راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

ehsantc

کاربر سایت
Mar 3, 2006
44
میخواستم بدونم من فقط بودجه برای سزی کور دارم میصرفه بخرم اگه میشه قیمت دو تا سری هم بنویسید
مدل core تو توپخونه j asia بین 320 تا 340 به فروش می ره. اگه بخوای core بخری باید یه مموری یا هارد هم براش بخری که فکر میکنم مموری 64 الان دوروور 40 تومن باشه و هارد 20 گیگ هم بین 90 تا 100 تومن .
نظر من هم اینه که اگه با 360 می خوای به Live وصل شی برو پرمیوم بخر و اگه نمی خوای وصل شی هم برو core بخر.

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
قيمت مموری چنده
40 هزار تومن ناقابل:laughing:

میخواستم بدونم من فقط بودجه برای سری کور دارم میصرفه بخرم اگه میشه قیمت دو تا سری هم بنویسید

نه پريميوم بخر

تهران كه توپخونه از 450 تا 480 تومن J هستش

كور هم 350 تا 380 تومن توپخونه

من اصفهان رو نميدونم اگه همين قيمتا ميدن بخر

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
بچه ها سوال داشتم...
1- ساعات کاری پاساژ لباف از کی تا کی هست؟
2-پاساژ لباف 5شنبه ها بازه؟ اگه بازه تا ساعت چند؟
3-پاساژ لباف جمعه ها بازه؟ اگه بازه تا ساعت چند؟:)
ممنون از اینکه به من جواب میدهید ;)

liyona

کاربر سایت
Nov 27, 2006
337
من تصميم گرفتم يه 360 بگيرم
ميخوام core بگيرم
فقط 1 سؤال
این مموری که دوستان گفتن 40 تومن هست کافيه واسه save کردن¿
حجمش چه قدره
بعدن جا کم نمی آرم ¿

MIKAMI

کاربر سایت
Jul 30, 2006
185
نام
شهاب
من تصميم گرفتم يه 360 بگيرم
ميخوام core بگيرم
فقط 1 سؤال
این مموری که دوستان گفتن 40 تومن هست کافيه واسه save کردن¿
حجمش چه قدره
بعدن جا کم نمی آرم ¿

یا نخر اما اگه می خوای بخری محکومی که PREMIUM بگیری
(64 مگا بایته)
عمدهی بازی هام الان حدود امگابایت سیوشون(بعضی هام فقط یک سیوشون اینقدره یعنی بعضی بازی ها مجبوری کلی سیو بکنی در نتیجه به مشکل بر می خوری)

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,825
واقعا نموتونی بفهمی تلویزیونت hd هست یا نه
اون ورودی hd نیست که در بعضی component هستش در بعضی dvd (معمولا تلویزیون های 21 )
فیشو روی tv بذار و وصل کن به hd نمی رسه ولی از ورودی معمولی بیشتره کیفیتش.
در ضمن 5تا فیشه به hd (وcomponent )وصل میشه نه 6تا احتمالا اشتباهی وصل کردی:eek:
حالا چرا میزنی خودم میدونم hd نیست ولی خوب دیدم 6 تا فیش hd رو داره گفتم شاید معجزه بشه و تی وی من هم hd شده باشه:biggrin1:
البته من زیاد وارد نیستم ولی کابلی هم که با 360 هست 6تا سر داره چطوری شما میگی 5 تا

MIKAMI

کاربر سایت
Jul 30, 2006
185
نام
شهاب
حالا چرا میزنی خودم میدونم hd نیست ولی خوب دیدم 6 تا فیش hd رو داره گفتم شاید معجزه بشه و تی وی من هم hd شده باشه:biggrin1:
البته من زیاد وارد نیستم ولی کابلی هم که با 360 هست 6تا سر داره چطوری شما میگی 5 تا

درسته 6تا سر داره اما فقط 5 تاش وصل می شه برای hd
منظور من از 5تا تعدادی بود که می بایستی وصل کنی نه تعداد کل فیشها :cool:

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
سلام
درسته که xbox360 داغ میکنه و میسوزه و اینکه در ایران ضمانت نامه نداره؟
سری های اولش اینجوری می شد... با یه اینترکولر مشکل حل میشه... بله xbox360 در ایران گارانتی نداره چون که هیچ شرکتی این کنسول رو وارد نمی کنه و با توجه به اینکه گارانتی های اصلی تو ایران یعنی هیچ این کنسول گارانتی نداره... ;)

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
سلام
نخیر اقا دروغ محض هیچ مشکلی نداره.گارانتی هم که خوب مشخصه نداره چون ایران جزو ...... حساب نمیشه.
راستی اگه میخوای 360 بخری برو راهنمای خرید 360 که اشکان جان زحمتشو کشیده رو بخون خیلی مفید و به درد بخور هست.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام
بله دوست عزیز 360 ها یسریشون داغ می کنن که البته با اینتر کولر مشکلش تا حدود زیادی حل می شه ولی متاسفانه به علت نداشتن کیفیت خیلی خوب بعضی هاشونم بعد از یه مدت ممکنه خراب شه.
360 هیچ گونه گارانتی در ایران نداره یعنی هیچ کدام از کنسول ها گارانتی ندارن.

پ.ن: درسته من اون موقع با جناب Parsian-Soft.IR سر خرابی بحث می کردم ولی اینطوری هم نیست که شما بیاد بگید نه دروغه و این کنسول هیچ ایرادی نداره!;)

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
بله دوست عزیز 360 ها یسریشون داغ می کنن که البته با اینتر کولر مشکلش تا حدود زیادی حل می شه ولی متاسفانه به علت نداشتن کیفیت خیلی خوب بعضی هاشونم بعد از یه مدت ممکنه خراب شه.
360 هیچ گونه گارانتی در ایران نداره یعنی هیچ کدام از کنسول ها گارانتی ندارن.

پ.ن: درسته من اون موقع با جناب Parsian-Soft.IR سر خرابی بحث می کردم ولی اینطوری هم نیست که شما بیاد بگید نه دروغه و این کنسول هیچ ایرادی نداره!;)
ایراد داره ولی ایراداش خیلی بزرگ نیستن و با استفاده درست ازش. میشه این ایرادات رو بر طرف کرد. اشکان جان اخه بعضیا خیلی این مشکلاتو گنده میکنن تا حدی که طرف بیخیال خرید 360 میشه:cheesygri

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
سلام
در سری هیا اول برخی از دستگاه ها این مشکل رو داشتن الان تا حدودی رفع شده و اگه شما یه فن براش تهیه کنی مشکلی نداری . 360 و کلا تمام کنسولهایی که وارد ایران می شن گارانتی ندارن چون وقتی برای کپی خور کردن دستگاه رو باز می کنی گارانتی دستگاه باطل میشه و این موضوع برای تمام وسایل الکتریکی صدق می کنه . حالا اگر هم کنسولتو کپی خور نکرده باشی گارانتی داره و داخل ایران نمایندگی برای دادن سرویس برای ما وجود نداره چون ایران جزو کشورهایی هست که قانون کپی رایت درش معنی نداره . :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر