راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

ssoroosh

کاربر سایت
Aug 25, 2009
42
نام
سروش
slim

سلام دوستان ببخشید من تو این زمینه خیلی آماتورم
هفته بعد دارم xbox slim میخرم و امروز تو مشخصات xbox Slim دیدم زده Wi-Fi رو ساپورت میکنه
یعنی internet cable دیگه نداره(پورتی که کابل اینترنت بهش وصل میشه) ؟ اگه اینجوریه چه جوری مودم رو باید وصل کرد به xbox ؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
سلام دوستان ببخشید من تو این زمینه خیلی آماتورم
هفته بعد دارم xbox slim میخرم و امروز تو مشخصات xbox Slim دیدم زده Wi-Fi رو ساپورت میکنه
یعنی internet cable دیگه نداره(پورتی که کابل اینترنت بهش وصل میشه) ؟ اگه اینجوریه چه جوری مودم رو باید وصل کرد به xbox ؟؟؟؟
نه دوست عزیز مودم wi-fi داخلی داره ربطی به اونی که شما میگی نداره
شما هم میتونی از طریق کابل و هم از طریق بی سیم به اینترنت وصلش کنی

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
سلام دوستان . بنده دنبال FIFA 11 original هستم ، کسی سایتی سراغ داره که به ایران shipping کنه ؟
(تو play-asia نسخه NTSC-J رو گذاشته من PAL رو میخوام )
یا فروشگاهی تو ایران که بصورت سفارشی بیاره ؟

ممنون

mahy

کاربر سایت
Sep 5, 2010
17
آیا بازی کردن با کنسول360 ( ارکد جاسپر )از طریق هارد به دستگاه فشار کمتری میاورد و کمتر گرم میشود و چند ساعت میتوان بازی کرد و بعداستراحت داد.:)
از 360خوابیده استفاده شود یا ایستاده کدام بهتر است;;)

A . ZoN[i]X

کاربر سایت
Aug 15, 2010
298
نام
ⒶⓁⒾ
آیا بازی کردن با کنسول360 ( ارکد جاسپر )از طریق هارد به دستگاه فشار کمتری میاورد و کمتر گرم میشود و چند ساعت میتوان بازی کرد و بعداستراحت داد.:)
از 360خوابیده استفاده شود یا ایستاده کدام بهتر است;;)
دوست عزیز بازی رو بریزی تو هارد هم باسه خود دستگاه خوبه وهم تو لود بازی ها تاثیر میزاره !
3ساعت اینا بازی کردی یه استراحت بدی بد نیست باسه خودت هم خوبه :d
در این مورد هر کی یه چیزی میگه ( جاذبه ... ) ولی هر جوری میزاری بزار تا آخر و اطراف کنسولت باز باشه تو محیط بسته سعی کن نزاری !

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
نوشته شده توسط A . ZoN[i]X;1147551:
3ساعت اینا بازی کردی یه استراحت بدی بد نیست باسه خودت هم خوبه :d
در این مورد هر کی یه چیزی میگه ( جاذبه ... ) ولی هر جوری میزاری بزار تا آخر و اطراف کنسولت باز باشه تو محیط بسته سعی کن نزاری !
کلا این بحث ها مال وقتی بود که 360 تازه اومده بود و بحث سه چراغ خیلی خیلی داغ بود،الان دیگه این چیزا زیاد وجود خارجی نداره
در کل ساعت بازی کردن به دستگاه فشاری نمیاره ( البته به گیمر چرا :D) ولی گذاشتن کنسول توی محیط سربسته ( مثل داخل میز تلویزیون) میتونه دستگاه را تا مرز خرید یکی دیگه بکشونه

آخرین ویرایش:

A . ZoN[i]X

کاربر سایت
Aug 15, 2010
298
نام
ⒶⓁⒾ
کلا این بحث ها مال وقتی بود که 360 تازه اومده بود و بحث سه چراغ خیلی خیلی داغ بود،الان دیگه این چیزا زیاد وجود خارجی نداره
در کل ساعت بازی کردن به دستگاه فشاری نمیاره ( البته به گیمر چرا :D) ولی نگذاشتن کنسول توی محیط سربسته ( مثل داخل میز تلویزیون) میتونه دستگاه را تا مرز خرید یکی دیگه بکشونه
اره اونکه معلومه ساعت بازی اینا دیگه زیاد مهم نیست من باسه خودش گفتم :d ( به دستگاه فشار میاره در یه مدت طولانی )

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
چند تا سوال ؟
دوستان 360 با مادربرد جاسپر 3 چراغ میشه یا یه ارور دیگه میده؟
E74 داره؟
یه چیزی میخوام که تمامی بازیهاش تو بازار خودمون باشه(منظورم ریجن دستگاه هست)؟
مموری داخلی 512 مگ ،کفاف سیو بازیهارو میده؟
قیمت الان و به روز یه آرکید؟
جقدر به یه جاسپر میشه امید داشت؟
:-/:-/:">:">:):)

A . ZoN[i]X

کاربر سایت
Aug 15, 2010
298
نام
ⒶⓁⒾ
چند تا سوال ؟
دوستان 360 با مادربرد جاسپر 3 چراغ میشه یا یه ارور دیگه میده؟
E74 داره؟
یه چیزی میخوام که تمامی بازیهاش تو بازار خودمون باشه(منظورم ریجن دستگاه هست)؟
مموری داخلی 512 مگ ،کفاف سیو بازیهارو میده؟
قیمت الان و به روز یه آرکید؟
جقدر به یه جاسپر میشه امید داشت؟
:-/:-/:">:">:):)
دیگه مشکل 3 چراغ شدن کنسول تا حدوده زیادی حل شده وراحت میتونی بازی کنی .
اگه منظورت همون اروری هست که مشکل در GPU هست , من ندیدم ( خیلی کمه )
حالا باسه اطمینان میتونی تاپیک کد های xbox رو بخونی !
بهترین ریجن هم پال هست که راحت بازی هاش گیر میاد .
الان هم دیگه میتونی هم بازی بریزی و هم سیو کنی تو یه Flash که راحت باشی .
الان قیمت فک کنم حدود 250 باشه .
نترس جاسپر نا امیدت نمیکنه :d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Polaris

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
سلام
دوستان بنظر شما الان ارزش داره یکی مثل من که تو کف فیفا11 و... هست ایکس باکس ارکید بگیره؟!! با توجه به اینکه تا 2ماه دیگه قیمت ها شکسته میشه یا همون Price Drop ؟؟!!! ارزش داره یا نه یه راهنمایی بنده رو بفرمایی یه دنیا ممنون میشم!

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
سلام
دوستان بنظر شما الان ارزش داره یکی مثل من که تو کف فیفا11 و... هست ایکس باکس ارکید بگیره؟!! با توجه به اینکه تا 2ماه دیگه قیمت ها شکسته میشه یا همون Price Drop ؟؟!!! ارزش داره یا نه یه راهنمایی بنده رو بفرمایی یه دنیا ممنون میشم!
ببین بین بازار ایران با بازار جهان کلا فرق داره یعنی معلوم نیست چقدر قیمت ها بیاد پایین یا شاید اصلا قیمت ها ی ارکید بره بالا کلا این جا ایرانه :d
ولی قیمت ها کم میشه به احتمال زیاد
بستگی به خودت داره که چقدر میتونی تو کف بازی ها بمونی

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
سلام
دوستان من قصد دارم یه الیت جسپر بگیرم امروز قیمت کردم 345 بود بنظرتون قیمتش پایین میاد یانه؟

دوست عزیز قیمت میاد پایین ولی کی معلوم نیست......:|
اینم در نظر بگیر که همیشه بازار ایران خیلی از دنیا عقب هست و کوچکترین موردی قیمت ها رو تغییر میده.....b-)
اگه میتونی حداقل 3-4 ماه صبر کنی ممکنه که قیمت ها پایین بیاد....;)

amirvania

کاربر سایت
Sep 27, 2010
13
سلام به همه دوستان عزیز
من همین امروز به جمع شما اضافه شدم ، البته بعد از خوندن این 1405 صفحه >:d<
من تصمیم گرفتم برای تولد دخترم که 8 سالشه یه 360 بگیرم . البته یه چند تا سؤال دارم که ممنون میشم دوستانی که اطلاعات دارن دقیق بهشون جواب بدن :
1- تفاوت مدل ارکید و الیت به جز رنگ ، هارد و هد ست چیزه دیگه ای هم هست ؟ چون هد ست که اصلا به درد من نمیخوره و هارد هم ظاهرا برای این هستش که بازیها رو توش بریزیم که سریعتر لود بشن و دستگاهمون کم صداتر بشه و لنز درایوش کمتر کارکنه . ولی خب 80 تومن هم قیمتشه و من میتونم این پول رو بدم و یه دسته اضافه و چند تا بازی بخرم که فکر میکنم اینجوری به صرفه تر باشه تا نظر دوستان باتجربه تر چی باشه .
2- تولد دخترم تو بهمن ماهه و من حدود 4 ماه وقت دارم . به نظرتون بهترین زمان از حالا تا 4 ماهه دیگه برای اینکه قیمت این کنسول تو پائین ترین حدش باشه کی هستش ؟
3- به نظرتون برای دسته های دستگاه کیت پلی اند شارژ بهتر جواب میده یا باتری شارژی + شارژر ؟
هرکدوم رو بیشتر تائید میکنید مارک ، مدل و مشخصات و قیمتش رو هم بگید که سرم کلاه نره .
4- چند تا بازی دخترونه توپ + چند تا بازی توپ برای باباش (که خودم باشم :) ) هم معرفی کنید .
5- اسم و آدرس یه فروشگاه که هم قیمتش خوب باشه و هم جنسش اصل باشه رو هم بهم بگید
6- با توجه به شنیده ها که میگن این دستگاه خیلی داغ میکنه و سه چراغه میشه میخواستم ببینم تو این مدلای جدید با مادربرد جاسپرد اگه مثلا 3 ساعت پشت سرهم با دستگاه بازی کنیم احتمال خرابی دستگاه هست یا خیر ؟
ببخشید سؤلاتم زیاد شد . ممنون میشم به همشون جواب بدین .
بازم ممنون . >:d<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر