راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
دوستان توی میدون امام(پشت شهرداری) اگه جایی رو میشناسید که بازی 100% بفروشه و کیفیت بازی هاشم خوب باشه آدرسشو برام پ.خ کنید.
ممنون......

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان توی میدون امام(پشت شهرداری) اگه جایی رو میشناسید که بازی 100% بفروشه و کیفیت بازی هاشم خوب باشه آدرسشو برام پ.خ کنید.
ممنون......

دوست عزیز راستشو بگم وسلام . اونجا دنبال بازی برنرمکس نگرد نیست . چون نمیتونن رایت کنن و براشون سود کمی داره نمیزنن بازی معمولی رایت میکنن و 7 تومن میفروشن کلیم سود داره استهلاک رایترم پایین وقت کمتریم برا رایت وقت میخاد برین از همین بازار بازی سنتر از دوستان بخرین خیالتونم راحت موفق باشین .

Aliph

کاربر سایت
Oct 29, 2006
85
نام
Ali
من میخوام یه اسلیم 250 بگیرم ولی موندم از کجا بگیرم ؟
من دستگاه قبلیمو میدادم نکست جن کپی خور میکرد - از نکست بگیرم خوبه ؟
بعد اسلیم چه مشخصاتی داره ؟
از نکست بگیرم یا از اینا که گارانتی دارن
جایی هست مطمعن باشه و گارانتی دار بگیرم یا بهتره از نکست بگیرم
یا شما جایه دیگه معرفی میکنید ؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
من میخوام یه اسلیم 250 بگیرم ولی موندم از کجا بگیرم ؟
من دستگاه قبلیمو میدادم نکست جن کپی خور میکرد - از نکست بگیرم خوبه ؟
بعد اسلیم چه مشخصاتی داره ؟
از نکست بگیرم یا از اینا که گارانتی دارن
جایی هست مطمعن باشه و گارانتی دار بگیرم یا بهتره از نکست بگیرم
یا شما جایه دیگه معرفی میکنید ؟

اقا علی یه کلوم هیچ فرقی نمیکنه هر هر جا میخایین بخرین اگه طرف اشنا از همونجا بخرین . این گارانتیم تو ایران باب کردن یه شرکتی در میارن گارانتی میکنه جالبه برام . همون 250 بخرین یا از پشت شهرداری یا از همون فروشگاه میگین زیاد حساسیت به خرج ندین . چون بیشتر حساس باشین یهو یچی میشه .

erx1

کاربر سایت
Nov 30, 2012
2
راهنمایی

سلام
من تازه میخوام xbox360 بگیرم.
مدل اسلیم میخوام بگیرم , اون حجم هاردش خیلی مهمه؟
هارد 250G خیلی کاربرد داره؟
کینکت چطوره؟

am_omid

کاربر سایت
Oct 21, 2008
11
نام
امیر
با سلام خدمت دوستان و اساتید
مدتیست قصد خرید ایکس باکس اسلیم رو دارم و حالا میخاستم آیا خرید کارکرده آن مشابه به مدلهای قدیمی(fat) ریسک داره یعنی مشکلاتی از قبیل سه چراغه شدن و غیره؟؟؟؟
راستش تجربه بدی از خرید xbox کارکرده دارم یه بار یه مدل الایت از یه بنده خدایی توی pt گرفتم که متاسفانه بعد از 30 دقیقه بازی کردن که خاموشش کردم بعد که دوباره رفتم سراغش با ارور یادم نیست چی روبرو شدم که خلاصه بگذریم...
از طرفی هم به علت افزایش حداقل دوبرابر شدن قیمت بودجه برای خرید آکبند ندارم از این جهت دیگه دوست ندارم تجربه این مورد رو داشته باشم...
حالا میخاستم بدونم مدلهای slim هم مشکلاتی مشابه مدلهای قدیمی fat رو دارن؟؟؟

مورد دیگه این که میخاستم بدونم در مدلهای slim قابهای مشکی براق و مات دیدم که آیا از لحاظ سخت افزاری ورژن یا قیمت باهم تفاوتی دارند؟

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
مدتیست قصد خرید ایکس باکس اسلیم رو دارم و حالا میخاستم آیا خرید کارکرده آن مشابه به مدلهای قدیمی(fat) ریسک داره یعنی مشکلاتی از قبیل سه چراغه شدن و غیره؟؟؟؟
راستش تجربه بدی از خرید xbox کارکرده دارم یه بار یه مدل الایت از یه بنده خدایی توی pt گرفتم که متاسفانه بعد از 30 دقیقه بازی کردن که خاموشش کردم بعد که دوباره رفتم سراغش با ارور یادم نیست چی روبرو شدم که خلاصه بگذریم...
از طرفی هم به علت افزایش حداقل دوبرابر شدن قیمت بودجه برای خرید آکبند ندارم از این جهت دیگه دوست ندارم تجربه این مورد رو داشته باشم...
داداش کلا جنس الکترونیکی خریدش یه نوع ریسک هست مخصوصا اگر دسته دوم هم باشه
الان مثل قدیم کنسول های مایکرو مشکل فراگیر سه چراغ شدن و گرمای شدید رو ندارن ولی بازم هیچ چیزی تضمینی نیست

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
سلام
کینکت چطوره؟
بله حجم هارد مهمه.چون شما برای اینکه به لنز دستگاه کمتر ضرر بخوره باید بازی رو رو هارد نصب کنی.
کینکتم خریدش به صرفه نیست چون بازی های هاردکور خیلی کمی براش اومد بیرون،کلا کینکت احتمالا در نسل بعد و با اومدن کینکت 2 احتمالا بتونه به موفقیتهایی در بین گیمر های حرفه ای برسه.کینکتو نمیخواد بخری.

---------- نوشته در 08:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:47 PM ارسال شده بود ----------

با سلام خدمت دوستان و اساتید

مورد دیگه این که میخاستم بدونم در مدلهای slim قابهای مشکی براق و مات دیدم که آیا از لحاظ سخت افزاری ورژن یا قیمت باهم تفاوتی دارند؟
کلا چون به وسایل برقی اطمینانی نیست نمیشه حتی جنس نو رو هم تضمین کرد چه برسه به جنس دست دوم.
البته به آدمی که ازش خرید میکنی بستگی داره اگه طرف واقعا از حلال و حروم بدونه کنسول بد بهتون نمیده.
من خودم یه ایکس باکس فت داشتم که دادمش به یکی از رفقا الان دو ساله عین ساعت کار میکنه.
در مورد سه چراغه شدنم باید بگم درسته کنسولهای اسلیم دیگه سه چراغه نمیشن ولی اینبار به جای سه چراغه شدن نوشته ای میاد که میگه کنسولت دود شد رفت هوا.
در کل بگم این مشکل سه چراغه شدن خیلی خیلی خیلی کم اتفاق میفته.پس نگران این مسئله نباش.
البته کنسولهای قدیمی تر(قبل از سال 2009) با یه مادربوردی به اسم فالکون میومدن بیرون که مشکل سه چراغه شدنشون زیاد بود.
ولی شما اگه کنسول فت گرفتید حتما از فروشنده بپرسید که کنسول ایکس باکس با مادربورد جاسپر میخواید
به خدمتتون عارضم که این مادربورد فت و جاسپر برای کنسولهای فت و آرکید بودن،ولی کنسولهای اسلیم با مادربوردی به نام دیگه بیرون اومدن.
در مورد بدنه براق و مات هم باید بگم نه هیچ فرقی ندارن.
نتیجه اینکه اگه تفاوتی بین اسلیم ها و فت ها (البته با مادربورد جاسپر)باشه در دیر تر گرم کردن اسلیم ها و شاید کمی کیفیت بهتر مادربورد اسلیم باشه ولی در خروجی بازیها هیچکدوم بر دیگری برتری ندارند.
حالا اگه گیرت اومد اسلیم بگیر اگر نه یه فت با مادربورد جاسپر اطمینانی هم میتونه گزینه خوبی باشه.
یا حق

reza7790

کاربر سایت
Aug 2, 2009
62
سلام
یکی از دوستان میخواست xbox بخره از من سوال کرد منم هیچ اطلاعی راجع به xbox ندارم
میگفت یدونه دیده xbox fat بعدش لنزش تازه عوض شده ، هاردش 20 گیگ جدا ( یعنی هارد فابریک نیست ) با 2 تا دسته اصل میگفت 450 تومن

این xbox چند میارزه ؟

ممنون از راهنماییتون

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
سلام
یکی از دوستان میخواست xbox بخره از من سوال کرد منم هیچ اطلاعی راجع به xbox ندارم
میگفت یدونه دیده xbox fat بعدش لنزش تازه عوض شده ، هاردش 20 گیگ جدا ( یعنی هارد فابریک نیست ) با 2 تا دسته اصل میگفت 450 تومن

این xbox چند میارزه ؟

ممنون از راهنماییتون
به نظرم از این کنسولای تعمیری نگیرن بهتره.کسی چی میدونه شاید فقط لنزش مشکل نداشته و به دلایل دیگه ایم رفته باشه واسه تعمیر.
ولی در کل همین 400 تا 450 خوبه

jack87

کاربر سایت
Nov 10, 2012
108
نام
POURIA
سلام
کینکت چطوره؟
.......
درود!
یکی از دوستان راهنماییتون کرد و دستشون هم درد نکنه ولی چند تا نکته...... سعی کنین همون اول 250 گیگ بگیرین تا 4 گیگ! چون از لحاظ قیمت فعلا خوشبختانه 100 هزارتومان فوقش بینشون فرق باشه! پس اگه الان میخواین خریداری کنین 250 گیگ بگیرین! با توجه به توضیحات دوست عزیزمون! بنده هم این نکته رو به نظرم مهم اومد و پاسخگو شدم.......موفق باشین

erx1

کاربر سایت
Nov 30, 2012
2
مرسی از پاسخ گویی
یه سوال دیگه بین xbox , ps3 موندم
یکی از میخوام xbox انتخاب کنم کنیکت ش بود
ولی دوستان گفتن بازی هاش ارزش نداره!!!!
میشه راهنمایی کنید

jack87

کاربر سایت
Nov 10, 2012
108
نام
POURIA
مرسی از پاسخ گویی
یه سوال دیگه بین xbox , ps3 موندم
یکی از میخوام xbox انتخاب کنم کنیکت ش بود
ولی دوستان گفتن بازی هاش ارزش نداره!!!!
میشه راهنمایی کنید

بنده خودم هنوز نخریدم و این سوال بنده هم بود ولی خیلی تحقیق کردم و نظرات متفاوته ولی اون حرف هایی که بین دوستان مشترک بود این بود که پلی استیشن 3 بازیهای انحصاری بیشتر داره نسبت به ایکس باکس و این مزیت بزرگ پلی 3 هست............. ولی به قول معروف دنگ و فنگش بیشتر از ایکس باکس هست و بازیهای ایکس باکس هم زودتر به بازار میاد تا پلی استیشن 3....... و یکی دیگه از مزیت های پلی استیشن 3 که البته یکی از عیب هاش هم هست اینه که پلی استیشن دیسک بلوری میخوره و میتونید فیلم های بلوری هم ببینید ولی عیب بلوری بودنش هم اینه که الکی فضا زیاد اشغال میکنه.... مثلا یه بازی ایکس باکس 9 گیگ فضا میگیره ولی پلی استیشن 3 همون بازی رو 19 گیگ فضا اشغال میکنه و گرافیک ایکس باکس هم دوستان میگن که بهتره نسبت به پلی 3 و شفافتره..... یکی دیگه از صحبت های دوستان این بود که ایکس باکس کنترولرش خسته کننده نیست ولی پلی استیشن 3 کنترولرش بعد از یه مدتی دست رو خسته میکنه(این رو خود دوستانی که پلی استیشن دارن تو این انجمن هم تایید کردن و حرف اون عزیزان هستش)..........
.
کینکت رو هم به نظر من سلیقه ایه...من خودم رفتم یه جا با کینکت بازی کردم خوشم نیومد ولی شما شاید خوشتون بیاد مثل خیلی از دوستانی که تو همین سایت هم هستن و از بازی با کینکت هم لذت میبرن...... ولی در کل کینکت رو بعد هم میشه خرید و استفاده کرد... به قول معروف از واجبات نیست

reza7790

کاربر سایت
Aug 2, 2009
62
بنده خودم هنوز نخریدم و این سوال بنده هم بود ولی خیلی تحقیق کردم و نظرات متفاوته ولی اون حرف هایی که بین دوستان مشترک بود این بود که پلی استیشن 3 بازیهای انحصاری بیشتر داره نسبت به ایکس باکس و این مزیت بزرگ پلی 3 هست............. ولی به قول معروف دنگ و فنگش بیشتر از ایکس باکس هست و بازیهای ایکس باکس هم زودتر به بازار میاد تا پلی استیشن 3....... و یکی دیگه از مزیت های پلی استیشن 3 که البته یکی از عیب هاش هم هست اینه که پلی استیشن دیسک بلوری میخوره و میتونید فیلم های بلوری هم ببینید ولی عیب بلوری بودنش هم اینه که الکی فضا زیاد اشغال میکنه.... مثلا یه بازی ایکس باکس 9 گیگ فضا میگیره ولی پلی استیشن 3 همون بازی رو 19 گیگ فضا اشغال میکنه و گرافیک ایکس باکس هم دوستان میگن که بهتره نسبت به پلی 3 و شفافتره..... یکی دیگه از صحبت های دوستان این بود که ایکس باکس کنترولرش خسته کننده نیست ولی پلی استیشن 3 کنترولرش بعد از یه مدتی دست رو خسته میکنه(این رو خود دوستانی که پلی استیشن دارن تو این انجمن هم تایید کردن و حرف اون عزیزان هستش)..........
.
کینکت رو هم به نظر من سلیقه ایه...من خودم رفتم یه جا با کینکت بازی کردم خوشم نیومد ولی شما شاید خوشتون بیاد مثل خیلی از دوستانی که تو همین سایت هم هستن و از بازی با کینکت هم لذت میبرن...... ولی در کل کینکت رو بعد هم میشه خرید و استفاده کرد... به قول معروف از واجبات نیست

1- در مورد بازیهای انحصاری کاملا ps3 برتر هست .
2- دنگ و فنگ ؟؟!! شما الان با یه فریمور 4.30 دیگه کلا راحتی چه دنگ و فنگی ؟
خواستی بازیو بریز تو هارد کنسول خواستی بریز تو هارد اکسترنال خواستی بریز کف دستت ;)
3-بازیهای ایکس باز یه زمان زودتر میومد اما الان قضیه برعکسه به نظرم
چون یه بکاپ ساده از بازی ps3 دیگه کاملا قابل اجرا هست
در ضمن شما بدبدختیها LT رو هم نداری
من مطمئن نیستم اما فکر کنم هر بازی رو با هر ورژن LT نشه بازی کرد ! ( من xbox سر در نمیارم اگه اشتباه کردم معذرت )
4- بجاش نمیگی تمام بازیهای اورجینال ps3 فقط رو همون 1 عدد بلو ری هست نه چند تا DVD !!!
5- توی دسته قبوله برای من که دستم بزرگه شاید دسته xbox بهتر باشه اما هیچ مشکلی هم با دسته ps3 ندارم بجاش بدبختی باطری هم نداری !

کینکت هم خب خیلی خوبه اما فکر نکنم اشتیاقتون برای کینکت بیشتر از 1 ماه جواب بده ، دیگه کاملا عادی میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر