راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دیگه از دست آپدیت با این قیمتهای نجومی PC جدا خسته شدم ! آقا این ایکس باکس جدیده کی میاد ؟ خریدش به همراه کینکت کار عاقلانه ای هست یا آدم بچسبه به همون PC بهتره ؟
وا... ما یه تومن کیس بستیم اصلا بازی باهاش نمیکنیم!
کلا کنسول فقط بدرد گیم میخوره PC اصلا برای گیم مناسب نیست-خرج رو دست ادم میزاره و دیگر هیچ
این جدیده بزودی میاد ولی هنوز کپی خور نشده.کینکت هم 4 نوامبر میاد-به نظرم خیلی بیشتر از PC میچسبه -دنگ و فنگ نصب بازی و کرک و اینجور چیزا رو هم نداری

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
سلام

من واسته دسته 360 چه باتری بگیرم که هم به صرفه باشه و هم
قیمتش خوب باشه . اصلا شما واسه دسته از چه باتری استفاده میکنید

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
ن واسته دسته 360 چه باتری بگیرم که هم به صرفه باشه و هم
قیمتش خوب باشه
من اینو دارم وحشتناک راضیم...واقعا" کارش عالیه شارجرش هم همین انرگایزر بگیر...من الان 2 ماهه دارم عالی جواب داده...
4998038FAA6F0394E1008000AC193D36.JPG

energizer.gif

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
قيمت جهاني x360‎‏ رو ميخواستم?
شنيدم اخيرا 50 دلار كاهش قيمت داشته ?از كي بوده?
ميدونم اين سوال خيلي تكراريه ولي:
فرق elite‎&arcade‎‏?‏
قیمته جهانیش ارکد 149$ و الایت 249$
از یک ماه پیش شروع نمایشگاه E3
فرقش تو رنگش هست که آرکد سفید و الایت سیاه + هارد 120 که روی الایت وجود داره

Am8!N

کاربر سایت
May 20, 2010
134
با سلام .مدیران – ناظم ها و کاربرهایی که تعداد پستشون بالاست ببخشید اگه سطح اطلاعات من پایین هست و دارم این پست رو میزنم ،چون نشد ابتدا از شما بپرسم تا ببینم اگه بلد هستین من پست نزنم.شرمنده
---------------------------------------------------------

سلام دوستان.1کی از دوستان از 1کی اکس360 گرفته بعد گفته که:
اتفاق جالب اینکه بنده یه اشنا بیدا کردم و اون برام جنس بلم اورد و خودم بلمب ماکروسافت رو بازش کردم و خودش برام ابدیت کرد.
مطمعن باش که بلم بود چون خودم بازش کردم
در مورد کبی خور هم بله کبی خور نبود و اونجا 30 دقیقه صبر کردم و قاب دستگاه رو باز کرد و لنزو به اصطلاح تراش داد و اخرین ابدیت هم ریخت و تحویل داد
این حرکت فروشنده تا چه حد حقیقت داره؟ مکان خرید پاساژ شیرازی-پشت شهرداری

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام
دوستان من تاپیک سوالات متداول و مهم قبل از خرید Xbox360 (حتما خوانده شود!) رو خوندم اما باز چند تا سوال دارم(اخه اخرین ویرایشش ماله 86 بود :d )
الان به نظرتون چه ریجنی بهتره؟؟من بیشتر xbox رو باسه وصل کردن به لایو می خوام پس چه ریجنی بهتره؟؟؟
کارت های گلد ممبر برای همه ریجن هاست یا اونم منطقه ای هست؟؟کدوم منطقه بهتره؟؟
کارت های پوینت که منطقه ای هست حالا کدوم منطقه بهتره و بهتر گیر میاد؟؟
بعد ایا موقع ساخت اکنت لایو کشور رو انتخواب می کنیم یا خودش از رو ریجن یه سری کشور های خاص رو در اختیارمون میزاره؟؟
کدوم کشور بهتره؟؟قیمت بازی های ارکید تو همه ریجن های لایو یکی هست یا فرق داری؟؟؟
دوستان من این سوالا رو پرسیدم به این دلیل که مثلا من تو ps3 اکنتم uk هست و کارت هاش کم گیر میاد و همیش از اینکه uk انتخواب کردم پشیمونم.
پس بهترین ریجن برای ساخت امت لایو چیه؟؟
راستی مثلا کسی که اکنتش usa هست میتونه با کسی مه uk هست بازی کنه دیگه؟؟از این لحاظ که مشکلی نیست؟؟فقط فک کنم یه سری بازی های خاص اینجور باشن؟؟

ممنون میشم جواب بدید

موفق باشید

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام
دوستان من تاپیک سوالات متداول و مهم قبل از خرید Xbox360 (حتما خوانده شود!) رو خوندم اما باز چند تا سوال دارم(اخه اخرین ویرایشش ماله 86 بود :d )
الان به نظرتون چه ریجنی بهتره؟؟من بیشتر xbox رو باسه وصل کردن به لایو می خوام پس چه ریجنی بهتره؟؟؟
بعد ایا موقع ساخت اکنت لایو کشور رو انتخواب می کنیم یا خودش از رو ریجن یه سری کشور های خاص رو در اختیارمون میزاره؟؟
کدوم کشور بهتره؟؟قیمت بازی های ارکید تو همه ریجن های لایو یکی هست یا فرق داری؟؟؟
دوستان من این سوالا رو پرسیدم به این دلیل که مثلا من تو ps3 اکنتم uk هست و کارت هاش کم گیر میاد و همیش از اینکه uk انتخواب کردم پشیمونم.
راستی مثلا کسی که اکنتش usa هست میتونه با کسی مه uk هست بازی کنه دیگه؟؟از این لحاظ که مشکلی نیست؟؟فقط فک کنم یه سری بازی های خاص اینجور باشن؟؟

ممنون میشم جواب بدید

موفق باشید
اون تاپیک الان چرتی بیش نیست ولی قدیم بهتر بود چون باید به نکات بیشتری توجه میکردیم (اون تاپیک خیلی وقت پیش توسط اشکان عزیز تنظیم شده و چون XBOX360 تازه شناخته شده بود فوق العاده کمک کرد،جا داره باز هم یه تشکر ازش بکنم)
اونو الان بخونی بیشتر گمراه میشی:D
360 میخوای بخری باید به اینا توجه کنی:
-پولت چقدره؟(اگه زیاده الیت بخر و بازی تو هاردش نصب کن،اگه نه ارکید بخر و لذتش رو ببر)
-ریجن فقط پال بخر
- مادر برد کنسول جسپر باشه(تاریخ سخت کنسول باید 2009 به بعد باشه و پشت اداپتور 150W زده باشه)
-کارت گلد برای تمامی ریجن هاست(XBOX LIVE ریجن نداره، فقط برای خرید و مارکت پلیس بهتره کشوری که رجیستر میکنی موقع ثبت نام امریکا یا انگلستان باشه چون اگه بخوای پوینت بخری - پوینت برای امریکا و انگلستان راحت گیر میاد-ریجن کنسول اهمیتی نداره)
-قیمت بازیها به MS یکی هست(واحد پول رسمی در تمامی نواحی لایو:D)
- بازی در XBOXLIVE محدودیت نداره با تمامی نقاط دنیا میتونی بازی کنی(بر عکس PS)
-برای لایو امریکا رو انتخاب کن
-----------------------------------

با سلام .مدیران – ناظم ها و کاربرهایی که تعداد پستشون بالاست ببخشید اگه سطح اطلاعات من پایین هست و دارم این پست رو میزنم ،چون نشد ابتدا از شما بپرسم تا ببینم اگه بلد هستین من پست نزنم.شرمنده
---------------------------------------------------------

سلام دوستان.1کی از دوستان از 1کی اکس360 گرفته بعد گفته که:

این حرکت فروشنده تا چه حد حقیقت داره؟ مکان خرید پاساژ شیرازی-پشت شهرداری
:))=)) ایشون جوک گفتن فقط

ولی خریدشون مطمئنن از اقا غلام و میثم صیام بوده.

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
سلام

ممنون میشم جواب بدید

موفق باشید

1- PAL فقط هم همین تو بازاره.
2- شما پال بگیر هیچ مشکلی نداری
3- همون 2
4- نه به شما قدرت انتخاب میده اما ایران تو لیستش نیست.
5- فرقی نمیکنه هرچی دوست داری بزن اکثرا دیدم امریکا میزنن. قیمت هم ثابته. فقط بعضی ها.
6- مشکلی نیست

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
اون تاپیک الان چرتی بیش نیست ولی قدیم بهتر بود چون باید به نکات بیشتری توجه میکردیم (اون تاپیک خیلی وقت پیش توسط اشکان عزیز تنظیم شده و چون XBOX360 تازه شناخته شده بود فوق العاده کمک کرد،جا داره باز هم یه تشکر ازش بکنم)
اونو الان بخونی بیشتر گمراه میشی:D
360 میخوای بخری باید به اینا توجه کنی:
-پولت چقدره؟(اگه زیاده الیت بخر و بازی تو هاردش نصب کن،اگه نه ارکید بخر و لذتش رو ببر)
-ریجن فقط پال بخر
- مادر برد کنسول جسپر باشه(تاریخ سخت کنسول باید 2009 به بعد باشه و پشت اداپتور 150W زده باشه)
-کارت گلد برای تمامی ریجن هاست(XBOX LIVE ریجن نداره، فقط برای خرید و مارکت پلیس بهتره کشوری که رجیستر میکنی موقع ثبت نام امریکا یا انگلستان باشه چون اگه بخوای پوینت بخری - پوینت برای امریکا و انگلستان راحت گیر میاد-ریجن کنسول اهمیتی نداره)
-قیمت بازیها به MS یکی هست(واحد پول رسمی در تمامی نواحی لایو:D)
- بازی در XBOXLIVE محدودیت نداره با تمامی نقاط دنیا میتونی بازی کنی(بر عکس PS)
-برای لایو امریکا رو انتخاب کن

:))=)) ایشون جوک گفتن فقط

ولی خریدشون مطمئنن از اقا غلام و میثم صیام بوده.

1- PAL فقط هم همین تو بازاره.
2- شما پال بگیر هیچ مشکلی نداری
3- همون 2
4- نه به شما قدرت انتخاب میده اما ایران تو لیستش نیست.
5- فرقی نمیکنه هرچی دوست داری بزن اکثرا دیدم امریکا میزنن. قیمت هم ثابته. فقط بعضی ها.
6- مشکلی نیست
رضا و مصطفی عزیز از جفتتون ممنون .

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی
ميشه xbox 360 رو به مانيتورهاي معمولي ( crt ) که خروجي و ورودي نداره وصل کرد ؟؟

ميشه در مورد مدل ارکيد توضيحي در مورد لوازمش ، کارايش ، و ... بگين ؟؟

ميشه مموري کارت بعضي مدل ها رو ارتقا داد ؟

براي ايران رجين pal خوبه بگيريم ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر