راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
اقا من کنسولمو دادم درایوشو تعمیر کنه بازم فرق نکرد :-s
میخاستم ببینم اگه یه اسلیم بگیرم درست میشه :sad: دوباره اینجور نشه :cursing:تورو خدا جواب بدید[-o<
اصلا میارزه؟:cool1:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
میخاستم ببینم اگه یه اسلیم بگیرم درست میشه :sad: دوباره اینجور نشه :cursing:تورو خدا جواب بدید[-o<

کنسولی که براتون مشکل ساز شدرو رد کنین بره و یه کنسول اسلیم بخرین ، اینجوری به نفعتون هستش شک نکنین یه دسته دو تر تمیز از همین سایت گیر بیارین .

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
کنسولی که براتون مشکل ساز شدرو رد کنین بره و یه کنسول اسلیم بخرین ، اینجوری به نفعتون هستش شک نکنین یه دسته دو تر تمیز از همین سایت گیر بیارین .
ممنون اقا معین خیلی دو دل بودم خیلی اقایی:worthy:
فقط یه سوال میکنم نخندید
yahoo_2.gif

فقط یه سوال میگن بازیه نسل بعد بازیه نسل بعد یعنی چی مثلا فیفا 14 دیگه برا 360 نمیاد
yahoo_4.gif

آخرین ویرایش:

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دوستان یه سوال :

من میخوام ۳۶۰ بخرم و بین ۴ گیگ و ۲۵۰ گیگ موندم....منی که نه میخوام آنلاین بازی کنم نه چیزی دانلود کنم کدوم برام بهتره ؟ ۴گیگ ؟ یا همون ۲۵۰ گیگ بگیرم و بازی ها رو بریزم رو هاردش ؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
دوستان یه سوال :

من میخوام ۳۶۰ بخرم و بین ۴ گیگ و ۲۵۰ گیگ موندم....منی که نه میخوام آنلاین بازی کنم نه چیزی دانلود کنم کدوم برام بهتره ؟ ۴گیگ ؟ یا همون ۲۵۰ گیگ بگیرم و بازی ها رو بریزم رو هاردش ؟
250 گیگ بهتره چون میتونی بازی هارو نصب کنی و عمر درایوت بیشتر میشه.(در کل 250 بخر)

bahalpesareh

کاربر سایت
Apr 25, 2013
3
نام
MoHaMmAd
سلام و خسته نباشید به اهالیه bazicenter
دوستان من امروز عضو شدم و قصد خرید xbox دارم و اگه قابل بدونین میخوام به جمع دوستانی مثل شما ها اضافه بشم
و هیچ اطلاعی هم در این ضمینه ندارم میخواستم از تجربیات شما دوستان و اساتید استفاده کنم.
بریم سر اصل مطلب
من 2 مورد اکازیون پیدا کردم و حالا بین این 2 دودل هستم خواهشن با راهنمایی هاتون من و کمک کنین که .........

مورد 1:
سلیم 250 گیگ بسیار تمیز با تمام متعلقات(دسته+کابل تصور+هدست+اداپتور) که از دستش استفاده نکردن چون دسته اضافه داشتن به همرا یک عدد کینکت بسیار تمیز و کم کارکرد با تجهیزات کامل(اداپتور+بازی کینکت اونپچر).

مورد2:
ایکس باکس اسلیم ۴ گیگ که البته روش هارد ۲۵۰ گیگ گذاشته و از هر لحاظ سالمه.یه کینکت هم باهاش هست که اونو کلا از وقتی گرفته به گفته خودشون شاید ۲ ساعت باهاش بازی نکردن خیلی خیلی نو هست.دوتا دسته هم همراهش هست که هردو باتری های شارژی دارند(پلی اند شارژ کیت) و یه دستگاه دیگه که همزمان دو باتری رو با برق شارژ میکنه(همه وسایل اصلی و مال خود مایکروسافت هستن)
یه هدست سفید هم هست که باهاشه.در ضمن دستگاه ال تی ۳ هست.

حالا شما اساتید و دوستان من رو راهنمایی کامل بکنید و با ذکر دلیل البته لطفا بفرمایید کدوم مورد بهتره بگیرم و اینکه چه قیمت خوبه بگیرم؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
دوستان من امروز عضو شدم و قصد خرید xbox دارم و اگه قابل بدونین میخوام به جمع دوستانی مثل شما ها اضافه بشم
و هیچ اطلاعی هم در این ضمینه ندارم میخواستم از تجربیات شما دوستان و اساتید استفاده کنم.
بریم سر اصل مطلب
من 2 مورد اکازیون پیدا کردم و حالا بین این 2 دودل هستم خواهشن با راهنمایی هاتون من و کمک کنین که .........

مورد 1:
سلیم 250 گیگ بسیار تمیز با تمام متعلقات(دسته+کابل تصور+هدست+اداپتور) که از دستش استفاده نکردن چون دسته اضافه داشتن به همرا یک عدد کینکت بسیار تمیز و کم کارکرد با تجهیزات کامل(اداپتور+بازی کینکت اونپچر).

مورد2:
ایکس باکس اسلیم ۴ گیگ که البته روش هارد ۲۵۰ گیگ گذاشته و از هر لحاظ سالمه.یه کینکت هم باهاش هست که اونو کلا از وقتی گرفته به گفته خودشون شاید ۲ ساعت باهاش بازی نکردن خیلی خیلی نو هست.دوتا دسته هم همراهش هست که هردو باتری های شارژی دارند(پلی اند شارژ کیت) و یه دستگاه دیگه که همزمان دو باتری رو با برق شارژ میکنه(همه وسایل اصلی و مال خود مایکروسافت هستن)

حالا شما اساتید و دوستان من رو راهنمایی کامل بکنید و با ذکر دلیل البته لطفا بفرمایید کدوم مورد بهتره بگیرم و اینکه چه قیمت خوبه بگیرم؟
ببین من جای تو بودم همون اولی رو میگرفتم(اگه بن نشده باشه)چون تو گزینه ی دوم یه چارجر داره که به نظر من ارزش پول دادن بابتش نداره.قیمت ها هم دستم نیست.

MDNA

کاربر سایت
Mar 31, 2012
263
بریم سر اصل مطلب

مورد 1:

مورد2:

اولی بهتره

bahalpesareh

کاربر سایت
Apr 25, 2013
3
نام
MoHaMmAd
داداش اولی یه دسته داره ها ولی دومی ۲تا.به نظرت ۲۵۰گیگه که براقه بهتره یا ۴ گیگه که ماته. ۴گیگه هارد اورجینال ۲۵۰ روشه . حالا حدودی به نظرتون چند بردارم؟
یعنی شما میگین اولی بهتره؟

mohamadzarin

کاربر سایت
Feb 2, 2013
133
نام
mohammad zarin
پس اینی که وسط بازی هنگ میکنه و تیک میزنه میشه مشکل از درایو باشه
البته یه مدت دادم تعمیر فرقی نکرد
قیمت درایو چنده؟خوبش؟

ای بابا چرا رفتی سریع به گفته یه کسی درایو عوض کردی
چرا اطلاعات غلط میدید به این بنده خدا
تعمیر کارت عجب ادمه نفهمی بوده
------------------------------------------
جوابه صحیح:دوسته من اشکالش از gpu دستگاهت هست هر لحظه هم ممکنه سه چراغه بشه
سریع تر هم بفروشش بره تا ضرر نکردی
اصلا هیچ ربطی به درایو کنسول نداره چون که اگه درایو کوچکترین مشکل داشته باشه اصلا بازیرو اجرا نمیکنه یا وسط بازی میپره بیرون و ارور های خودش رو میده.
فقط هم gpu شما مشکل داره اونم بده برات ریبال کنن 6ماه کار میکنه بعدش هم یه بار دیگه ریبال ولی اگه ریبال کنی تجهیزات کولینگ نصب کنی یا واتر کولینگ کنی تا اخر عمر مثله سگ کار میکنه
البته تجهیزات واترکولینگ مخصوص xboxتو ایران نیست چون واتر بلوکه gpu و cpuاون مخصوص هست
و اگه هم بخوای واتر کولینگ کنی قیمتش اونم فقط تجهیزاتش 1 تومن درمیاد
بنده هم بنا به تجربه های زیاد خودم .> ایشون رو راهنمایی کردم:d

---------- نوشته در 04:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:46 PM ارسال شده بود ----------

اقایون ماجرا این چیه؟
The Xbox 360 Entertainment for All Plan - Xbox.com
ما تو ایران باید 1میلیون بدیم تازه اینو بخریم 2 سال گلد هم میده.
جریان این هم از 4ماه پیش تا الانه
والله خودم هم ماندم ولی دوسته من اون طوری که من فکر میکنم
موقعی که 720عرضه میشه این طرح هم فعال 100% میشه چون ماکرو میخواد سریع slim هارو مفت بده بره از دستش خلاص شه
ولی شما همون یه تومنو بده slim بخر خوب ازش مراقبت کن چون دیگه 720بیاد اسلیم مثله فت منقرض میشه و یافتنش هم ارزو
با این اوصاف گرافیکه 720.. یه 4 یا 5 تومنی اب میخوره:-b

آخرین ویرایش:

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
ممنونم که راهنماییم کردید
میخاست ببینم که اگه720 دو ماه دیگه بیاد برا 360 بازی تولید میشه یا اگرم بشه خیلی کم مثل سونی 1 اره
لطفا جواب بدید اگه اینجوری باشه نمیارزه بخرم که:((

mohamadzarin

کاربر سایت
Feb 2, 2013
133
نام
mohammad zarin
ممنونم که راهنماییم کردید
میخاست ببینم که اگه720 دو ماه دیگه بیاد برا 360 بازی تولید میشه یا اگرم بشه خیلی کم مثل سونی 1 اره
لطفا جواب بدید اگه اینجوری باشه نمیارزه بخرم که:((
دوسته خوبه من اولش هنوز تمامه بازیا از تمام توان xboxslim استفاده نمیکنن یا نمیتونن روی بازی هاشون زیاد کار کنن (بنا به دلایلی)
پس xbox slim یه 3 یا 4 سالی زنده و بازیاش هم هست نگران نباش
حتی xbox720 هم بخری باید یه 1 یا 2 سالی صبر کنی هکرا کارشونو تمامو کمال تموم کنن تا شما بتونی با خیال راحت بازی های کپی خور روش اجرا کنی .
پس به نظرت طی این مدت چیکار میکنی یا باید اصلا xbox نخری تا کپی خورش کنن بعد اون موقع...
یا xboxslim بگیری که یه چیزی برای بازی طی 2 3 سال داشته باشی
بعدش فکراتو بکن اگه xbox720 بگیری کمترینش 3تومنی هست با اون تعاریفی که ازش شنیدم

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
دوسته خوبه من اولش هنوز تمامه بازیا از تمام توان xboxslim استفاده نمیکنن یا نمیتونن روی بازی هاشون زیاد کار کنن (بنا به دلایلی)
پس xbox slim یه 3 یا 4 سالی زنده و بازیاش هم هست نگران نباش
حتی xbox720 هم بخری باید یه 1 یا 2 سالی صبر کنی هکرا کارشونو تمامو کمال تموم کنن تا شما بتونی با خیال راحت بازی های کپی خور روش اجرا کنی .
پس به نظرت طی این مدت چیکار میکنی یا باید اصلا xbox نخری تا کپی خورش کنن بعد اون موقع...
یا xboxslim بگیری که یه چیزی برای بازی طی 2 3 سال داشته باشی
بعدش فکراتو بکن اگه xbox720 بگیری کمترینش 3تومنی هست با اون تعاریفی که ازش شنیدم
ممنون پس یه 3یا 4 سالی بازیاش تولید میشه #:-s
کاش که زود تر عضو میشدید تا از شما بیشتر اطلاعات بگیریم:d

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
دوستان یه ارکید داشتم فروختم برم یه اسلیم بخرم
فقط موندم ps3 بگیرم یا اسلیم تا حالا نداشتم فقط میدونم کیفیتش بیشتره و بازیش 40 روز دیر تر میاد
راهنماییم کنید که کدومو بگیرم
با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر