راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

aminiani

کاربر سایت
Feb 18, 2013
40
من یه ایکس باکس خریدم که پشتش تاریخ 2011 زده..نمیدونم این ارکیده یا اسلیم ولی از عکسهایی که دیدم احتمال میدم اسلیم باشه..توی این فروم اطلاعات برای ادمهای مبتدی مثل من وجود نداره و همه اطلاعات برای ادمهای حرفه ایه..هیچ اطلاعاتی نیست که بفهمیم ورژن کنسولمون چیه و به چه روشی هک شده..هیچ اطلاعات درست و حسابی وجود نداره که کامل و از پایه توضیح بده که چجوری یه دیسک رو به طرز درستی کپی کنیم که اجرا بشه..هر جا هم که سوال میپرسیم جواب نمیدن..واقعا فروم جالبیه..

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان یه سوال
من میخاستم ایکس باکسمو j tag کنم . اگه من این کارو بکنم دیگ برای نصب بازی مشکلی نداره دیگه نیازی به پخش موزیک نیست وسط بازی هم نمیندازه بیرون.لطفا راهنماییم کنیم.

محمد عزیز خیلی خوب راهنماییتون کردن دستشون درد نکنه . فقط یه چیز بگم اگه انلاین بازی کردن براتون مهم نیست حتما جیتگ کنین ببرین یجای درست حسابی که کار بلد باشن چون برد و کننده کار مهم .

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,891
نام
SubZero
آقا یه دوستِ ما ایکس باکس از آلمان آورده.الان پولِ کپی خور کردنش چقدره؟همون لباف بره؟
مرسی

حدود 20-30 تومن در میاد برات
اگه من جای تو بودم لباف نمیرفتم میرفتم یه جای دیگه(بقل لباف)
خود لبافیها هم کنسولارو میبرن همین بقل لباف

Last edited by a moderator:

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
سلام دوستان من میخواستم دوباره برم 360 بخرم ولی مثل اینکه دوباره بن کردن شروع شده البته فقط برای بازی کردن bf3 اونم ارجینال و مولتی حالا چیکار کنم برم نسخه pc بخرم ؟

2850

کاربر سایت
Jan 7, 2013
34
با عرض سلام و خسته نباشيد

بنده مي خواهم يك xbox 360 بگيرم چند سوال دارم اگر راهنمايي كنيد واقعآ سپاسگذارم

1- 250 گيگ بهتر است يا 4 گينگ؟
2- در هنگام خريد بايد چه مواردي را نظر بگيرم؟
3- مثل ps3 هم دسته ها و خود دستگاه تقلبي دارند؟
4-درايورش كدام مدل بهتر است ليون يا هيتاچي؟

با تشكر

آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
با عرض سلام و خسته نباشيد

بنده مي خواهم يك xbox 360 بگيرم چند سوال دارم اگر راهنمايي كنيد واقعآ سپاسگذارم

1- 250 گيگ بهتر است يا 4 گينگ؟
2- در هنگام خريد بايد چه مواردي را نظر بگيرم؟
3- مثل ps3 هم دسته ها و خود دستگاه تقلبي دارند؟
4-درايورش كدام مدل بهتر است ليون يا هيتاچي؟

با تشكر
مهران

1- 250 گیگ بهتره .
2- فقط اینکه بازیو بزاره تست کنه میاره یا نه همین . چون چیزای دیگم تعویض کنن نمیشه متوجه شد .
3- دستگاه که نه ولی دسته تقلبی فراوون و تمیز میزارن تو پک جا اصلی میفروشن خیالت راحت .
4-لایتوان بخرین و حرف درایوای دیگرو نزنین که مفتشون گرونه . موفق باشین .

سلام دوستان من میخواستم دوباره برم 360 بخرم ولی مثل اینکه دوباره بن کردن شروع شده البته فقط برای بازی کردن bf3 اونم ارجینال و مولتی حالا چیکار کنم برم نسخه pc بخرم ؟

نه نیازی نیست پی سی بخرین و کلی هزینه پی سی کنین بعد 1 سال یک سوم قیمتم ازت پی سیتونو بر ندارن . برین کنسول بخرین و اورجینال بازیشو بخرین یا برنرمکسشو تهیه کنین و راحت انلاین بازی کنین . موفق باشین .

با سلام خدمت دوستان یه سوال :

چه فرقی بین 360 معمولی با جی تگ شده است

اصلا جیتگ یعنی چی؟

تنها فرقش اینه که وقتی کنسولتونو جی تگ میکنین همه بازیارو میتونین بریزین تو هارد کنسول یا هارد اکسترنال و راحت همه بازی هارو و دی ال سی هارو راحت بازی کنین بدون مشکل و نیازی به دیسکم ندارین . ولی تو معمولیا مشکل lt و داشتن دیسک و ...
و هیچ وقتم مشکلات اینو ندارین که ایا بازی lt2 دارین وای الان کنسولتون lt3 و نمیشه بازیش کرد و مجبورین بازیو بندازین دور و برین بازی مخصوص lt3 بخرین یا از همون بازی ایمیج بگیرین بعد پچش کنین و بعد رایتش کنین و حدودا کلیم دیسک بسوزونین چون حرفه ای های سایت میسوزنن راحت چه برسه به افراد عادی که کارشون این نیست . دیگه این مشکلاتو تو جی تگی ندارین .

آقا یه دوستِ ما ایکس باکس از آلمان آورده.الان پولِ کپی خور کردنش چقدره؟همون لباف بره؟
مرسی

تعمیر کار پره باز بپرسین ببینین کجا قیمت مناسب میگه همونجا بدین درست کنه .

2850

کاربر سایت
Jan 7, 2013
34
1- 250 گیگ بهتره .
2- فقط اینکه بازیو بزاره تست کنه میاره یا نه همین . چون چیزای دیگم تعویض کنن نمیشه متوجه شد .
3- دستگاه که نه ولی دسته تقلبی فراوون و تمیز میزارن تو پک جا اصلی میفروشن خیالت راحت .
4-لایتوان بخرین و حرف درایوای دیگرو نزنین که مفتشون گرونه . موفق باشین .

ممنونم دوست خوبم
فقط این فرق بین 250 گیگ , 4 گیگ در چی هست ؟ اگر دستگاه jtag نباشه لوزمی داره 250 بگیریم؟
من در سایت خوندم که مادربرد jasper خوبه ولی امروز هر جا در تهران زنگ زدم میگه gasper قدیمی شده؟ الان xbox ها مشکل گرم شدن بیش از حد را دارند و دستگاه باید چند وقت به چند وقت آبدیت بشه تا بتونیم بازی های جدید را اجرا کنیم در ضمن چطوری باید فهمید بازی که می خریم دستگاه می تونه اجرایش کنه؟

با تشکر

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
ممنونم دوست خوبم
فقط این فرق بین 250 گیگ , 4 گیگ در چی هست ؟ اگر دستگاه jtag نباشه لوزمی داره 250 بگیریم؟
من در سایت خوندم که مادربرد jasper خوبه ولی امروز هر جا در تهران زنگ زدم میگه gasper قدیمی شده؟ الان xbox ها مشکل گرم شدن بیش از حد را دارند و دستگاه باید چند وقت به چند وقت آبدیت بشه تا بتونیم بازی های جدید را اجرا کنیم در ضمن چطوری باید فهمید بازی که می خریم دستگاه می تونه اجرایش کنه؟

با تشکر

دوست عزیز تنها فرق 250 گیگ با 4 گیگ اینه یه هارد 250 رو این کنسول بعد بدنه 250 گیگ براقه و یه هدفونم داره برا لایو .

برا جی تگ کردن فرقی نمیکنه چه 4 گیگ باشی چه 250 خاصه جی تگ کردین به هارد نیاز دارین خوب ولی باز جی تگم نکردین باز به هارد نیاز دارین چون وقتی بازیارو تو هارد میریزین اجرا میکنین هیچ صدایی از دستگاه در نمیاد اصلا ولی موقعی که از رو دیسک اجراشون میکنین کمی صدا اذیت میکنه .

دوست عزیز بنده خداها حق دارن خوب . جسپر برا سال 2009 بود و با ارکید اومد بازار مادر بورد جسپر . اول فالکون بود دین ددستگاه هایی که مادر بردشون فالکون هستش 3 چراغه میشن و کلی مشکلات درست میکنن و اومدن مادر برد جسپرو زدن ، جسپرم برا زمان ارکید بود الان اون قدیمی شده و مادر بردای جیدی اسلیم عالی هستن و نیازی نیستخیلی ریز بشین چون همشون عالین و مشکلی ندارن . گرم شدنم دارن ولی نه تا اونقد که به مشکل بخورین و هر چقد دلتون میخاد بازی کنین چیزیش نمیشه کنسولتون . اپدیتم بسته به شرکت ماکروسافت داره اگه بخواد اگه جلو کپیو بگیره یه اپدیت میده بیرون و گرون c4 سریع زدشو میده و کار ماکروسافتو باطل میکنه و به ما کپی بازا حال میده ، ولی اینو بدونین انجام دادن این کارا اسونه میبری بیرون هر وقت باز مشکلی درست شد سریع درست میکنن 10 تومنم میگیرن همین . الان 2 سال هیچی نیومده خیالت راحت . خوب وقتی دستگاتونو اپدیت میکنه مثلا میگه دستگاتون lt3 هستش و شمام هر بار رفتین بازی بگیرین بگین بازی مخصوص lt3 میخایین همین . موفق باشین .

khayam_boy

کاربر سایت
Mar 10, 2013
4
سلام تورو خدا جواب بدید
من میخوام xboxاسلیم بگیرم قیمتش حدود یک هفتصد هست
مغازه دار میگه هرچی به سمت تابستون 92بره به علت افزایش خرید قیمت ها بالا میره
حالا چیکارکنم من
راستی چون میخوام درسام تموم شه میگم تابستون بگیرم
الان کنسول بگیرم یاتابستون
راستی مغازه دارمیگه مشکل region دیگه نداری واپدیت هم دیر به دیر لازمه
راست میگه؟
ممنون میشم جواب بدید

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
سلام تورو خدا جواب بدید
من میخوام xboxاسلیم بگیرم قیمتش حدود یک هفتصد هست
مغازه دار میگه هرچی به سمت تابستون 92بره به علت افزایش خرید قیمت ها بالا میره
حالا چیکارکنم من
راستی چون میخوام درسام تموم شه میگم تابستون بگیرم
الان کنسول بگیرم یاتابستون
راستی مغازه دارمیگه مشکل region دیگه نداری واپدیت هم دیر به دیر لازمه
راست میگه؟
ممنون میشم جواب بدید
این که تابستون گرون میشه هست ولی احتمال داره تا یکی دو ماه دیگه ایکس باکس بعدی معرفی بشه و بعد x360 ارزون بشه
خیلی بازی ها ریجن فری هستن ولی باز هم شما ریجن پال بخری بهتره بازی ها راحت گیر میان
آپدیت اگه منظورت آپدیت داشبورد هست که کار آسونی هست فقط باید وصل بشی به اینترنت یا با کامپیوتر دانلود کنی و روی دستگاه نصب کنی
اگر هم آپدیت هک منظورت هست(lt3 و...) آره میشه گفت دیر به دیر لازم میشه

khayam_boy

کاربر سایت
Mar 10, 2013
4
پس میگید واستم تا تابستون؟
تا اونجا احتمالا چقد طبق روال همیشه گی تابستون گرون میشه
من توی نظر سنجی ها شنیدم که pal دیرتر بازی هاش میادوj یا uc بهتر!!!
ممنون که به سوالاتم اهمیت میدید

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
من نمیگم صبر کن برای تابستون چون تابستون احتمال زیاد گرون میشه
ببین هنوز معلوم نیست که ایکس باکس نسل بعد کی معرفی میشه.ممکنه هفته بعد ممکنه 7ماه بعد!ولی هر وقت معرفی بشه احتمال زیاد قیمت این کنسول میاد پایین
در رابطه با ps3 هم از نظر سخت افزاری خیلی بحث هست ولی در کل در اجرای بازی ها فرق چندانی ندارن و فرقشون تو بازی های انحصاریشون هست.
برای ریجن هم باز به نظر من پال بهتره چون بازی ntsj کم یاب تر و گرون تر هستن و فقط بعضی بازی ها هستن که زودتر روی این ریجن میان

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان کنسولای نسل بعد بیان 2/5 پولشونه راحت پس اگه اینقد نمیخایین بودجه کنین به کنار از بازیاش حالا پس همین کنسول نسل حاضرو بخرین . تابستونم گرون میشه الکی منتظر نمونین .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر