راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Miiichka67

کاربر سایت
Jan 16, 2012
129
نام
Hamid
سلام...
من امروز میخوام xbox 360 slim بخرم ...
به چه چیزایی باید توجه کنم ؟؟؟ خواهشا همرو دقیق بگید...

سلام.به نظره من شما xbox 250g بگیری بهتره .دستگاههای slim دیگه به هیچ وجه سه چراغ نمیشن، هارد 250G داره . اگر slim کپی خور بگیری درایوش لایتونه ،داریو لایتون بهتره . تو جعبه 250 slim باید کابل برق ،ترانس برق مشکی ،کابل تصویر سه فیش، تبدیل تصویر،دسته مشکی براق با باتری دوراسل.{اگر باتری دوراسل نداشت یه خورده به فروشنده باید شک کنی} هدست،یه دفترچه راهنما. هارده250

xbox slim4g با xbox slim250تفاوتش تو هاردشه.البته xbox 4g بدنه مشکی مات داره ولی xbox 250g بدنه مشکی براق داره . از نظره درایو و قطعات داخل کنسول هیچ فرقی با هم ندارن. الان قیمت 4g فکر کنم 600 - 250g الان 750 باشه . :d:x>:d<

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
سلام...
من امروز میخوام xbox 360 slim بخرم ...
به چه چیزایی باید توجه کنم ؟؟؟ خواهشا همرو دقیق بگید...

سلام اولا مبارک باشه اگه خریدی دوما اینکه من خودم یه XBOX 360 slim 4gb دارم و راضیم ازش(از لحاظ آفلاین) ولی برا آنلاین بازی کردن چون نسبتا تازه اومده خیلی حرفه ای نیستن برای ریختن LT3 تعمیر کارا و ممکنه بزنن کنسولو اینجوری کنن
:hurted1: ولی نترس الان نسبتا جا افتاده ال تی 3 نکته ی بعدی llite-on بودن درایو دستگاهه تو مغازه بگو ایکس باکس رو روشن کنن بعد دکمه ی درایو رو بزن اگه شکستگی تو قسمت دایره المستطیلی!! داشت (منظورم حلقه ی وسط هست) درایو هیتاچیه و به نظرم نباید بخریش اما اگه شکستگی نداشت درایو لیت آنه البته برا اطمینان از بالا به ایکس باکس نگاه کن اگه یه خرده دقت کنی یه دایره ی زرد رنگ رو میبینی که یعنی من لیت آنم

بعد باید (اگه میخوای لایو بازی کنی ) بدی ال تی 3 با جدید ترین داشبورد رو برات بریزن که از عوارضش ناتوانی در بازی کردن بازی های LT2 هست بعد (اینم برا لایو هست) باید بازی بران مکس فول استلث(اگه درست نوشته باشم) بخری نکات بعدی رو باید اساتید زحمت بکشن(((من خودم LT2 دارم!!!!)

اینا اکثرا برا لایو هست وگرنه Miiichka67 به نکات خیلی مهم تری اشاره کردن

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
بازم سوال دارم...
این قضیه Pal و NTSC چیه ؟؟؟
کنسول شما باید ریجنش Pal باشه و بازیهای موجود در بازار هم (ایران) Pal و Free هستند و کنسول NTSC این طرفا بگیری بازیش کمتر گیر میاد ، شایدم گیر نیاد .

altair.f007

کاربر سایت
Dec 31, 2011
85
نام
مرتضی
سلام اولا مبارک باشه اگه خریدی دوما اینکه من خودم یه XBOX 360 slim 4gb دارم و راضیم ازش(از لحاظ آفلاین) ولی برا آنلاین بازی کردن چون نسبتا تازه اومده خیلی حرفه ای نیستن برای ریختن LT3 تعمیر کارا و ممکنه بزنن کنسولو اینجوری کنن
:hurted1: ولی نترس الان نسبتا جا افتاده ال تی 3 نکته ی بعدی llite-on بودن درایو دستگاهه تو مغازه بگو ایکس باکس رو روشن کنن بعد دکمه ی درایو رو بزن اگه شکستگی تو قسمت دایره المستطیلی!! داشت (منظورم حلقه ی وسط هست) درایو هیتاچیه و به نظرم نباید بخریش اما اگه شکستگی نداشت درایو لیت آنه البته برا اطمینان از بالا به ایکس باکس نگاه کن اگه یه خرده دقت کنی یه دایره ی زرد رنگ رو میبینی که یعنی من لیت آنم

بعد باید (اگه میخوای لایو بازی کنی ) بدی ال تی 3 با جدید ترین داشبورد رو برات بریزن که از عوارضش ناتوانی در بازی کردن بازی های LT2 هست بعد (اینم برا لایو هست) باید بازی بران مکس فول استلث(اگه درست نوشته باشم) بخری نکات بعدی رو باید اساتید زحمت بکشن(((من خودم LT2 دارم!!!!)

اینا اکثرا برا لایو هست وگرنه Miiichka67 به نکات خیلی مهم تری اشاره کردن

در مورد اینکه تعمیرکار ها تو ریختن ال تی 3 تازه کارن ، نخیر این جور نیست چون ال تی 3 مکانیزم جدیدی نداره فقط فایل های فریموری که باید بریزی فرق میکنه ولی مراحل اپدیت به ال تی 3 دقیقا مثله ال تی 2 هست

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
سلام
در مورد اینکه تعمیرکار ها تو ریختن ال تی 3 تازه کارن ، نخیر این جور نیست چون ال تی 3 مکانیزم جدیدی نداره فقط فایل های فریموری که باید بریزی فرق میکنه ولی مراحل اپدیت به ال تی 3 دقیقا مثله ال تی 2 هست

ممنون از راهنمایی هاتون آخه دیدم خیلیا تو سایت کنسول LT3 شون خراب شده:-/ بازم ممنون

altair.f007

کاربر سایت
Dec 31, 2011
85
نام
مرتضی
سلام دوستان یه xbox arcade دسته دوم تمیز است 380 تومن سال ساختش 2009 است . مادر بردش هم جاسپر می ارزه بگیرم؟ مرسی
من از قیمت ها اطلاع دقیقی ندارم ولی با توجه به اینکه اسلیم 250 بین 650 تا 750 هست فکر کنم این قیمت مناسب باشه

Cexx

کاربر سایت
Jan 14, 2012
149
نام
ضادق
سلام دوستان عزیز.
من میخواستم یه XBOX SLIM 4 OR 250 GIG بخرم اما هیچی نمیدونم و مبتدی ام پس میخواستم تو این چند تا سوال روشنم کنید.
1.برای کپی خور کردن XBOX360 باید دستگاه رو باز کرد یا فقط LT3 میریزن و تمام.
2.به نظرتون SLIM 4 بگیرم یا 250 GIG ? کدومش و از چه لحاظ بهتره . بعدش این هدست داخلش تو هر دو تا هست ؟
3.اسان ترین راه فهمیدن که درایور چیه چیه ؟ مثلا اگه کپی خورش کنن به LT3 پس حتما درایورش لایت ان هست؟
4.بعدش میخواستم اگه راهنمایی بلدین بهم بگین که یه کنسول دست دوم و تقلبی بهم نندازن.
ممنون

altair.f007

کاربر سایت
Dec 31, 2011
85
نام
مرتضی
سلام دوستان عزیز.
من میخواستم یه XBOX SLIM 4 OR 250 GIG بخرم اما هیچی نمیدونم و مبتدی ام پس میخواستم تو این چند تا سوال روشنم کنید.
1.برای کپی خور کردن XBOX360 باید دستگاه رو باز کرد یا فقط LT3 میریزن و تمام.
2.به نظرتون SLIM 4 بگیرم یا 250 GIG ? کدومش و از چه لحاظ بهتره . بعدش این هدست داخلش تو هر دو تا هست ؟
3.اسان ترین راه فهمیدن که درایور چیه چیه ؟ مثلا اگه کپی خورش کنن به LT3 پس حتما درایورش لایت ان هست؟
4.بعدش میخواستم اگه راهنمایی بلدین بهم بگین که یه کنسول دست دوم و تقلبی بهم نندازن.
ممنون
دستگاه باید باز بشه و ال تی 3 روش ریخته بشه
4 گیگ یا 250 گیگ بستگی به خودتون داره ولی اگر 250 بگیرید بازی ها رو هارد نصب میکنید و از رو هارد اجرا میشن بازی ها و این جوری عمره درایو دستگاه بیشتر میشه
شما نیازی نیست بفهمی نوع درایوت چیه فقط کافیه کپی خور شده باشه که اونم با گذاشتن یه بازی تو درایو قابل فهمیدن هست
اگر اکانت کنسول پوینت که از گرفتن اچیومنت بدست میاد داشت یعنی قبلا باش بازی شده و هرچی این پوینت بیشتر باشه یعنی به میزان بیشتری باش بازی شده

kent470

کاربر سایت
Jul 11, 2008
88
باسلام
=====
من میخواستم یک XBOX360 Slim 250 بگیرم چندتا سوال برام پیش امد که از اساتید میخواستم بپرسم؟
1.داستان 9504 با0225 چیه اصلا اینها چه چیز کنسول است و کدام بهتره و از کجا میشه فهمیده؟
2.من اصلا لایو بازی نمیکنم کدام ورژن بهتره LT3 یا LT2 در ضمن برام خیلی مهمه که همه بازیهای کنسول هم جدید هم قدیمی را اجرا کنه؟
3.در مورد درایو کنسول چگونه تشخیص بدم لایتون است ایا راهی داره یا عکسی هست بشه فرق درایور لایتون و هیتاچی را فهمید؟
4.سوراخ کردن برد چه چیزی هست ایا همه برد های اسلیم باید سوراخ بشه؟
5. در مورد نو بودن کنسول میگن از روی اچیمونتها میشه فهمید ایا اگر کنسول را ریست کنی انها پاک نمیشه؟

altair.f007

کاربر سایت
Dec 31, 2011
85
نام
مرتضی
باسلام
=====
من میخواستم یک XBOX360 Slim 250 بگیرم چندتا سوال برام پیش امد که از اساتید میخواستم بپرسم؟
1.داستان 9504 با0225 چیه اصلا اینها چه چیز کنسول است و کدام بهتره و از کجا میشه فهمیده؟
2.من اصلا لایو بازی نمیکنم کدام ورژن بهتره LT3 یا LT2 در ضمن برام خیلی مهمه که همه بازیهای کنسول هم جدید هم قدیمی را اجرا کنه؟
3.در مورد درایو کنسول چگونه تشخیص بدم لایتون است ایا راهی داره یا عکسی هست بشه فرق درایور لایتون و هیتاچی را فهمید؟
4.سوراخ کردن برد چه چیزی هست ایا همه برد های اسلیم باید سوراخ بشه؟
5. در مورد نو بودن کنسول میگن از روی اچیمونتها میشه فهمید ایا اگر کنسول را ریست کنی انها پاک نمیشه؟
این ها نوع درایو دستگاه هستن که این دو مدل که شما گفتید هر دو از یه شاخه هستن و با هم فرقی نمی کنن
چه لایو بازی کنید چه نه باید ال تی 3 بزنید برای بازی های جدید ولی اگر ال تی 3 زدید اگر بازی از قدیم داشته باشید دیگه اجرا نمیشه و باید دوباره پچ بشن و اگر کلا لایو بازی نمی کنید دستگاه رو جیتگ کنید
نیازی نیست که بفهمید لایت ان هست یا هیتاچی . اگر کپی خور شده باشه لایت ان هست اگر کپی خور نشه هیتاچی شما با یه بازی کپی تست کن اگر اجرا شد لایت ان هست
برد اسلیم سوراخ نمیشه برد درایو دستگاه سوراخ میشه که اونم برای رایت فریم ویر هست و راه دیگشم اینه که برد کاملا عوض شه که هزینش زیاده و اینکه سوراخ کردن عوارضی نداره که بترسید
من در مورد اینکه رست کنن اچیومنت پاک میشه یا نه نمی دونم ولی اسلیم 250 اگر دست دو باشه خیلی تابلو هست چون بدنش خیلی راحت خش میوفته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر