راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

rewabian

کاربر سایت
Nov 22, 2010
170
نام
مهرداد
سلام دوستان
والا قصد خرید یه دونه ایکس باکس 360 رو دارم و بودجم هم نهایتا 500 تومنه لطفا راهنماییم کنید که چه مشخصاتی داشته باشه و اگه قیمت رو هم لطف کنید بگین ممنون میشم. و اینکه روی تلویزیونم که ال سی دی LG LD660 هست جواب میده؟
اگر مدلی که هارد داشته باشه معرفی کنید بهتره و اینکه این مدلهای اسلیم بردشون جاسپره و دیگه سه چراغ نمیشن؟
خواهشا خواهشا کامل توضیح بدین و تمام نکاتی رو که باید مد نظر داشته باشم بگین چون من صفر کیلومترم
مرسی

با اجازه از بزرگان

دوست عزیز اسلیم خوبه 3 چراغ نمیکنه ولی تا اونجایی که من میدونم و تحقیق کردم اسلیم تو کپی خور کردنو آپدیتش مشکل پیش میاد
با بودجت میتونی یه elite بخری هارد هم داره 120 GB و تمامی امکانات
همه ی مدل ها هم به ال سی دی نصب میشن مشکلی هم نداره
من خودم آرکید دارم خیلی هم راضیم تاحالا هم درایو و هم داشبوردشو آپدیت کردم مشکلی هم نداشته 3 چراغ هم نشده

اینم یه سری قیمت از تمامی مدل ها (البه خیلی دقیق هم نیست کمی بالا پائین داره دیگه)
xbox360 slim 4 gig : 475000 T
xbox360 slim 250 gb: 565000 T
xbox360 elite: 495000 T
xbox360 arcade: 435000 T

این اطلاعات و تجربیات من بود :dبازم دوستانی که از من وارد تر هستن به این رفیقمون کمک کنن

amir.movafagh

کاربر سایت
Jun 15, 2011
210
نام
امیر
اینم یه سری قیمت از تمامی مدل ها (البه خیلی دقیق هم نیست کمی بالا پائین داره دیگه)
xbox360 slim 4 gig : 475000 T
xbox360 slim 250 gb: 565000 T
xbox360 elite: 495000 T
xbox360 arcade: 435000 T

این اطلاعات و تجربیات من بود :dبازم دوستانی که از من وارد تر هستن به این رفیقمون کمک کنن
فکر نکنم داداش این قیمت هایی که دادی درست باشه تاجایی که من اطلاع دارم
X360 Slim 4GB = 410 Toman ( کپی خور )
X360 Slim 250GB = 500.000 Toman ( کپی خور )

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
درصد خرابی جاسپر خیلی کمه زیر 10% ، یعنی خودم تا حالا نشنیدم که جاسپر 3 چراغ بشه شما هم همین جاسپر رو بگیر مشکلی پیش نمیاد برات البته اگه غیر معقولانه ازش استفاده کنی بعید هم نیست 3 چراغ بشه :p
.

ممنون . من رفتم پیش یک آ... نامی که کرجیها میشناسن ( اسم نمیبرم تبلیغ اینا نشه ) گفت همه سه چراغه میشن فرقی ندارن ! حتی جاسپر !
نه من شاید زیاد زیاد دو روز یا هر روز یک تا 2 ساعت ! آرکیدها هم که قیمتش پایینه برای همین شک کردم آرکید با برد جاسپر بگیرم !

Antimatter

کاربر سایت
Jan 17, 2011
74
دوستان بنظرتون ایکس باکس اسیلم 250 گیگ آک بگیرم یا الیت 120 گیگ آک ؟ هر دو تقریباً یک قیمتن و با برد جسپر. لطفاً راهنمایی بفرمایید و دلیلتون رو هم بگید.

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
یه سوال مهم دیگه برام پیش اومده
چه ریجنی بگیرم مناسب تره؟؟
در ضمن این مدل هایی که با سوراخ زدن رو چیپ هک میشه بعدا براشون مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟؟؟
و اینکه اگه بخوام می تونم هارد بندازم رو این اسلیم های 4 گیگی ؟ هارداش تفاوت نداره با ایکس باکس های معمولی ؟؟؟
هارد های هک شده بدردمی خورن یا نه؟؟؟؟؟
(ببخشید من این همه سوال می کنم )
بچه ها میشه جواب منو بدین
البته یه سوالم داشتم اسلیم چه مدلی بگیرم یعنی چه درایوی (شرمنده اولین بار که می خوام 360 بگیرم وارد نیستم)

rewabian

کاربر سایت
Nov 22, 2010
170
نام
مهرداد
فکر نکنم داداش این قیمت هایی که دادی درست باشه تاجایی که من اطلاع دارم
X360 Slim 4GB = 410 Toman ( کپی خور )
X360 Slim 250GB = 500.000 Toman ( کپی خور )

آره داش من که خودم گفتم دقیق نیستن و بالا پائین دارن
در هر صورت تشکر برای کامل کردن اطلاعات

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
دوست من بازم ممنونم ازت یک عدد اعتبار براش شما:x
من کلا اگه خیلی وقت داشته باشمو بشینم پاش 3 ساعت بازی کنم
در ضمن این مدل هایی که با سوراخ زدن رو چیپ هک میشه بعدا براشون مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟؟؟
و اینکه اگه بخوام می تونم هارد بندازم رو این اسلیم های 4 گیگی ؟ هارداش تفاوت نداره با ایکس باکس های معمولی ؟؟؟

البته یه سوالم داشتم اسلیم چه مدلی بگیرم یعنی چه درایوی (شرمنده اولین بار که می خوام 360 بگیرم وارد نیستم)
بچه ها لطفا جواب بدید یکشنبه می خوام برم بگیرم حتما هیچی هم در مورد ایکس باکس نمی دونم :(
می خوام تحقیقاتم کامل باشه تا الان جواب چنتا پستو دادین :( :(
فک نمی کنم چواب سوالام انقد سخت باشه :(

amir.movafagh

کاربر سایت
Jun 15, 2011
210
نام
امیر
دوست من بازم ممنونم ازت یک عدد اعتبار براش شما:x
من کلا اگه خیلی وقت داشته باشمو بشینم پاش 3 ساعت بازی کنم
1.رجیون pal بگیری بهتره و خودت هم راحت تری
2.بله شما میتونید روی اسلیم 4gig هارد بندازید و هارد ها هم یکی هست
3.از هارد های هکشده هم میشه استفاده کرد

---------- نوشته در 04:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:09 PM ارسال شده بود ----------

درایوش liteon باشه اصل اینکه دستگاه کپیخور باشه حالا فرقی نمیکنه اگر که چیپش mxic باشه هزینه کپیخور کمتره
اگر که سوال دیگه ای بود درخدمتیم;)

• Like
Reactions: RockIT

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
1.رجیون pal بگیری بهتره و خودت هم راحت تری
2.بله شما میتونید روی اسلیم 4gig هارد بندازید و هارد ها هم یکی هست
3.از هارد های هکشده هم میشه استفاده کرد

---------- نوشته در 04:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:09 PM ارسال شده بود ----------

درایوش liteon باشه اصل اینکه دستگاه کپیخور باشه حالا فرقی نمیکنه اگر که چیپش mxic باشه هزینه کپیخور کمتره
اگر که سوال دیگه ای بود درخدمتیم;)
دمت گرم دوست من
یه دنیا ممنونتم
اعتبارم نوش جونت:-*

Antimatter

کاربر سایت
Jan 17, 2011
74
به نظر من Slim 250GB بگیر.Wi-Fi هم داره بعدا به کارت میاد.هاردش هم که بیشتر هست

ممنون، ولی من زنگ زدم نکست جن و گفتن که اسلیم ها برد 9504 دارن و موقع کپی خور شدن برد بایستی سوراخ!! بشه و اگه داشبورد جدیدی مثل LT+2 بیاد، کلاً باید برد رو که قیمتش حول و حوش 90 تومنه عوض کرد.
این قضیه درسته ؟ بنظرتون الیت کم درده سرتر نیست؟

یه سوال دیگه هم دارم، ممنون میشم راهنمایی کنین. ریجن دستگاه مهمه آیا؟ اگه آره دلیلش رو هم بگین و چه ریجنی بهتره؟

کلاً مرسی...

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
از اساتید محترم یک سؤال داشتم، شما چه زمانی رو برای خرید XBOX پیشنهاد میکنید؟حال حاضر یا بعد از عرضه شدن LT2.0؟!ممنونم از پاسخ شما.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر