راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

jax559

کاربر سایت
Feb 26, 2009
99
از اونجاییکه اکثر بازیای 360 تصویر 720p میدن و اگه خیلی هنر کنن فوقش آپ اسکیل میکنن فکر میکنم زیاد اهمیتی نداشته باشه (بخصوص که احتمالا تشخیص اصل و غیر اصل واسه من و شما غیر ممکنه!)
کابل تو پک الیت اگه میخوای مطمئن باشی باید از کسی بخری که دستگاه 3 چراغ داره و لوازمش رو میفروشه چون اگه از مغازه دار و به اسم اصل بخری بازم احتمال داره بهت بندازه و از طرف دیگه بعیده مغازه دار پک آکبند الیت و باز کنه و بهت کابل آکبند بده
این نظر من بود اگه سوتی داشت بگید بی زحمت

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
سلام دوستان.
آقا الان 360 قیمتش از چند شروع میشه تا چند تموم میشه؟؟؟؟؟ از ps3 بهتر هست مثلا من اگه خریدم پشیمون نمیشم که چرا ps3 نخریدم؟
قیمت بازی هاش چنده؟؟؟
اگه دوستان تو پروفایلم جواب بدن ممنون میشم

koh

کاربر سایت
May 30, 2009
318
سلام
1- میشه بگین که برای چی باید مغازه دار واسمون ixtereme 1.6 رو روی دستگاه نصب کنه؟؟ این برنامه به چه درد می خوره و آیا در دستگاه نو که خریداری می کنیم خودش نصب نمی باشد؟
2- آیا خودم می توانم آنرا روی دستگاه نصب کنم؟؟
3- به دستگاه PAL کدام بازیها می خوره؟؟ آیا Pal/u ، NTSCU ، *NTSCJ و.......به سیستم پال می خوره؟؟ اگر روی دیسک فقط نوشته باشه NTSC و چیز دیگه ای ننوشته باشه آیا به دستگاه PAL نیز می تواند بازش کنه یا باید فقط دیسک باید PAL باشه؟من نمی دانم که آیا بازیهای NTSC فقط به سری J می خورد؟ یا به PAL هم می خوره؟اگه می شه در مورد انواع اینها کمی توضیح بدهید ؟

آخرین ویرایش:

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
سلام دوستان.
آقا الان 360 قیمتش از چند شروع میشه تا چند تموم میشه؟؟؟؟؟ از ps3 بهتر هست مثلا من اگه خریدم پشیمون نمیشم که چرا ps3 نخریدم؟
قیمت بازی هاش چنده؟؟؟
اگه دوستان تو پروفایلم جواب بدن ممنون میشم

قیمت Xbox 360 الان از 215 تومان ( ارکید فالکون ) شروع میشه و تا 360 تومان ( الایت فالکون ) ادامه داره البته Bundle هایی هم هست که قیمتش 400 500 تومان هست
در مورد خرید بین دو کنسول هم بستگی به خودت داره با کدوم حال میکنی ولی کلا در حال حاضر 360 هم بهتره و هم به صرفه تره
قیمت بازی هاش هم به نوع DVDایش بستگی داره از 2500 شروع میشه تا 5000 تومان

میشه به هارد دست دوم اطمینان کرد و خرید؟ مثلا هارد های دست دوم ممکن هست چه مشکلاتی داشته باشن؟

با اینکه ممد من فقط تاحالا 2 مورد دیدم که مشکل داشته ولی کلا بهت پیشناهاد میکنم اکبند بگیری

دو تا سوال دارم :
ویبره دسته رو میشه خاموش کرد؟(چجوری؟)
حافظه داخلی رو ازکجا میشه دید و چک کرد؟

ویبره دسته و شما فقط میتونید تو قسمت تنظیماتی که تو خود بازی هست خاموش کنید و ربطی به خود دستگاه نداره
حافظه داخلی رو هم میتونید در منو اصلی دستگاه به قسمت System settings برید و وارد قسمت Memory بشید تا مشاهده کنید

سلام
1- میشه بگین که برای چی باید مغازه دار واسمون ixtereme 1.6 رو روی دستگاه نصب کنه؟؟ این برنامه به چه درد می خوره و آیا در دستگاه نو که خریداری می کنیم خودش نصب نمی باشد؟
2- آیا خودم می توانم آنرا روی دستگاه نصب کنم؟؟
3- به دستگاه PAL کدام بازیها می خوره؟؟ آیا Pal/u ، NTSCU ، *NTSCJ و.......به سیستم پال می خوره؟؟ اگر روی دیسک فقط نوشته باشه NTSC و چیز دیگه ای ننوشته باشه آیا به دستگاه PAL نیز می تواند بازش کنه یا باید فقط دیسک باید PAL باشه؟من نمی دانم که آیا بازیهای NTSC فقط به سری J می خورد؟ یا به PAL هم می خوره؟اگه می شه در مورد انواع اینها کمی توضیح بدهید ؟

1. فکر میکنم بخاطر Hidden شدن اپی دستگاه و شناسایی نشدن کنسول توسط ماکروسافت باشه و این کار مربوط به Live هست و اگه نمیخواید برید Live اصلا این کار لازم نیست . در حالت عادی هم بخرید بر روی 360 نصب نیست
2. نخیر خودتون نمیتونید نصب کنید
3.بر روی دستگاه پال فقط بازی هایی اجرا میشه که یا فری باشه یا پال
سه نوع ریجن و دستگاه داریم :NTSC/J و PAL و NTSC/UC هر کدوم از دستگاها فقط بازی های ریجن Free و ریجنی که خود دستگاه هست رو اجرا میکنه

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
یه سوال دارم درباره ی بازیای 3rd wave
واسه ی اجرای اینا حتما باید dvd rom رو آپدیت کنیم (به لایو دسترسی ندارم) ؟
یا اینکه اگه داشبورد رو آپدیت کردیم اینا هم اجرا میشن ؟ آخه من بازی hawx
رو نتونستم اجرا کنم ...

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
با سلام.
من روی کنسولم 2تا یوزر درست کردم.
- میخوام برای یکیش پسورد بزارم که وقتی میخوای وارد این یوزر بشی ازت پسورد بخواد.(مثل ویندوز)
- میشه وقتی کنسول را روشن میکنیم ، pass بخواد برای ورود به داشبورد؟
میشه؟چطوری؟
با تشکر.

چرا کسی جواب نمیده؟
یک سوال دیگه :
به جز بازی (منظورم فیلم DVD و ... هست) اگه دیسک یک مارک الکی باشه و یا یک مارک خوب مثل SONY باز هم به کنسول فشار میاد یا مساله دیسک خوب (verbatim) فقط برای بازی هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر