راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
یه ایکس باکس ارکید جاسپر دسته دوم با یه دسته اضافه با 60 تا بازی حدودا چند میرزه؟؟واینکه ارزش داره بخرم یا اسلیم بگیرم؟؟

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
سلام.
این Xbox 360 Wireless Receiver رو از کجاها میشه تهیه کرد؟قیمتش چقدره؟میشه همه بازیهارو با دسته ها انجام داد دیگه؟
ممنون.

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
سلام من موندم ۴ گیگ بگیرم یا ۲۵۰ خودم یه هارد اورجینال دارم ولی ۲۵۰ گیگ هدستم داره ولی ۴ گیگ نداره! بعضیا میگن ۴ گیگ خوشگلتره کدوم قشنگه؟
چی کنم ؟ :-/

amir.movafagh

کاربر سایت
Jun 15, 2011
210
نام
امیر
سلام من موندم ۴ گیگ بگیرم یا ۲۵۰ خودم یه هارد اورجینال دارم ولی ۲۵۰ گیگ هدستم داره ولی ۴ گیگ نداره! بعضیا میگن ۴ گیگ خوشگلتره کدوم قشنگه؟
چی کنم ؟ :-/
به نظر من کاملا در اشتباهی چون 250 گیگ خوشگلتره

kamran2000

کاربر سایت
Mar 23, 2009
15
سلام . یه توضیح درباره این نوشته زیر که در یکی از فروشگاه های اینترنتی دیدم لطف می کنید.
بدون لحیم کاری میشه اسلیم ها رو هک کرد؟

{مدل هک شده با برد اصلی دستگاه و بدون لحیم کاری می باشد تا در آپدیت های آینده با مشکل برخورد نکنید.

توصیه ما خرید دستگاه هک شده با برد و چیپ اصلی آن می باشد تا در آینده با مشکل عدم توانایی اجرای بازی کپی مواجه نشوید.}

hoseinlu

کاربر سایت
Jan 28, 2008
478
نام
زهير
نمیدونم اینجا جاش هست یا نه . میخواستم بدونم آداپتور برد جاسپر (150w ) به برد های فالکون (یا حتی قدیمی تر مثل زفیر ) می خوره ؟ ( حتی اگه جاخور آداپتور رو دستکاری کنیم و جا بخوره به برد فالکون آسیبی میزنه ؟

ashash

کاربر سایت
Jan 14, 2009
223
نمیدونم اینجا جاش هست یا نه .
میخواستم بدونم آداپتور برد جاسپر (150w ) به برد های فالکون می خوره ؟ ( حتی اگه جاخور آداپتور رو دستکاری کنیم و جا بخوره به برد فالکون آسیبی میزنه ؟

نمی خوره.

کلا سیستم آداپتور های ها به این صورت هست که آداپتور های مدل های قدیمی به جدید می خورن در فت، یعنی مثلا Xenon به Falcon می خوره، اما Jasper به Falcon نمی خوره.

سلام . یه توضیح درباره این نوشته زیر که در یکی از فروشگاه های اینترنتی دیدم لطف می کنید.
بدون لحیم کاری میشه اسلیم ها رو هک کرد؟

{مدل هک شده با برد اصلی دستگاه و بدون لحیم کاری می باشد تا در آپدیت های آینده با مشکل برخورد نکنید.

توصیه ما خرید دستگاه هک شده با برد و چیپ اصلی آن می باشد تا در آینده با مشکل عدم توانایی اجرای بازی کپی مواجه نشوید.}

بورد 9504 می ندازی روی 0225 تا آپدیت 13599 آنلاک می مونه، این یک راهش، اما در آپدیت های بعدی ممکنه لاک شه، الله و عالم، بالاخره برد رو که باید لحیم بکنی.
شاید سوراخ کاری رو ایشون می گه، چیپ رو سوراخ می کنند، به هر حال کمی لحیم کاری داره، اینم راه دوم.
شاید بورد های Team Xecuter رو می ندازه، باز هم باید سیم ها رو به درایو لحیم کنی.
و ...

به هر حال، ایشون در کل جکی فرمودند.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
چند تاسوال برای خرید اسلیم داشتم
من الان دو تا کنسول فت دارم که خرابه..
یکی خیلی قدیمی یکی دیگه هم جاسپر هست با درایو لایت ان و یک هارد 20 گیگ هم از کنسول اولیم دارم که روی جاسپر هم به راحتی سوار شد.
حالا می خواستم بدونم از قطعات زیر کدوم ها روی اسلیم جواب می ده...
دسته؟ هارد 20 گیگ ؟ اداپتور؟ کابل کامپوننت برای صدای دالبی؟ درایو؟

سوال دومم با توجه به نحوه کپی خور کردن این اسلیم ها کدوم بردش رو الان تو بازار پیدا کنم خوبه و مشکل برای کپی خور شدن در اینده کمتر ایجاد می کنه یا کلا فرقی ندارن؟

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
سلام
بچه ها یه دونه X360 slim میخاستم بخرم برای یکی از اشنا ها..
میخواستم یه دونه خوبشو که کمترین لحیم کاری رو روش پیاده کرده باشن رو بهم معرفی کنید؟
در کل یه دونه که خوب باشه دیگه.یه سوال دیگه ..X360 ةایی که با روش سوراخ کاری و لحیم کپی میشن بهتره یا این معمولی ها؟
ممنون

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
سلام
بچه ها یه دونه X360 slim میخاستم بخرم برای یکی از اشنا ها..
میخواستم یه دونه خوبشو که کمترین لحیم کاری رو روش پیاده کرده باشن رو بهم معرفی کنید؟
در کل یه دونه که خوب باشه دیگه.یه سوال دیگه ..X360 ةایی که با روش سوراخ کاری و لحیم کپی میشن بهتره یا این معمولی ها؟
ممنون
یکی یه جوابی به ما بده؟!:d

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
چند تاسوال برای خرید اسلیم داشتم
من الان دو تا کنسول فت دارم که خرابه..
یکی خیلی قدیمی یکی دیگه هم جاسپر هست با درایو لایت ان و یک هارد 20 گیگ هم از کنسول اولیم دارم که روی جاسپر هم به راحتی سوار شد.
حالا می خواستم بدونم از قطعات زیر کدوم ها روی اسلیم جواب می ده...
دسته؟ هارد 20 گیگ ؟ اداپتور؟ کابل کامپوننت برای صدای دالبی؟ درایو؟

سوال دومم با توجه به نحوه کپی خور کردن این اسلیم ها کدوم بردش رو الان تو بازار پیدا کنم خوبه و مشکل برای کپی خور شدن در اینده کمتر ایجاد می کنه یا کلا فرقی ندارن؟

بله یکی هم جواب این پست منو بده!یه 20 باری از وقتی پست دادم اومدم سر زدم ولی انگار نه انگار!
من راجب این کپیخ ور شدن چند درایو اسلیم که تو بازار هست 0225 و... خیلی سوال دارم و سر در نمی یارم چرا بعضی ها می گن که قیمت کپی خور شدن بستگی به درایو داره برای همین قبل اینکه بخرم راهنماییم کنید چه درایوی بخرم که در اینده اذیت نکنه چون هر چی می خرم دیگه کپی خور شده هست.

javadonline

کاربر سایت
Oct 13, 2011
2
بله یکی هم جواب این پست منو بده!یه 20 باری از وقتی پست دادم اومدم سر زدم ولی انگار نه انگار!
من راجب این کپیخ ور شدن چند درایو اسلیم که تو بازار هست 0225 و... خیلی سوال دارم و سر در نمی یارم چرا بعضی ها می گن که قیمت کپی خور شدن بستگی به درایو داره برای همین قبل اینکه بخرم راهنماییم کنید چه درایوی بخرم که در اینده اذیت نکنه چون هر چی می خرم دیگه کپی خور شده هست.

در حال حاضر لایتن بگیرید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر