راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

hemat_gamer

کاربر سایت
Feb 6, 2006
1,122
اقا شرمنده مارو نزن
من ps1 ،ps2داشتم ولي ايكس باكس 1نداشتم يكي از رفيقام كه طرف دار سوني و اين كنسولش هست ميگه xboxنگير برو ps3بگير ميگه xbox بازيش روي hdtvخيلي مزخرفه چه برسه به TVمعمولي
منم چون ميدو نستم حرف ياوه ميزنه و XBOX360:love:رو روي HDTVديده بودم اومديم يه تحقيق كرديم تا به بازي سنتر رسيديم.
حالا ما مونديم اينو بگيريم يا اونو .
اخه اگه PS3 بگيريم ديسكش كپي خور نيست وفكر كنم قيمت بازيش بالا باشه
ولي ايكي باكس مناسب تر نشون ميده
حالا اگه ادرس يه جاي خو نز ديك 4 راه وليعصر يا خيابان وليعصر سراغداريد به ما بديد تا بريم بگيريم.
بازم شرمنده
سلام.
پس اشتباه تایپی داشتی.و گرنه هیچ عقل سلیمی ps2 رو با 360 مقایسه نمیکنه.
خوب بازیهای ps3 الان گرونه و به نظر من الان 360 خیلی به صرفه تره.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
گلد که هیچ کدوم ندارن. شما هر اکانتی بسازی یک ماه اکانت گلد مجانی داره و به مدل کنسول هم هیچ ربطی نداره.
شما مگه نمی خوای بازی کنی؟ پس بدون هارد معنی نداره پس سیواتو کجا می خوای بریزی؟ یا شایدم بدون سیو بازی می کنی الان یدونه مموری 40-50 تومانه که فقط 64 مگ هست که خیلی سری پر می شه ولی یکم روی او پول بزاری هارد 20 گیگ + دسته بی سیم +... رو بدست میاری. پس اینا چیزایی نیستن که استفاده نشن.
یعنی اینقدر سیوا حجم میگیره؟؟؟؟
گفتم که اگه قیمته 360 قیمت واقعی بود آره از خدامم بود!!!!
ولی وقتی که جنس 399 دلاری رو 465 بخوام بخرم یکم زور داره!!!!
بعدشم کی گفته قیمت یکی در میاد؟؟؟
یه دسته اضافه رو که در هر صورت باید بگیرم!! یه مموری و فن نیکو که روهم میشه حدوده 380 که فکر کنم یه 80000 تومنی با هم فرق میکنن:laughing:

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
1. با core به xbox live میشه وصل شد ولی باید یه کابل ethernet بخری و اگر هم می خوای بازی کنی یک کارت Gold هم بخری و اگه می خوای و یه هدست هم برای چتیدن بازی کردن از این حرفا بخری.
2. آره میشه
3. درایو سامسونگ که از همهلحاظ خوبه و مشکل نداره . فقط درایو هیتاچی هست که برای اجرای بازی های Xbox 1 مشکل داره
4. برای تلوزیون کابل لازم نیست اما برای اتصال به مانیتور باید یه کابل vga با تبدیل بخری که قیمتش 25 تومن هست.
5. قیمت کارت های گلد 12 ماهه فکر کنم یه چیزی دورور 70 تومن باشه و خیلی از جاها دارن. فکر کنم Nextgen هم داشته باشه
6. ارزونترین مدل پرمیوم هم الان با درایو ال جی هست و nextgen می فروشه 440000 تومن.
7. قیمت intercooler الان 30 تومن فکر کنم باشه و نسبشم کار نداره. خودت می تونی راحت نسبش کنی.
8. این آخریه رو چون خودم تا حالا ندادم کسی نسب کنه نمی دونم چقدر می گیرن

آره خوبه. بخر . این Intercooler هم حتمآ بخر. خرید دسته و کابل vga و ... هم دیگه بستگی به نیاز خودت داره. اگه دوست داری بخر

بسیار بسیار ممنون واقعا مک بسیار خوبی کردی

پس من یک مدل Core میخرم با یه هارد و دسته و کابل اینترنت

فقط اگه میشه بگید قیمت هارد چقدر هست؟ و این کارتهای گلد رو چیجوری می تونم تهیه کنم؟ شماها پس چی جوری وصل میشید؟

با تشکر فراوان
موفق باشید ;)

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
پس من یک مدل Core میخرم با یه هارد و دسته و کابل اینترنت
اینی که شما می خوای بخری از مدل premium بیشتر در میاد قیمتش! فقط هاردی که می خوای بخری الان حدود 100 تومان هست.

کارت های گلد رو هم ایشون اشتباه گفتن و جایی گیر نمیاد. تنها راهش اینکه آشنا داشته باشی و بگی از خارج از کشور برات بیارن یا اینکه کریدیت کارت داشته باشی و از طریق خود کنسول بخری که مورد دوم زیاد به درد به خور نیست به دلیل یسری از موارد و مشکلاتی که بعدا ایجاد می کنه.
یه دسته اضافه رو که در هر صورت باید بگیرم!! یه مموری و فن نیکو که روهم میشه حدوده 380
کجا core + دسته اضافه + مموری + فن نیکو می ده 380؟ آدرس بده ما هم بریم بخریم چون خیلی ارزونه! و البته محال:cheesygri

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
کجا core + دسته اضافه + مموری + فن نیکو می ده 380؟ آدرس بده ما هم بریم بخریم چون خیلی ارزونه! و البته محال
ددددد توجه نمیکنی دیگه اشکان جون:cheesygri
من میگم دسته اضافه که در هر صورت باید بگیرم!! پس یعنی تو این قیمت لحاظ نشده!
منم core رو 300 حساب کردم که + 40 مموری و 40 نیکون میشه 380
اینقدرم ریاضیم بد نیست تازه محاسبات عددی رو پاس کردم:laughing:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
منم core رو 300 حساب کردم که + 40 مموری و 40 نیکون میشه 380
اینقدرم ریاضیم بد نیست تازه محاسبات عددی رو پاس کردم
خوب آخه بازم اشتباه حساب کردی!

در ضمن premium هم 435 تومان هست.

در هر صورت برای من مهم نیست که شما چی می خری چون چیزیش به من نمی رسه. من دارم می گم چیزی نگیری بعدا پیشمون شی چون زیاد پیش اومده!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خوب آخه بازم اشتباه حساب کردی!

در ضمن premium هم 435 تومان هست.

در هر صورت برای من مهم نیست که شما چی می خری چون چیزیش به من نمی رسه. من دارم می گم چیزی نگیری بعدا پیشمون شی چون زیاد پیش اومده!
خوب اشکان جون منم برا همین اومدم بپرسم که یکی مثل شما یکم منو روشن کنه که چیکار کنم بهتره!!
جدا شده 435؟؟؟
کجا؟

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
اقا شرمنده مارو نزن
من ps1 ،ps2داشتم ولي ايكس باكس 1نداشتم يكي از رفيقام كه طرف دار سوني و اين كنسولش هست ميگه xboxنگير برو ps3بگير ميگه xbox بازيش روي hdtvخيلي مزخرفه چه برسه به TVمعمولي
منم چون ميدو نستم حرف ياوه ميزنه و XBOX360:love:رو روي HDTVديده بودم اومديم يه تحقيق كرديم تا به بازي سنتر رسيديم.
حالا ما مونديم اينو بگيريم يا اونو .
اخه اگه PS3 بگيريم ديسكش كپي خور نيست وفكر كنم قيمت بازيش بالا باشه
ولي ايكي باكس مناسب تر نشون ميده
حالا اگه ادرس يه جاي خو نز ديك 4 راه وليعصر يا خيابان وليعصر سراغداريد به ما بديد تا بريم بگيريم.
بازم شرمنده

بچه ها راست میگن 360 کجا و ps2 کجا.البته همینجا از عاشقان داغ دیده ps 3 پوزش میخوام به خاطر حرفم.اما من هم ps 3 دوست داشتم .دو تا از دوستام 360 خریدن اما من منتظر ps3 بودم.1هفته بعد از اومدنش تونستم یه جا 2 ساعتی بازی کنم . بهترین بازیشو (resistant).هیچه در مقابل Gears of war .منم فوری 360 خریدم
الان رو LCD بازی میکنم.خیلی خوبه.مانیتور هم خوبه.اما TV رو توصیه نمیکنم.
داداش خواستی بگیری برو یه سر west game .بالای 4راه ولی عصر.مجتمع پارسیان
(در ظمن رفتی حتما بگو از بچه های بازی سنتر هستی) ;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
خوب اشکان جون منم برا همین اومدم بپرسم که یکی مثل شما یکم منو روشن کنه که چیکار کنم بهتره!!
جدا شده 435؟؟؟
کجا؟

درایو هیتاچی همین قیمتی هست که اشکان گفته
درایو سامسونگ حدود 460 هست...

koroshkabiir

کاربر سایت
May 27, 2007
105
سلام به god of xbox360 ها
من می خواستم psp بگیرم ولی دیدم با مموری و اتااشغالاش داره گرون میشه:)
برا همین افتادم تو کار xbox 360 :cheesygri
خواهش می کنم هر چی که باید بدونم به من بگید.:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر