که یکی بگیرم. برای همین چند تا سوال ازتون دارم : 1- فرق کپی خور با Jtag چیه ؟ 2- من اگه بخوام بازیهامو از روی هارد اجرا کنم باید چجور کرکی بشه ( برمیگرده به سوال اولم ) ؟ ممنون میشم راهنماییم کنین، .

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
آقا من حدود 4-5 سال پیش 360 داشتم و از اونروز به بعد دیگه زیاد تو آمارش نبودم تا اینکه دوباره تصمیم گرفتم که یکی بگیرم. برای همین چند تا سوال ازتون دارم : 1- فرق کپی خور با Jtag چیه ؟ 2- من اگه بخوام بازیهامو از روی هارد اجرا کنم باید چجور کرکی بشه ( برمیگرده به سوال اولم ) ؟ ممنون میشم راهنماییم کنین، .
1- دستگاه جی تگ دیگه به لایو وصل نمیشه و در عوض می تونی بازی هارو بریزی رو هارد و بدون نیاز به خود دیسک، بازی کنی. دیگه هم درگیر بازی LT2 LT3 هم نمیشی، ولی دستگاه کپی خور با رعایت نکات امنیتی می تونی بدون بن شدن تو لایو بازی کنی و از امکانات XBOXLive استفاده کنی.
2- هم جی تگ و هم کپی بازی از رو هارد اجرا میشه.

علی_م

کاربر سایت
Apr 15, 2013
45
سلام به نظر شما برای کسی که کم بازی میکنه مثلا در حد بازیای سری کال اف .کرایسیس .و بقیه بازیای مشهور میارزه کنسول رو جی تگ کنیم ؟که به درایو دستگاه زیاد فشار نیاد.اگه یه بازی lt2باشه میشه رو lt3 بازیش کرد یا حتمابایدورژن دستگاه lt2باشه؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام به نظر شما برای کسی که کم بازی میکنه مثلا در حد بازیای سری کال اف .کرایسیس .و بقیه بازیای مشهور میارزه کنسول رو جی تگ کنیم ؟که به درایو دستگاه زیاد فشار نیاد.اگه یه بازی lt2باشه میشه رو lt3 بازیش کرد یا حتمابایدورژن دستگاه lt2باشه؟

اگه بازی کم بازی میکنین و زیاد اهل بازی های مختلف نیستین نیازی نیست جی تگ کنین و کلی هزینه الکی بدین و اگه بازی قفل XGD3 روش باشه حتما باید برا اجرا LT3 داشته باشین اگه بازی قبل فیفا 12 اومده باشه رو LT2 اجرا میشه . باز سوالی بود در خدمتم .

علی_م

کاربر سایت
Apr 15, 2013
45
اگه بازی کم بازی میکنین و زیاد اهل بازی های مختلف نیستین نیازی نیست جی تگ کنین و کلی هزینه الکی بدین و اگه بازی قفل XGD3 روش باشه حتما باید برا اجرا LT3 داشته باشین اگه بازی قبل فیفا 12 اومده باشه رو LT2 اجرا میشه . باز سوالی بود در خدمتم .

پس حتما باید بازیای lt2رو با دستگاهیکه ورژنش lt2هست بازی کرد؟یعنی بازی که هlt2 هست رو دستگاه با ورژن lt3اجرا نمیشه؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
پس حتما باید بازیای lt2رو با دستگاهیکه ورژنش lt2هست بازی کرد؟یعنی بازی که هlt2 هست رو دستگاه با ورژن lt3اجرا نمیشه؟

بله اجرا نمیشه . مگه اینکه بازیتون lt2 باشه و قفل xgd3 روش نباشه یعنی بازی هایی که قبل فیفا 12 به کل اومدن اونارو میتونین رو lt3 بازی کنین بی مشکل . بعد فیفا 12 نمیشه بازی کرد رو lt3 .

abk

کاربر سایت
May 23, 2013
68
نام
ali
دوستان من میخوام یه x360 s بخرم به نظرتون بگیرم یا منتظر xone باشم؟اخه تا بیاد ایران و هک بشه وکپی خور فکر کنم کمی طول بکشه مخصوصا اینکه یه مدت اول باید منتظر بود تا مشکلاتش حل بشه چون اصولا مدتی طول میکشه تا مشکلاتش مشخص بشه و بخوان برطرف کنند.حالا نظرتون چیه بخرم یا منتظر بمونم؟؟؟؟؟؟؟؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان من میخوام یه x360 s بخرم به نظرتون بگیرم یا منتظر xone باشم؟اخه تا بیاد ایران و هک بشه وکپی خور فکر کنم کمی طول بکشه مخصوصا اینکه یه مدت اول باید منتظر بود تا مشکلاتش حل بشه چون اصولا مدتی طول میکشه تا مشکلاتش مشخص بشه و بخوان برطرف کنند.حالا نظرتون چیه بخرم یا منتظر بمونم؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز تا بیاد خیلی طول میکشه تازه بیاد کپی خورم نمیشه به زودی اینو بخرین کپی خور شد اینو بفروشین وان بخرین بهترین کار ممکن .

abk

کاربر سایت
May 23, 2013
68
نام
ali
سلام.الان بهترین xbox همونslim250gb هست؟مشکلات این مدل چیان؟این آپدیت هایی هم که میگن هر چند ماه یک بار باید انجام بدیم خودم میتونم با اینترنت انجام بدم؟چجوریه؟میخوام تا 10 روز دیگه بگیرم اپدیت و ایناش رو بگم خود مغازه دار برام انجام بده یا وقتی میخرم روش هست؟از کجا بفهمم اصله؟بهتره jtag کنم یانه؟اگه jtag کنم هیچ جور نمیتونم live بزنم؟چجوری؟؟؟؟؟خرید کابل hdmi تاثیری هم داره؟در چه حده؟درایور باید چی باشه؟مادربورد چه طور؟ببخشید این همه سوال کردم.:|

آخرین ویرایش:

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام.الان بهترین xbox همونslim250gb هست؟مشکلات این مدل چیان؟این آپدیت هایی هم که میگن هر چند ماه یک بار باید انجام بدیم خودم میتونم با اینترنت انجام بدم؟چجوریه؟میخوام تا 10 روز دیگه بگیرم اپدیت و ایناش رو بگم خود مغازه دار برام انجام بده یا وقتی میخرم روش هست؟از کجا بفهمم اصله؟بهتره jtag کنم یانه؟اگه jtag کنم هیچ جور نمیتونم live بزنم؟چجوری؟؟؟؟؟خرید کابل hdmi تاثیری هم داره؟در چه حده؟درایور باید چی باشه؟مادربورد چه طور؟ببخشید این همه سوال کردم.:|
همین مدل اسلیم 250 بهترین گزینه است برای خرید.تمام اصلاحات روی این مدل انجام شده و با رعایت کردن نکات امنیتی می توانید مدت طولانی از این دستگاه استفاده کنید.آپدیت ها هم تنها در صورتی مفید خواهد بودکه شما به لایو به خواهید وصل بشید و در بعضی موارد هم آپدیت بازی ها است که بعضی از مشکلات را برطرف می کند.مغازه دار ها معمولا تمام دستگاه را باز کردن و کپی خور کردن و معمولا آخرین آپدیت نیست و باید به لایو وصل بشید و این کار را خودتون انجام بدید که اصلا کار مشکل و پیچیده ای هم نیست و به راحتی انجام میشه.در مورد اصل بودن و نبودن هم در همین تاپیک پست اول دوستان یک سری مسائل را عنوان کردن که ببینید بی ضرر نیست اما معمولا توی این دستگاه خیلی کم تقلب و چیز ها دیگه وجود دارد.Jtag در صورتی که بخواهید بازی ها را در دستگاه بریزید و دیگه احتباج به دیسک و اینجور چیزا نباشه Jtag می توانید بکنید و معمولا از یک برنامه خاص برای انلاین بازی کردن بین کنسول های Jtag شده استفاده می شه و تا جای که من می دونم شما نمی توانید در لایو فعالیتی بکنید.کابل Hdmi هم در صورت اهمیت داره که مانیتور و تلویزیونی که استفاده می کنید دارای این پورت باشه و تصویر HD به شما بده.نکته حائز اهمیت طلایی بودن سر فیش کابل HDMI آست که تقریبا میشه گفت بهترین کیفیت را داره البته به نوع سیم و موارد دیگر هم بستگی دارد.

abk

کاربر سایت
May 23, 2013
68
نام
ali
ممنون.چرا نمیتونم تو live فعالیتی کنم؟مگه نمیگین یه برنامه هست که با اون میشه رفت؟امکان داره بن بشم? یک ماه live رایگان هم داره؟به نظرتون فعلا چه بازیایی بگیرم میصرفه؟گرافیک xbox خیلی پایین تر از pc هست یا نه؟کینکت هم میخوام بگیرم.:-)دسته اضافه هم باید بگیرم یا دو تا داره؟چه باطری وشارژری بای بگیرم میشه در هنگام بازی هم دسته رو شارژ کرد؟کینکت رو چجور باید اپدیت کرد؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
ممنون.چرا نمیتونم تو live فعالیتی کنم؟مگه نمیگین یه برنامه هست که با اون میشه رفت؟امکان داره بن بشم? یک ماه live رایگان هم داره؟به نظرتون فعلا چه بازیایی بگیرم میصرفه؟گرافیک xbox خیلی پایین تر از pc هست یا نه؟کینکت هم میخوام بگیرم.:-)

- - -ویرایش - - -

ممنون.چرا نمیتونم تو live فعالیتی کنم؟مگه نمیگین یه برنامه هست که با اون میشه رفت؟امکان داره بن بشم? یک ماه live رایگان هم داره؟به نظرتون فعلا چه بازیایی بگیرم میصرفه؟گرافیک xbox خیلی پایین تر از pc هست یا نه؟کینکت هم میخوام بگیرم.:-)

تو لایو هر وقت دلتون خواست میتونین فعالیت کنین ، فقط برا اینکه بن نشین از دیسکای بازی برنرمکس باید استفاده کنین همین . بازیم زیادی کال اف و فیفا و گرز زیاد بازی می کنن انلاین باز مونده به صلیغه خودتون داداشم . گرافیک ایکس باکسم به هیچ وجهی از پی سی پایین نیست . کینکتم که بگیرین عالیه میتونین به نحو احسن از بازیاش لذت ببرین .

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
ممنون.چرا نمیتونم تو live فعالیتی کنم؟مگه نمیگین یه برنامه هست که با اون میشه رفت؟امکان داره بن بشم? یک ماه live رایگان هم داره؟به نظرتون فعلا چه بازیایی بگیرم میصرفه؟گرافیک xbox خیلی پایین تر از pc هست یا نه؟کینکت هم میخوام بگیرم.:-)دسته اضافه هم باید بگیرم یا دو تا داره؟چه باطری وشارژری بای بگیرم میشه در هنگام بازی هم دسته رو شارژ کرد؟کینکت رو چجور باید اپدیت کرد؟؟؟؟؟؟؟

خواهش می کنم . شما زمانی که دستگاهت را Jtag کنی امکان استفاده از لایو را از دست می دی اما با کنسول کپی خور شده معمولی مشکلی نداری و می توانید استفاده کنید. برای یک ماه لایو رایگان هم باید Credit Card معتبر داشته باشید که بتوانید اطلاعات را وارد کنید تا بهتون یک ماه رایگان را بده .مهم نیست که توش پول باشه یا نه.بازی هم به سلیقه خودتون باید انتخاب کنید از بچه ها در تاپیک بازی های Xbox360 هم سوال کنید راهنماییتون می کنند.مطمئنا شما Detail که از یک بازی بروی یک High End PC می گیرید بالاتر از هر کنسولی در نسل حاضر خواهد بود اما این بدین معنی نیست که کنسول Xbo360 از نظر گرافیک پایین است تنها بخشی از جزئیات از بازی حذف میشه ولی کاملا قابل قبول است.نظر شخصی - Kinect بازی قابل ملاحضه ای نداره ویا حداقل از نظر من بازی نداره که ارزش پول دادن داشته باشه. تمامی دستگاه ها هم یک GamePad دارند که شما در صورت تمایل می توانید یکی دیگر خریداری کنید.باطری هم به نظر من بهترین گزینه دو باطری شارژی قلمی اصل سونی است که با شارژ خودش همراهه.که اگر تهران هستی توصیه می کنم از یکی از نمایندگی های ایران رهجو خریداری کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر