راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

mamali021

کاربر سایت
Dec 4, 2007
183
نام
mohammad
اگه واقعا آکبنده قبل از اینکه بازش کنی ببین ماله چه ماهی هست ... شاید برای j-TAG مناسب باشه
اونوقت از هر 360 دیگه ای ارزشمندتره b-)

آره آکبنده ، از دبی آوردم ، واسه 2009/7/20 هست ، به درد می خوره ؟

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دوستان کسی میدونه قیمت چنده ؟میخوام یکی بخرم
d2-TtCkjFrspJzPsjnHLaUkEgJvjA2vEG8EwaioV45OaK90b2XJDSjQltTLvgVMPvXsMMg5OIhM6_XQOuY61wZALLXXBUWlynUZIqkqNPsiG6Pq2dZZGXiyI3qsKMLUhl3CEuRWZd6Axft2KRZ3sEhjyH8VD2RFRQ2Ur6KrAxldaA2YGXfXd6l-F3gKkU3_HjEdl

هورااااااااا :D
خیلی ممنون از جواباتون :D

WW_EA

کاربر سایت
Aug 5, 2010
199
نام
EHSAN
سلام
دو تا سوال:

1.دیروز رفتم باتری شارژی 4800mAH Ni MH گرفتم، که Li-ion هست.سوالم اینه که این باتری هایی که گرفتم، چقدر باید بار اول و کلا همیشه شارژ بشه و چقدر دوام داره؟

البته یه چیز مسخرش هم اینه که باتری هارو که خریدم و اوردم خونه دیدم پشت جعبش نوشته :
Capacity : 2100mA (3600mA)

حالا باتری من در حقیقت کدومه؟ 4800 که روی باتری نوشته یا 2100 که پشت جعبه ست یا 3600 که توی پرانتزه ؟

2. دیشب داشتم Red Dead بازی میکردم که 4-3 ساعت از بازی کردنم گذشته بود، که کم کم حس کردم بازی داره شدیدا افت فریم پیدا می کنه. گفتم خب داغ کرده باز، مشکل تموم نشدنی 360 ها
N_aggressive%20%2840%29.gif

خاموشش کردم بعد از یکی دو ساعت دوباره رفتم بازی کنم، ولی بازم افت فریم داشت که یهو اصلا قاطی کرد و شدیدا گیر می کرد. در حد 1 فریم در ثانیه شده بود. اصلا نمیشد حتی جان رو راه برد با نشونه گیری کرد. یه قدم برداشتن یه دقیقه طول می کشید. منم خارج شدم و فوری خاموشش کردم

چی کار کنم؟ طبیعی بود این قضیه؟ برای شما هم اتفاق افتاده؟

البته اینم بگم که امروز که دوباره بازی کردم همه چی طبیعی بود. ولی قضیه دیشب ذهنم رو مشغول کرده

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
دوستان یک راهنمایی میخوام
من الان کنسولم بن شده و منم میخوام یدونه اسلیمشو بگیرم
جالا به نظر شما الان این کنسولم رو بفروشم صبر کنم اسلیم اومد برم بگیرم یا وقتی اسلیم اومد مستقیم با این یکی تاق بزنم؟؟

mamali021

کاربر سایت
Dec 4, 2007
183
نام
mohammad
یه مشورت می خواستم ، یه xbox arcade با مادربورد جاسپر آکبند دارم ، به نظرتون همینو کپی خور کنم و ازش استفاده کنم یا الان بفروشمشو تا اومدن اسلیم کپی خور صبر کنم که اونو بگیرم ؟ از نظر کیفیت سخت افزار چقد تفاوت دارن این دوتا ؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
یه مشورت می خواستم ، یه xbox arcade با مادربورد جاسپر آکبند دارم ، به نظرتون همینو کپی خور کنم و ازش استفاده کنم یا الان بفروشمشو تا اومدن اسلیم کپی خور صبر کنم که اونو بگیرم ؟ از نظر کیفیت سخت افزار چقد تفاوت دارن این دوتا ؟
جسپرها میشه گفت امتحانشونو پس دادن و مشکل سخت افزاری گذشته دیگه توشون نیست
تفاوتش با اسلیم در ظاهرشه، اگه میتونی منتظر بمونی بنظرم بده و اسلیم بگیر ;;)

mamali021

کاربر سایت
Dec 4, 2007
183
نام
mohammad
جسپرها میشه گفت امتحانشونو پس دادن و مشکل سخت افزاری گذشته دیگه توشون نیست
تفاوتش با اسلیم در ظاهرشه، اگه میتونی منتظر بمونی بنظرم بده و اسلیم بگیر ;;)

اگه فقط تو ظاهره خوب آرکید رو نگه می دارم ، فوقش یه هارد هم واسش می خرم ، به نظرت اینجوری بهتر نیست ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اگه فقط تو ظاهره خوب آرکید رو نگه می دارم ، فوقش یه هارد هم واسش می خرم ، به نظرت اینجوری بهتر نیست ؟

خیر فقط ظاهر نیست! من نمی دونم دوستان اطلاع ندارن یا این که حوصله ندارن توضیح بدن!!!

مدل جدید تفاوت هایی که داره اینها هستن :

1. ظاهر و سایز تغییراتی داشته.مخصوصا این که سایزش کوچکتر شده.
2. مادربورد جدید.
3. امکان استفاده از اینترنت بی سیم(WiFi) که برای استفاده از این امکان باید برای ایکس باکس های سری قبل XBox360 Wireless Adaptor خریداری می کردید.
4. هارد درایو 250 گیگابایتی که البته تازگی یک مدل دیگه یعنی 4 گیگابایتی هم معرفی شده.

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
از نظر کیفیت اجرای بازی و طول عمر قطعات و تهویه تغییری کرده ؟
خیلی خیلی ممنون از راهنماییهاتون :)
از نظر تهویه که 2 تا فن کوچک شده یکی ولی بزرگتر .تولید حرارت دما نسبت به jasper پایین تر اومده و با توجه به جدید بودن برد و 45 نانو شدن Cpu از نظر دوام و کیفیت بهتر شده حتی به قول خودشون دیگه 3 چراغ در کار نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر