راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Gavirbir

کاربر سایت
May 4, 2012
10
سلام بچه های باحال سایت بازی سنتر.
:-/یه راهنمایی می خواستم::-/
می خواستم بپرسم که یکی از دوستای دورم، یه xbox arcade داره که تاریخ ساختش 2008.07.15 هست و مموری داخلی 256 هم داره،دوتا دسته بی سیم و می گه بازی pes2012 هم بیش از 1ساعت باهاش بازی کرده ((آخه از یکی پرسیده بودم چطور تست کنم گفت بازی pes2012 یا کشتی کج 2012 رو بزار اگه آورد، یکی دو ساعت بازی کن اگه مشکلی واسش پیش نیومد، یعنی سالمه)) و الآن حدود 3ساله خریدتش و الآن می خواد 180هزار تومن به دلیل اینکه پول احتیاج داره، بفروشتش.
به نظر شما این قیمت ارزش داره که بخرمش؟
میگه نه تعمیر رفته نه ضربه داره نه هیچی! اگه خوبه چجوری می تونم جور دیگه و درست تر تستش کنم ببینم سالم هست یا اینکه به مرور 3چراغ نمیشه !؟
احتمال داره بردش جسپر باشه؟
بخدا نمی دونستم کجا بگم سوالمو.اگه اشتباه محل سوالمو مطرح کردم ببخشید. ممنون می شم اگه راهنماییم کنین.یه چیزایی هم تو سایتتون خوندمو از لطفتون یاد گرفتم دربارش اما گفتم از شما بروبکس بپرسم بهتره.مرسی، بخدا دعاتون می کنم.:-*

آخرین ویرایش:

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
سلام دوستان

من يه دسته دارم از اسليم قبليم كه داشبوردش اپديت نبود الان يه اسليم جديد گرفتم با داشبورد اپديت. ولي اين دسته با كنسول جديد كار نميكنه و كنسول رو تشخيص نميده!

اشكال از كجاس؟

Miiichka67

کاربر سایت
Jan 16, 2012
129
نام
Hamid
سلام دوستان

من يه دسته دارم از اسليم قبليم كه داشبوردش اپديت نبود الان يه اسليم جديد گرفتم با داشبورد اپديت. ولي اين دسته با كنسول جديد كار نميكنه و كنسول رو تشخيص نميده!

اشكال از كجاس؟
شناختن دسته ربطی به داشبرد نداره . دسته رو میتونی به دستگاهه دیگه ای وصل کنی ؟؟؟ شاید دسته خرابه .

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان

اشكال از كجاس؟

جلوی کنسولت یه دکمه هست زیر پاورش و جلو دستتونم یه دکمه کوچیک جفتشونو با هم بزنین بزار دسترو شناسایی کنه .

yadam.nemiad

کاربر سایت
May 8, 2011
86
نام
محمود
سلام دوستان
من میخوام از چین یه اسلیم 4 گیگ بخرم بصورت اینترنتی و ارسال همراه اجناس دیگر(خرید مربوط به مغازه) در نوع خرید مشکلی ندارم چنتا نکته میخواستم بدونم . چجوری میشه مطمئن شد کپیخور میشه یا بهتر بگم چجوری میشه فهمید هیتاچی نیست چون اکثر لایت آن ها کپی خور میشن آیا از شما تابحال اینجوری خرید کردین (اگه سایتی یا فروشگاهی تو چین سراغ دارین که بشه بشرط کپیخور خرید لطفا معرفی کنین) ضمنا بنظرتون کلا اینکار بصرفه هست پول کنسول+هزینه گمرکی و.... لطفا هر نظری دارین دقیق بگین

ممنون

altair.f007

کاربر سایت
Dec 31, 2011
85
نام
مرتضی
سلام دوستان
من میخوام از چین یه اسلیم 4 گیگ بخرم بصورت اینترنتی و ارسال همراه اجناس دیگر(خرید مربوط به مغازه) در نوع خرید مشکلی ندارم چنتا نکته میخواستم بدونم . چجوری میشه مطمئن شد کپیخور میشه یا بهتر بگم چجوری میشه فهمید هیتاچی نیست چون اکثر لایت آن ها کپی خور میشن آیا از شما تابحال اینجوری خرید کردین (اگه سایتی یا فروشگاهی تو چین سراغ دارین که بشه بشرط کپیخور خرید لطفا معرفی کنین) ضمنا بنظرتون کلا اینکار بصرفه هست پول کنسول+هزینه گمرکی و.... لطفا هر نظری دارین دقیق بگین

ممنون
خرید اینترنتی راهی نداری که بفهمی کپی خور میشه یا نه و جدیدا یه سری درایو لایت ان اومده که اونها هم کپی خور نمیشن در کل فکر نکنم به صرفه باشه از اونجا بیارید

soccer2008

کاربر سایت
Oct 3, 2011
66
سلام اقا من یک سوالی داشتم
تو بحث jatag گفته شده که میشه بازی ها رو ریخت روی هارد و از روی هارد اجرا کرد . ..
سوال من اینجاست که اسلیم 250 jatag نمیشه . پس این هارد به چه درد میخوره در صورتی که بازی ها رو هم نمیشه از روی هاردش اجرا کرد
اگر ممکنه کاری دقیق این هارد رو بگید دقیقا کجا میشه ازش کار کشید

سوال دومم اینه که اگر اسلیم 4 گیگ بگیریم بعد میشه هارد بهش اضافه کرد...
ممنونم از دوستان گل

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر