راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
مرسی رفیق.یعنی مثلا. Darksiders.Call mv2 .Splinter cell C.dante رو بزارم اگه عینه ادم اورد بالا و رفت تو گیم یعنی 99.5 % LT هست؟
اولاً که Wave بازی ها نباید دستکاری شده باشه و به 3 تبدیل نشده باشه.
دوماً اگه اجرا کرد بازم نمی‌شه گفت LT هست.
چون Non Stealth هم همه Waveها رو اجرا می‌کنه.
اگه بازی Wave اصلی رو اجرا کرد می‌شه گفت یا LT 1 یا 1.1 یا Non Stealth هستش.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
اولاً که Wave بازی ها نباید دستکاری شده باشه و به 3 تبدیل نشده باشه.
دوماً اگه اجرا کرد بازم نمی‌شه گفت LT هست.
چون Non Stealth هم همه Waveها رو اجرا می‌کنه.
اگه بازی Wave اصلی رو اجرا کرد می‌شه گفت یا LT 1 یا 1.1 یا Non Stealth هستش.
اقا شما نگران نباش ال تی هست.
کدوم ادم عاقلی میاد روی کنسول جاسپر فریمور non stealth میریزه؟در ضمن این کنسولهای اکثرا از دبی وارد میشن و همونجا کپی خور شدن... .
فقط باید حوسات باشه که wave بازی تبدیل شده نباشه.یعنی اگه بازیهات wave6 هست ال تی هست.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,145
نام
محمد امین
فقط 2 سوال دارم:

1. یکی از دوستان جایی نوشته بود که بعضی مغازه ها دسته اوریجینال 360 رو از توش در میارن و به جاش یه دسته کم کیفیت می ذارن. راهی برای تشخیص دسته اصل 360 هست که سرمون کلاه نره؟

2. به طور کلی توصیه می کنید که غیر از این مساله دسته به چی چیزهای دیگه ای موقع خرید 360 توجه کنیم؟ البته با این توضیح که تاپیک اطلاعات کلی در مورد خرید 360، و همچنین تاپیک مادربرد جاسپر رو خواهم خوند.
ممنون.

1- اینقدر این دسته تقلبی مثل اصل هست که تشخیص ظاهریش خیلی سخته

2- به تاریخ دستگاه نگاه کن جدید باشه و شماره سریال دستگاه رو از طریق داشبورد چک کن که با پشت دستگاه یکی باشه..

سلام چرا بعضی از بازی ها روی pal60 و بعضی بازی ها روی pal50 میان؟
یک سوال دیگه داشتم که اگر دستگاه ارور e74 یا سه چراغه بشه دیگه درست نمیشه؟

سئوال اول رو دقیق نمیدونم اما بستگی به ساخت بازی داره

وقتی دستگاه e74 میده به احتمال 90 درصد مشکل از GPU هست که با X-CLAMP موقتاً و با ریبال به طور کامل درست میشه 10 درصد هم احتمال دارد مشکل از چیپ HANA باشه که با تعویضش درست میشه (درصد ها احتمالی هست)

سلام میخواستم بدونم دستگاه تو حالت عادی چقدر صدا ایجاد میکنه ؟ آخه من دیروز یه elite گرفتم وقتی دیسک توش میذارم خیلی صر و صدا می کنه ..

بستگی به نوع دیسکت داره اگر از دیسک پشت نقره ای استفاده میکنی صدای درایو باید خیلی زیاد باشه

دوستان من وقتي Elite رو با HDMI به LCD وصل ميكنم تصوير يه مقدار خاكستري كابلم هم DAIYO هست من با همين كابل با ps3 بازي ميكنم ولي كيفيتش خيلي عاليه اصلا خاكستري نيست ميخواستم ببينم مال شما هم همينطوره يا X360 من خرابه؟:(
در ضمن هاردم هم از روز اول بعضي جاهاش خش داشت ميخواستم ببينم طبيعيه؟(از فروشگاه فتحي خريدم)

نه به هیچ وجه نباید خاکستری باشه مشکل به احتمال از کابل هست ببر عوض کن

هارد هم زیاد نو و دسته دومش فرقی نمیکنه و هیچ دلیلی نداره فتحی بخواد عوضش کنه

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,241
نام
محمد
دوستان تو تاپیک کابل Hd گفتم کسی جوابمو نداد میخوام کابل Hd واسه 360 بگیرم واسه Tv Samsung 32 720 p مارک معروفی که اینجا تو یزد گیر میاد JBL هست میخواستم ببینم خوبه یا نه؟ اگرم خیلی تفاوتی نمیکنه بازم بگید من همونو بگیرم.پسر خالم داره میگه خوبه ولی من خیلی تو کیفیت تصویر وسواسی هستم.اگه کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا.مرسی

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دوستان تو تاپیک کابل Hd گفتم کسی جوابمو نداد میخوام کابل Hd واسه 360 بگیرم واسه Tv Samsung 32 720 p مارک معروفی که اینجا تو یزد گیر میاد JBL هست میخواستم ببینم خوبه یا نه؟ اگرم خیلی تفاوتی نمیکنه بازم بگید من همونو بگیرم.پسر خالم داره میگه خوبه ولی من خیلی تو کیفیت تصویر وسواسی هستم.اگه کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا.مرسی
تفاوفت زیادی نداره که با چشم قابل دیدن باشه.(مگه اینکه خیلی دقت یه مقدار خیلی خیلی کم فرق میکنه )نمیخواد زیاد پول بدی به خاطر هیچی.
سلام
بچه ها ایکس باکس از لحاظ امنیت صفره دیگه نه
ینی مثلا بشه روش رمزی قفلی چیزی گذاشت که هر کی نره سرش
اتفاق از نظر امنیتی خوبه.
همه جور قفلی هم میتونی توی قسمت family settings براش بزاری.از جمله اینکه دستگاه با کد روشن بشه یا مثلا به مدت 2 ساعت دستگاه روشن بمونه...

آخرین ویرایش:

m64m64

کاربر سایت
Apr 20, 2010
31
نام
Mills
سلام بچه ها . منم تا آخر این هفته 100% xbox360 Elite میگیرم. فقط این چنتا اصطلاح رو نفهمیدم LT و stealth patch و Wave x و هرچیز که به این ها ربط داره. اگه میشه کمی توضیح بدین ممنون میشم. ;)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,145
نام
محمد امین
سلام بچه ها . منم تا آخر این هفته 100% xbox360 Elite میگیرم. فقط این چنتا اصطلاح رو نفهمیدم LT و stealth patch و Wave x و هرچیز که به این ها ربط داره. اگه میشه کمی توضیح بدین ممنون میشم. ;)

LT جدید ترین فریموری برای هک دستگاه هست یعنی وقتی دستگاه رو کپی خور میکنید باید اینکارو با فریموری انجام بدی و LT هم اسم یکی از جدیدترن و بهترین فریموری ها هست

Stealth Patch اینو نشون میده که دیسکی که داری استفاده میکنی از لحاظ امنیت مشکلی نداره و در محیط لایو ماکروسافت نمیتونه شما رو شناسایی کنه ( اگر از لایو استفاده نمیکنی این رو بیخیال شو)

Wave های مختلف قفل های هستن که ماکروسافت رویه بازیهاش میگزاره که احیانا نشه ازشون کپی گرفت و بازی کرد که اگر فریمورت LT باشه تمام قفل ها رو باز میکنه

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
همه جور قفلی هم میتونی توی قسمت family settings براش بزاری.از جمله اینکه دستگاه با کد روشن بشه یا مثلا به مدت 2 ساعت دستگاه روشن بمونه...

سلام دوسته من
میشه بگید که چطوری میشه این کارو کرد
من هرچی ور رفتم نتونستم بفهمم
ممنون میشم
اگه نمیگنجه توضیحش تو این تاپیک پی ام خصوصی بدین
ممنون

m64m64

کاربر سایت
Apr 20, 2010
31
نام
Mills
سلام دوستان گل. بالاخره من امروز رفتم یه دونه 360 elite گرفتم با همه بند و بسات شد 355 !
هنوز وصل نکردم. شب ساعت 11 میوصلم

m64m64

کاربر سایت
Apr 20, 2010
31
نام
Mills
سلام بچه ها . من دیروز کنسول خریدم فقط 2 تا سوال :
1 - من کنسول رو افقی بزارم بهتره یا عمودی ؟ اگه افقی بزارم باید زیرش قاب کاست نوار بزارم ؟
2- 3 تا بازی گرفتم یکیش فرزا 3 بود که دیسکتش نقره ای بود ! من هم شنیده بودم این نقره ای ها زیاد خوب نیست / گذاشتم نصب کنه تا 49% میره بعدش ارور Clean disk میده! ولی اون دیسکت بنفش ها رو راحت نصب میکنه! می خوام بدونم مشکل از کجاست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر