راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
سلام دوستان
قصد داشتم يه xbox360 بگيرم ولي با توجه به اينکه آخر سال احتمالا هم xbox720 و هم PS4 عرضه ميشه دچار ترديد و دودلي شدم، بنظرتون اقدام کنم واسه خريد يا منتظر سري جديدها بمونم؟

الان هم xbox و هم ps کپي خور و کاملا هک شدن اگه منتظر سري جديد بمونم منطقيه؟ چون سري جديد تا يه مدت هم گرونه هم بايد بازي اورجينال خريد! از طرفي هم اگه الان بخرم ممکنه يه سال ديگه پشيمون بشم که چرا صبر نکردم!

بنظرتون xbox جديد چه مدتي طول ميکشه تا کامل هک بشه و کپي خور بشه؟

لطفا راهنمايي کنيد که بهترين کار چيه؟ ممنون

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام دوستان
قصد داشتم يه xbox360 بگيرم ولي با توجه به اينکه آخر سال احتمالا هم xbox720 و هم PS4 عرضه ميشه دچار ترديد و دودلي شدم، بنظرتون اقدام کنم واسه خريد يا منتظر سري جديدها بمونم؟

الان هم xbox و هم ps کپي خور و کاملا هک شدن اگه منتظر سري جديد بمونم منطقيه؟ چون سري جديد تا يه مدت هم گرونه هم بايد بازي اورجينال خريد! از طرفي هم اگه الان بخرم ممکنه يه سال ديگه پشيمون بشم که چرا صبر نکردم!

بنظرتون xbox جديد چه مدتي طول ميکشه تا کامل هک بشه و کپي خور بشه؟

لطفا راهنمايي کنيد که بهترين کار چيه؟ ممنون

به نظر من با توجه به شواهد برای کسانی که از نظر مالی امکان خرید بازی اورجینال را ندارند خرید این کنسول جدید کاره اشتباهی است.چون با در نظر گرفتن بهترین شرایط اگر قرار باشه این کنسول های جدید هک بشند با توجه به این همه موارد امنیتی که در نظر گرفتند حداقل یکسال و نیم طول خواهد کشید.
در مورد PS4 شما نمی توانی بگی جایگیزینی است برای Ps3 چون متاسفانه Game های Ps3 را اجرا نمی کنه و مطمئنا زمان زیادی طول خواهد کشید تا بازی های PS3 را برای Ps4 پورت کنند و روی Store قرار بدهند بنابراین داستان این کنسول مشخص است شما با خریدش به نظر من پشیمان نمی شید چون تجربه گیم های قوی مثل Uncharted , God of war و ... را خواهید داشت.
اگر دنبال بازی های انحصاری هستید به نظر من بهترین Option خرید PS3 است.اما اگر غیر از این فکر می کنید بهترین Option خرید Xbox آست.
نظر شخصی- این دو کنسول نسل جدید به این زودی ها هک نخواهد شد.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان گرامی،
میون کلامتون!

جایی سراغ دارین image بازی ها رو برای کنسول jtag شده بفروشه؟
یعنی هارد اکسترنال بدم بازی برام کپی کنن.
اگه طرفهای مرکز یا شمال غرب تهران باشه که چه بهتر.
سپاس

شما یه سر به سایت زیر که میزارم بزنین اونجا موجود ، دوستان می فروشن . فقط به قسمت کنسولاش برینا دقیق نگاه کنین پیدا میشه .

campro

کاربر سایت
May 29, 2008
42
شما یه سر به سایت زیر که میزارم بزنین اونجا موجود ، دوستان می فروشن . فقط به قسمت کنسولاش برینا دقیق نگاه کنین پیدا میشه .

بسیار ممنون از پاسخ
کمک کننده بود نسبتا ولی نه کاملا!
چشمم آستیگماتش رفت بالا بس که به این صفحه ها دقت کردم :-/
لطف می کنید اگه تاپیک های خاصی راجع به این موضوع در اون سایت هست به من pm کنید

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
در مورد PS4 شما نمی توانی بگی جایگزینی است برای Ps3 چون متاسفانه Game های Ps3 را اجرا نمی کنه و مطمئنا زمان زیادی طول خواهد کشید تا بازی های PS3 را برای Ps4 پورت کنند

ممنون دوست عزیز
این مورد موثقه؟ مطمئنید؟! اگه اینجوری باشه که کسی ps4 نمیخره همه بازی ها رو دست ملت باد میکنه!

در مورد xbox720 چی اونم همینطوره؟

chrisredfield

کاربر سایت
Dec 9, 2012
144
نام
علیرضا
من ایکس باکس مو می خوام بایه پلی 3دست دوم عوض کنم باعقل جور درمیادیا تازه گیاصداهای عجیب مده ازچیه :d:-*

logo_r1.png

آخرین ویرایش:

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
ممنون دوست عزیز
این مورد موثقه؟ مطمئنید؟! اگه اینجوری باشه که کسی ps4 نمیخره همه بازی ها رو دست ملت باد میکنه!

در مورد xbox720 چی اونم همینطوره؟
صحبت های که sony در کنفرانس خبریش انجام داده نشان دهنده این مطلب است
درمورد xbox720 هم باید منتظر باشید تا در کنفرانس اعلام کنه جزئیات را.

ba.back

کاربر سایت
Aug 20, 2010
31
سلام دوستان خسته نباشین.من می خوام یه xbox360 بخرم.اما اطلاع خاصی راجع بهش ندارم.میشه لطفا یه راهنمایی کلی بهم بدین که الان بهترین و مناسب ترین مدل کدومه؟
با تشکر

X.SAEID00

کاربر سایت
Jul 5, 2012
20
اول از همه مهم همیشه بگین اسلیمه فته الیته چیه بعد هر کدوم بود باد حتاما بگین چند گیگه اینارو هیچی نگفتین نمیشه قیمت داد که .

بالا همه چیو گفتم
xbox 360 slim 250gb+kinect+controller+case
روی ایکس باکس هم به دلیل براق بودن زیاد خش افتاده و خیلی تمیز نیست
بازی هم زیاد دارم و جعبه دسته اضافه رو انداختم دور
اینارو حدودا چه قیمتی میتونم بفروشم؟
لطفا تا اخر شب جواب بدین

reza_abd

کاربر سایت
Apr 22, 2008
117
سلام دوستان. بنده یک عدد Xbox360 آرکید(مادربورد جاسپر) دارم. اینو می خواستم به یکی از دوستام بفروشم. خواستم بدونم که چند بهش قیمت بدم؟
Xbox ام دو دسته اورجینال داره که یکیش سیم دار هست. بن هم نشده. کپی خور هم هست LT3.
به نظرتون چه قیمتی باید به طرف بدم اینو؟
مرسی

mohamadzarin

کاربر سایت
Feb 2, 2013
133
نام
mohammad zarin
سلام دوستان. بنده یک عدد Xbox360 آرکید(مادربورد جاسپر) دارم. اینو می خواستم به یکی از دوستام بفروشم. خواستم بدونم که چند بهش قیمت بدم؟
Xbox ام دو دسته اورجینال داره که یکیش سیم دار هست. بن هم نشده. کپی خور هم هست LT3.
به نظرتون چه قیمتی باید به طرف بدم اینو؟
مرسی
حدود 550 منصفانه

erfan0o0

کاربر سایت
May 31, 2012
176
نام
عرفان
دوستان یه کمکی کنید....من میخوام برای تابستون یه ایکس باکس sllim بخرم میخوام بدونم با امدن 720 بازیهاش تولید میشه؟یا تو ایران میاد؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان یه کمکی کنید....من میخوام برای تابستون یه ایکس باکس sllim بخرم میخوام بدونم با امدن 720 بازیهاش تولید میشه؟یا تو ایران میاد؟

دوست عزیز این سوال شما بستگی به کمپانی های بازی داره اما مطمئنا بعد از امدن کنسول جدید بعد از گذشت چند ماه شرکت های بازی سازی شروع به توسعه بازی برای کنسول های جدید خواهند کرد و دیگر بازی برای این کنسول نخواهد آمد.فقط بازی هایی خواهد آمد که الان در حال توسعه برای این کنسول است.
در مورد کنسول نسل بعد ماکروسافت هم مطمئنا با آمدم خوده کنسول بازی های اورجینالش هم به ایران خواهد آمد اما به قیمت خیلی بالایی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر