راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

jack87

کاربر سایت
Nov 10, 2012
108
نام
POURIA
1- در مورد بازیهای انحصاری کاملا ps3 برتر هست .
2- دنگ و فنگ ؟؟!! شما الان با یه فریمور 4.30 دیگه کلا راحتی چه دنگ و فنگی ؟
خواستی بازیو بریز تو هارد کنسول خواستی بریز تو هارد اکسترنال خواستی بریز کف دستت ;)
3-بازیهای ایکس باز یه زمان زودتر میومد اما الان قضیه برعکسه به نظرم
چون یه بکاپ ساده از بازی ps3 دیگه کاملا قابل اجرا هست
در ضمن شما بدبدختیها LT رو هم نداری
من مطمئن نیستم اما فکر کنم هر بازی رو با هر ورژن LT نشه بازی کرد ! ( من xbox سر در نمیارم اگه اشتباه کردم معذرت )
4- بجاش نمیگی تمام بازیهای اورجینال ps3 فقط رو همون 1 عدد بلو ری هست نه چند تا DVD !!!
5- توی دسته قبوله برای من که دستم بزرگه شاید دسته xbox بهتر باشه اما هیچ مشکلی هم با دسته ps3 ندارم بجاش بدبختی باطری هم نداری !

کینکت هم خب خیلی خوبه اما فکر نکنم اشتیاقتون برای کینکت بیشتر از 1 ماه جواب بده ، دیگه کاملا عادی میشه

.........
شما اول دقت کن به حرف من..... بنده عرض کردم تمامش حرف دوستان هست..حرف بنده نیست..خواستی بگو یکایکشو لینک بدم بهت....... حالا نزنمون بی زحمت......... حرف بنده رو شما با دقت بخون بعد 10 خط ردیف کن لطفا.... نصف جواب هایی هم که دادی بنده عرض کردم که مزیت کدومشون هستش و دقت بکنین بیشتر هم از مزیت های پلی 3 نقل به مزمون کردم..........

reza7790

کاربر سایت
Aug 2, 2009
62
.........
شما اول دقت کن به حرف من..... بنده عرض کردم تمامش حرف دوستان هست..حرف بنده نیست..خواستی بگو یکایکشو لینک بدم بهت....... حالا نزنمون بی زحمت......... حرف بنده رو شما با دقت بخون بعد 10 خط ردیف کن لطفا.... نصف جواب هایی هم که دادی بنده عرض کردم که مزیت کدومشون هستش و دقت بکنین بیشتر هم از مزیت های پلی 3 نقل به مزمون کردم..........

سلام
من خیلی خشن گفتم ؟
ببخشید ولی منظوری نداشتم
خواستم فقط قضیه رو شفاف کنم و از نقل و قولها که همینجوری یه چیزی بهش اضافه میشه کم کنم

Psycho Man

کاربر سایت
Sep 19, 2012
161
نام
امیرعلی
(به کسانی که کینکت دوست دارن بر نخوره !)

من چند وقت پیش رفته بودم خونه دوستم، این دوست اوشگول ما (:d ) کینکت دارن.
منم تا حالا بازی نکرده بودم، بهش گفتم که روشن کن با هم بازی کنیم.

خلاصه.... کینکت رو روشن کرد و شروع کردیم به بازی کردن و شروع کردیم به انجام حرکاتی که دستگاه بهمون میگفت....

خلاصه.... شده بودیم مثل این اسکل ها :d حرکاتی انجام میدادیم که خودمون هم خندمون گرفته بود
هر کاری میکردیم دستگاه نمیتونست حرکاتمون رو تشخیص بده :|

خلاصه ، از کینکت زده شدم
دوربین و حسگرش خیلی بیخودی طراحی شده
چون تشخیص دقیقی نداره :|

به نظرم نخرین خیلی به صرفه تره :d

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد

خلاصه.... کینکت رو روشن کرد و شروع کردیم به بازی کردن و شروع کردیم به انجام حرکاتی که دستگاه بهمون میگفت....

خلاصه.... شده بودیم مثل این اسکل ها :d حرکاتی انجام میدادیم که خودمون هم خندمون گرفته بود

خلاصه ، از کینکت زده شدم

دوست عزیز شاید کینکت اون بنده خدا تنظیم نبوده.دلیل نمیشه که حالا شما با کینکت حال نکردی دوربین و حس گرش بیخودی طراحی شده باشه.
اتفاقا من با داداشم بازی کردیم و خیلی هم بهمون چسبید و فقط تنها مشکلی که داره اینه که بازیاش بچه گونست.

Psycho Man

کاربر سایت
Sep 19, 2012
161
نام
امیرعلی
دوست عزیز شاید کینکت اون بنده خدا تنظیم نبوده.دلیل نمیشه که حالا شما با کینکت حال نکردی دوربین و حس گرش بیخودی طراحی شده باشه.
اتفاقا من با داداشم بازی کردیم و خیلی هم بهمون چسبید و فقط تنها مشکلی که داره اینه که بازیاش بچه گونست.

دقیقا زدی وسط خال :d

amiranjel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
11
ببخشید میخواستم بدونم کلا تا الان این ایکس باکس ها از نظره سرعت با هم فرق دارن ؟ مثلا سرعته آرکید با اسلیم ؟ یا مثلا ممکنه تو اجرای بازی ها کم بیارن ؟

راس

کاربر سایت
Oct 25, 2012
109
نام
آریا
ببخشید میخواستم بدونم کلا تا الان این ایکس باکس ها از نظره سرعت با هم فرق دارن ؟ مثلا سرعته آرکید با اسلیم ؟ یا مثلا ممکنه تو اجرای بازی ها کم بیارن ؟
سی پی یو اسلیم بالاتره اسلیم زود تر پردازش میکنه
از نظر قیمت هم بهش نگاه کنی میبینی اسلیم از بقیه مدل ها هم جدید تره هم سیستمش کمی بالاتره

---------- نوشته در 04:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:26 PM ارسال شده بود ----------

خلاصه ، از کینکت زده شدم

شما هر نظری داری چه در مورد 360 و چه در مورد کینکت
اگه بنظرت نظر خوبیه بگو چه بهتر اگه مثل اون تاکیدی داری که کسی ناراحت نشه همون بهتر نگی
الان من نظرتو گذاشتم تو کلکسیون نظر های عتیقه
الکی دوستونم تو زحمت انداختی که جوابتو بده big mama jan
کینکت که چیز بی خودی که نیس باید حرکاتی که انجام میدی رو اصول باشه(نحوه درست ایستادن جلوی کینکت) نه که وحشی بازی در بیاری بقل خودت اسکل بازی در بیاری
بقل دوستمون به احتمال زیاد لنز حسگرش تنظیم نبوده
این ملاک نمیشه که بیای بگی کینکت چیز بی خودیه
بازی هاش هم 90 درصد گرافیک پایین هست 10 درصد هم بازی های جدیدی که همین چند هفته اخیر اومده گرافیک عالی نسبت به بازی های قدیمی تر داره
بقل خودت ناراحت نشین از این حرفم

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
دوستان یه ایکس باکس میخوام بخرم برای انلاین زدن با اکانت وسرور امریکای مایکروسافت.
1-به نظر شما چه ریجنی بخرم pal یا ntsc-us?
2-اگه ntsc-uc بخرم مشکلی در تهیه ی همه ی بازی ها ندارم؟
3-با دستگاه pal میشه با سرور امریکا (ntsc-uc)انلاین بازی کرد؟
ممنون.

parshansh

کاربر سایت
Dec 24, 2009
96
دوستان من می خوام یه 360 بگیرم می خواستم ببینم این Corona چی هستکه قیمتشم ارزونتره؟؟؟؟
در ضمن می تونم هارد کنسول قبلیمو( که به رحمت خدا رفت) به این وصل کنم ؟؟؟؟؟

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
دوستان یه ایکس باکس میخوام بخرم برای انلاین زدن با اکانت وسرور امریکای مایکروسافت. 1-به نظر شما چه ریجنی بخرم pal یا ntsc-us? 2-اگه ntsc-uc بخرم مشکلی در تهیه ی همه ی بازی ها ندارم؟ 3-با دستگاه pal میشه با سرور امریکا (ntsc-uc)انلاین بازی کرد؟ ممنون.

uniquemohsen

کاربر سایت
Dec 15, 2012
4
سلام
شاید سوالم تکراری باشه ولی از اونجایی که خوندن 1500 صفحه (!) مطلب کمی از حوصله من خارجه و از اونجایی که با خوندن 7-8 صفحه جواب سوالم رو پیدا نکردم ولی دیدم مدیران بسیار خوب جواب میدن، پس سوالم رو به عنوان یک فرد کاملا مبتدی میپرسم:
من میخوام یه کنسول بازی بگیرم؛ فقط یه سوال داشتم و اون اینکه آیا xbox 360 slim که میگن کپی خور شده، این کپی خور کردن یه روند سخت افزاریه؟ قبلنا (2-3 سال پیش) شنیده بودم واسه کپی خور کردن ایکس باکس بازش میکنن و بهش شوک میدن و از این جور حرفا! حالا در مورد این نحو
+ ترکیب پست‌های متوالی +
سلام
شاید سوالم تکراری باشه ولی از اونجایی که خوندن 310 صفحه مطلب کمی از حوصله من خارجه و از اونجایی که با خوندن 7-8 صفحه جواب سوالم رو پیدا نکردم ولی دیدم مدیران بسیار خوب جواب میدن، پس سوالم رو به عنوان یک فرد کاملا مبتدی میپرسم:
من میخوام یه کنسول بازی بگیرم؛ فقط یه سوال داشتم و اون اینکه آیا xbox 360 slim که میگن کپی خور شده، این کپی خور کردن یه روند سخت افزاریه؟ قبلنا (2-3 سال پیش) شنیده بودم واسه کپی خور کردن مثلن ایکس باکس بازش میکنن و بهش شوک میدن و از این جور حرفا! حالا در مورد این نحوه‌ی کپی خور کردن توضیح بدید لطفا (راستش من اگه نرم افزاری باشه مشکلی ندارم ولی اینکه کنسول نو رو بردارن انگول سخت افزاری کنن اصن باهاش حال نمیکنم، یعنی حاضرم برم بازی ارجینال بخرم ولی کسی دست تو کنسولم نبرده باشه!)

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان من می خوام یه 360 بگیرم می خواستم ببینم این Corona چی هستکه قیمتشم ارزونتره؟؟؟؟
در ضمن می تونم هارد کنسول قبلیمو( که به رحمت خدا رفت) به این وصل کنم ؟؟؟؟؟

کورونا سری جدید مادر بورد های xbox هستش . قیمتشم فرقی نداره عزیز .
در ضمن هارد شما قید نکردین برا ارکید یا الایت یا اسلیم . اگه ارکید باشه یا الایت اصلا به اسلیم نمیخورن . موفق باشین .

دوستان یه ایکس باکس میخوام بخرم برای انلاین زدن با اکانت وسرور امریکای مایکروسافت. 1-به نظر شما چه ریجنی بخرم pal یا ntsc-us? 2-اگه ntsc-uc بخرم مشکلی در تهیه ی همه ی بازی ها ندارم؟ 3-با دستگاه pal میشه با سرور امریکا (ntsc-uc)انلاین بازی کرد؟ ممنون.
خیالتون راحت پال بخرین و راحت برین با هر سروری میخایین بازی کنین . بازیاشم فراوون پیدا میشه . موفق باشین .

سلام
شاید سوالم تکراری باشه ولی از اونجایی که خوندن 1500 صفحه (!) مطلب کمی از حوصله من خارجه و از اونجایی که با خوندن 7-8 صفحه جواب سوالم رو پیدا نکردم ولی دیدم مدیران بسیار خوب جواب میدن، پس سوالم رو به عنوان یک فرد کاملا مبتدی میپرسم:
من میخوام یه کنسول بازی بگیرم؛ فقط یه سوال داشتم و اون اینکه آیا xbox 360 slim که میگن کپی خور شده، این کپی خور کردن یه روند سخت افزاریه؟ قبلنا (2-3 سال پیش) شنیده بودم واسه کپی خور کردن ایکس باکس بازش میکنن و بهش شوک میدن و از این جور حرفا! حالا در مورد این نحو
+ ترکیب پست‌های متوالی +
سلام
شاید سوالم تکراری باشه ولی از اونجایی که خوندن 310 صفحه مطلب کمی از حوصله من خارجه و از اونجایی که با خوندن 7-8 صفحه جواب سوالم رو پیدا نکردم ولی دیدم مدیران بسیار خوب جواب میدن، پس سوالم رو به عنوان یک فرد کاملا مبتدی میپرسم:
من میخوام یه کنسول بازی بگیرم؛ فقط یه سوال داشتم و اون اینکه آیا xbox 360 slim که میگن کپی خور شده، این کپی خور کردن یه روند سخت افزاریه؟ قبلنا (2-3 سال پیش) شنیده بودم واسه کپی خور کردن مثلن ایکس باکس بازش میکنن و بهش شوک میدن و از این جور حرفا! حالا در مورد این نحوه‌ی کپی خور کردن توضیح بدید لطفا (راستش من اگه نرم افزاری باشه مشکلی ندارم ولی اینکه کنسول نو رو بردارن انگول سخت افزاری کنن اصن باهاش حال نمیکنم، یعنی حاضرم برم بازی ارجینال بخرم ولی کسی دست تو کنسولم نبرده باشه!)
بله کپی خور شده خیلی وقت هستش دوست عزیز . فقط خریدنی بگین درایویو بخرین که کپی خور هستش . جلو شما یه بازی کپی تست کنه و ببینین . بعدبله سخت افزاریه کار باید روش انجامشه .
دوست عزیز من دیگه شاید تا الان 2000 هزار تا فقط کنسول فروختم چه برسه به بازی کردن . ما چیزی به نام کنسول اک تو ایران نداریم . چون وقتی از خارج میاد باز میشه تو گمرک و وقتی دسته تاجرم میاد میرسه باز چک میشه و وقتی دست فروشنده میرسه بدترین قسمت برا اینکه کپی خور بشه باید دلو روده کل کنسولای موجود باز شه تا بشه سخت افزاری کپی خورش کرد و ما چیزی نرم افزاری نداریم مگه بخایین داشتبوردو اپدیت کنین که اونم ربطی به کپی خور نداره . پس الکی وقتتونو هدر ندین اینو برادرانه گفتم و تجربه 15 ساله منه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر