راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
فک نکنم ارزش داشته باشه!!!
مدل Core زود 3 چراغه میشه
تو میخوای جاسپر بدی Core بخری!!!؟؟؟
حالا شاید روش جدیدی برای هک سخت افزاری بیاد
من اگه بودم نمیخریدم
من کنسولم اول که خریدم فالکون با دشبورد J-taggable بود اگه میخوای جی تگ کنی برو یه ارکید فالکون 2007 بخر
خودتم J-tag کن یا بده به یکی برات جی تگ کنه
مدل core نیست همونطور که گفتم مدل pro هست
اگر آرکید فالکون با آپدیت قدیم گیرم بیاد میخرم ولی خوب گیر نمیاد !

فقط می خواهم چنتا چیزو بگم

اول اینکه این کنسولی که میخوای بخری با چه بردی هست فالکونه یا جسپر ؟؟به نظر من اگه جسپر هست بخر در غیر این صورت توصیه نمیکنم

در ضمن دیگه نمیتنی با این کنسول به لایو وصل بشی ولی کارهای جالبی میشه با این کنسول J tag انجام داد

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=28276
تاپیکش توی سایت
بنده هنوز از نوع بردش مطلع نشدم منتظر تماس فروشنده هستم اگر جسپر باشه که حتما میخرم من با همین الیتی که دارم تا 8 ساعت یکسره هم بازی کردم !

از توضحاتتون ممنون ولی به هرحال اگر کسی فروشنده بود و قیمت مناسب داشت من خریدارم
چون با این سرعت اینترنت در به داغون واقعا آنلاین زدن بیشتر شبیه زجر کشیدن میمونه !

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
ممنون از اطلاعاتت
خیلی خوشحالم کردی>:d<
پس برا ما هم فالکونه
برای تشخیص برد 360 ت راه بهتری هست
مثلا تاریخ تولید را نگاه کن
کانکتور برق
یا مثلا آداپتور
توی سایت بخس سوال و جواب هم هستش

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
دیدم 175 ولت بود ولی 16A5 بود و پاورشم مثه فالکون بود
تاریخشم 2007/10 بود دیگه مطمئن شدم فالکونه
راستی ریختن بازیها روی هارد خیلی مفیده؟

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
دیدم 175 ولت بود ولی 16A5 بود و پاورشم مثه فالکون بود
تاریخشم 2007/10 بود دیگه مطمئن شدم فالکونه
راستی ریختن بازیها روی هارد خیلی مفیده؟

غیر از عمر دستگاه . صداشم کم می شه ینی اصلا دیگه صدا نمی کنه . بعد به نظرمم لودینگ ها سریع تر و بهتر انجام می شه .

persian hero

کاربر سایت
Jun 18, 2008
167
نام
امیرحسین
سلام.من میخوام یه xbox دیگه بگیرم.خسته شدم از بس این e74 داد من بردم تعمییر باز........باز من........باز........:(خلاصه سرتونو درد نیارم اینو بگم که 3 ساله xbox دارم 3 ماهه همش تعمییره.حالا که halo reach داره میاد دیگه نمیشه اینجوری سر کرد.میخواستم لطف کنید بگید اگه بخوام slim بگیرم از نظر کیفیت ساخت تا چه حد بهتر شده؟از زمان عرضه تا حالا میزان خرابیش تا چه حد بوده یا اصلا خرابی داشته؟ممنون;)

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
سلام.من میخوام یه xbox دیگه بگیرم.خسته شدم از بس این e74 داد من بردم تعمییر باز........باز من........باز........:(خلاصه سرتونو درد نیارم اینو بگم که 3 ساله xbox دارم 3 ماهه همش تعمییره.حالا که halo reach داره میاد دیگه نمیشه اینجوری سر کرد.میخواستم لطف کنید بگید اگه بخوام slim بگیرم از نظر کیفیت ساخت تا چه حد بهتر شده؟از زمان عرضه تا حالا میزان خرابیش تا چه حد بوده یا اصلا خرابی داشته؟ممنون;)
اسلیم از نظر بازدهی خیلی بهتر شده
الان درصد خرابی جسپر خیلی پایین هست . این اسلیم باز از جسپر بهتره . سرت و درد نیارم مطئن هست . البته هنوز کپی خور نشده.

persian hero

کاربر سایت
Jun 18, 2008
167
نام
امیرحسین
اسلیم از نظر بازدهی خیلی بهتر شده
الان درصد خرابی جسپر خیلی پایین هست . این اسلیم باز از جسپر بهتره . سرت و درد نیارم مطئن هست . البته هنوز کپی خور نشده.

ممنون از جوابت.اخبار هکش رو دنبال کردم تو بازیسنتر اما هنوز انگار خیلی مونده تا هک بشه نه؟بهتر نیس یه elite جسپر بگیرم یا صبر کنم؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ممنون از جوابت.اخبار هکش رو دنبال کردم تو بازیسنتر اما هنوز انگار خیلی مونده تا هک بشه نه؟بهتر نیس یه elite جسپر بگیرم یا صبر کنم؟

بهتر هست صبر کنی.اینطوری به نفع خودته

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل

به نظر من همون الیت بگیری بهتره
اسلیم کپی خور شه
قیمتش اگه بالا نره؛ پایین نمیاد
تازه معلوم نیست کی کپی خور شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر