راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
سلام . من یه ایکس باکس 360 آرکید خریدم که وقتی بازی رو هم از هارد اجرا میکنم صداش زیاده . مشکل داره یعنی ؟؟؟
انگار درونش فن گذاشتن //؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان ٢ سوال دارم لطفا ج بديد يه ٣٦٠ فالكون دارم ميخوام j tag كنم سوالم اينه كه ميشه بازياي جديد رو بازي كرد چون lt3 نيست هزينش چقدرهسوال دوم يه اسليم 4g دارم يه هار ٢٥٠ روش گذاشتم چقدر ميارزه يه مشكل كوچيك داره قابش كمي صدا ميده تو بعضي از بازيا دورفن ميره بالا ؟؟؟
جی تک کنین همه بازیارو میتونین راحت از رو هارد بی دیسک بازی کنین . هزینشم بین 120 تا 140 جی تگ . درور بره 560 تا 580 بر میدارن .

میگم من یه xbox360slim می خواستم بدونم اینتر براش مجازه و باید چه جور با مودم ایرانسل وسل شم
اصلا متوجه سوالتون نشدم میشه دقیق بگین .

سلام . من یه ایکس باکس 360 آرکید خریدم که وقتی بازی رو هم از هارد اجرا میکنم صداش زیاده . مشکل داره یعنی ؟؟؟
انگار درونش فن گذاشتن //؟

حتما فن گذاشتن برا خنک شدن تا داغ نشه دیگه .

Paleous

کاربر سایت
Apr 29, 2012
55
سلام به همه با اینکه چند تا پیج از این ترد رو مطالعه کردم ولی هنوز یه کم گیجم
من میخوام یه xbox بگیرم دست 2 بین پریمیوم و الیت موندم حالا بگذریم مسئله اصلی سر اینه که باید مودم wifi داشته باشی که به لایو وصل شی ؟
یه سوال دیگه مال فریم ور هست الان که lt3 اومد میشه بازی های سه چهار سال قبلا با همین فرم ویر بازی کرد یا نه ؟
ممنون

fifa_mw3

کاربر سایت
Jan 18, 2012
51
سلام به همه با اینکه چند تا پیج از این ترد رو مطالعه کردم ولی هنوز یه کم گیجم
من میخوام یه xbox بگیرم دست 2 بین پریمیوم و الیت موندم حالا بگذریم مسئله اصلی سر اینه که باید مودم wifi داشته باشی که به لایو وصل شی ؟
یه سوال دیگه مال فریم ور هست الان که lt3 اومد میشه بازی های سه چهار سال قبلا با همین فرم ویر بازی کرد یا نه ؟
ممنون

سلام..نه اصلا wifi نمیخواد.فقط اگه مودمت جای لن داشته باشه حله.یعنی کابل لن بهش بخوره...در مورد lt3 هم مشکلی نیست مثلا الان ایکس باکسم lt3 هستش ولی دلم واسه MW1 بازی چهار سال پیش تنگ شده بود رفتم بازی کردم...فقط یه چیزی بازی هایی که با patch ال تی 2 باشه توی lt3 اجرا نمیشه...یعنی باید این بازی ها با patch ال تی 3 رایت بشن...یعنی بازی هایی که زمان lt2 منتشر شد باید patch ال تی 3 داشته باشن تا توی کنسولی که lt3 هستش بتونه اجرا بشه....مثلا من بازی black ops از دوستم گرفته بودم.چون کنسول دوستم lt2 بود روی کنسول من که lt3 بود اجرا نشد.,ولی بعدش رفتم از مغازه بازی black ops مخصوص lt3 رو گرفتم بدون مشکل اجرا شد.در کل مشکلی نیست خیالت راحت

Paleous

کاربر سایت
Apr 29, 2012
55
سلام..نه اصلا wifi نمیخواد.فقط اگه مودمت جای لن داشته باشه حله.یعنی کابل لن بهش بخوره...در مورد lt3 هم مشکلی نیست مثلا الان ایکس باکسم lt3 هستش ولی دلم واسه MW1 بازی چهار سال پیش تنگ شده بود رفتم بازی کردم...فقط یه چیزی بازی هایی که با patch ال تی 2 باشه توی lt3 اجرا نمیشه...یعنی باید این بازی ها با patch ال تی 3 رایت بشن...یعنی بازی هایی که زمان lt2 منتشر شد باید patch ال تی 3 داشته باشن تا توی کنسولی که lt3 هستش بتونه اجرا بشه....مثلا من بازی black ops از دوستم گرفته بودم.چون کنسول دوستم lt2 بود روی کنسول من که lt3 بود اجرا نشد.,ولی بعدش رفتم از مغازه بازی black ops مخصوص lt3 رو گرفتم بدون مشکل اجرا شد.در کل مشکلی نیست خیالت راحت
دستتون در دنکنه
الان میتونم با 400 تومن یه الیت دست دو گیر بیارم ؟

fifa_mw3

کاربر سایت
Jan 18, 2012
51
دستتون در دنکنه
الان میتونم با 400 تومن یه الیت دست دو گیر بیارم ؟
خواهش میکنم.راستش من الان قیمتا درست حسابی دستم نیست نمیدونم دقیق...ولی توی خرید دسته دو خیلی دقت کن...فقط فقط جاسپر بگیر که خیالت راحت باشه...

RUSS

کاربر سایت
Apr 27, 2007
43
نام
رسول
سلام دوستان،
من یه پی اس 3 درام. خانومم کچلم کرده که من کینکت می خوام.
چون خودم آنلاین زیاد بازی می کنم، می خواستم ببینم اکس باکس اگه کپی خور بشه میشه باهاش به لایو وصل شد و بازی کرد. یا چه می دونم داشبورد جدید که اکس باکس اسمارت گلس و ... رو بی دردسر و بدون پریدن قابلیت کپی خوری روش نصب کرد؟
در ضمن اگر کسی خواست تعویض کنه من در خدمتم. لینک تعویض بازارجه -- لینک خرید در بازارچه

سوال دیگه این که من از این اسلیم ها بگیرم یا الیت و آرکید جاسپر؟
به این آرکید یا الیت ها کینکت وصل میشه؟

ممنون میشم جوابمو بدین.

sarbaze_eshgh

کاربر سایت
Jan 16, 2011
67
نام
hasan
یه سوال دارم ممنون میشم کامل جواب بدید

الان یه نفر یه اسلیم داره دکمه اجگتش خرابه چیزی نیس درس میشه
ریجنشم ntscهستش بهم میده 440 بخرمش یا نه
ارزش داره
با یه دسته
فرق ntscبا پال چی
بازیاش گیر میاد

ایاntsc بازیهاش انقدر کمه/؟ تورو خدا کامل جواب بدید هیچی حالیم نیس تو این زمینه

داشبردشم به اخرین داشبرد اپدیت شده نمیشه جیتگ کردش

ایا ارزش خرید داره یا نه؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
یه سوال دارم ممنون میشم کامل جواب بدید

الان یه نفر یه اسلیم داره دکمه اجگتش خرابه چیزی نیس درس میشه
ریجنشم ntscهستش بهم میده 440 بخرمش یا نه
ارزش داره
با یه دسته
فرق ntscبا پال چی
بازیاش گیر میاد

ایاntsc بازیهاش انقدر کمه/؟ تورو خدا کامل جواب بدید هیچی حالیم نیس تو این زمینه

داشبردشم به اخرین داشبرد اپدیت شده نمیشه جیتگ کردش

ایا ارزش خرید داره یا نه؟

راستشو بگم ارزش خرید نداره چون بازیاش کم گیر میاد جوریه اصلا گیر نمیاد مگه فری باشه یه بازی بتونی بازی کنی .

فرقشم اینه اگه بازی پال باشه نمیتونین شما با ntsc بازی کنین یا باید فری باشه منطقش یا ntsc باشه همین . جی تگم نمیشه چون اخرین اپدیت یعنی 2.0.15574 v,a isj .

king_nigh

کاربر سایت
Nov 2, 2012
17
نام
امیر
با سلام به همه دوستان
من میخام یه ایکس باکس بخرم و چیزی از ایکس باکس نمیدونم، میخاستم بدونم یه ایکس باکس نو رو باید چه هک هایی بکنم و کل کارای لازم واسه سی دی خور شدن و اینجور کارا بدونم میشه هر کس میدونه راهنمایی کنه؟ با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر