راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

meysam028

کاربر سایت
Jul 2, 2008
173
نام
meysam
سلام دوستان...من چند روزه تو کف ویتا هستم....میخواستم بدونم ایا ارزش خریدن داره؟؟میگن گرافیکش مثل ps3 هست ایا راسته؟؟ایا میتونم به راحتی باهاش انلاین بازی کنم؟؟مشکل وای فای و اینا نداره؟؟اخه من گو دارم....بعد 8 ماه خسته شدم ازش...اینم اینجوریه؟؟؟ممنون میشم اگه کمک کنین
سلام دوستم...شما اول باید ببینی از وسایل پرتابل خوشت میاد یا نه که اگه مثل من عاشق گجتای پرتابل باشی بدونه شک باید بخریش و صد البته اگه از بازی های ژاپنی خوشت بیاد چشم بسته باید بخریش البته من اصلا از بازی های ژاپنی خوشم نمیاد ولی خریدمش و همین فردا صبح میرسه دستم...ولی بهت توصیه میکنم قبل از اینکه تصمیمی بگیری یدونه ps vita گیر بیاری و یکم باهاش بازی کنی من خودم قبل از اینکه بخرمش اتفاقی یدونه ps vita به تورم خورد نزدیکه یه ربع باهاش بازی کردم دیوووووونش شدم و بلاخره خریدمش حالا فکر کن رو تختت دراز کشیدی داری انلاین کیلزون بازی میکنی نمیدونی چه حالی میده تازه اگه ps4 هم کنارش بگیری میتونی با قابلیت ریموت پلی بازی های ps4 رو ویتات هم بازی کنی ...تازه اگه میخوای ضرر نکنی تو همین بازار سنتر ps vita کارکرده در حد اک هست که اگه بعد از خریدت پشیمون شدیو خواستی بفروشیش ضرر نکرده باشی...

oldgamer1

کاربر سایت
Aug 15, 2013
56
سلام من چون کلا عاشق کنسول های دستی ام تصمیم گرفتم به کنسولام ویتا رو هم اضافه کنم 2سوال که دارم امیدوارم کمکم کنین یکی اینکه تا چند سال دیگه vita ساپورت میشه و کنسول دستی جدیدی نمیاد روش حدودی هم بدونم حله دوم اینکه من کلا کپی بازی میکنم اما vita هک نشده هنوز پس میخوام آنلاین هم بازی کنم به نظرتون واسه مولتی پلیر ارزش داره؟ :-/

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام من چون کلا عاشق کنسول های دستی ام تصمیم گرفتم به کنسولام ویتا رو هم اضافه کنم 2سوال که دارم امیدوارم کمکم کنین یکی اینکه تا چند سال دیگه vita ساپورت میشه و کنسول دستی جدیدی نمیاد روش حدودی هم بدونم حله دوم اینکه من کلا کپی بازی میکنم اما vita هک نشده هنوز پس میخوام آنلاین هم بازی کنم به نظرتون واسه مولتی پلیر ارزش داره؟ :-/
:)
سلام
:)
1. عمره مفیده کنسول معمولا 6-7 ساله . ویتا هم باید 5 سالی جا داشته باشه راحت
2. ویتا 2 سال هست که هک نشده . نمیشه امیده خیلی قوی هم داشت که بشه یا نشه ! پس اگر میخری به امیده هک نخر اصلا
برای بازیهای انلاین هم بازیهای خیلی خوبی مثل :
Killzone - Soul Sacrifice - Dragons Crown - Wipeout 2048 - NFS MW - Unit 13 - LBP هستش که به نظرم واسه شروع Killzone و Dragons Crown عالین .

oldgamer1

کاربر سایت
Aug 15, 2013
56
:xخیلی ممنون اوووووووووه 5 سال vita رو میخرم حتما...تابستون داشتم میخریدم ها اما خبر هک 3ds باعث شد 3ds بخرم اما کلا چند روزی vita رفته تو دلم پس میخرمش حتما :x

Behnam_JuV

کاربر سایت
Jul 21, 2013
17
نام
BeHnAm
سلام دوستان

ویتا کارکرده ریجن 1 Wifi با ی رم 8 گیگ 550 تومن قیمتش خوبه برای خرید؟؟

بعد میخواستم بپرسم که بازیهای ویتا هم ریجن فیری هستن؟یعنی هم تو دستگاهای ریجن1 و هم 2 اجرا میشن؟

بازی کیلزون آنلاینش کد میخواد؟ و اینکه برای مولتی بازی باید ریجن ها یکی باشن یا نه؟(ریجن اکانت و بازیو دستگاه)

آخرین ویرایش:

Sabaton

کاربر سایت
Jul 14, 2011
437
سلام دوستان

میخواستم بپرسم که بازیهای ویتا هم ریجن فیری هستن؟یعنی هم تو دستگاهای ریجن1 و هم 2 اجرا میشن؟

بازی کیلزون آنلاینش کد میخواد؟ و اینکه برای مولتی بازی باید ریجن ها یکی باشن یا نه؟(ریجن اکانت و بازیو دستگاه)

- بازی های ویتا ریجن فری هستند و برای استفاده ریجن دستگاه مهم نیست

- اگر قصد خرید DLC برای بازی رو دارید باید ریجن بازی و اکانت یکی باشه

- بازی کیلزون کد آنلاین نداره

- اگر بازی کد آنلاین داشته باشه حتما باید ریجن بازی و اکانت یکی باشه تا بتونید از بخش مولتی پلیر استفاده کنید.

bigbang0661

کاربر سایت
Jan 19, 2013
261
سلام دوستان. من یه ps vita دست دوم از یه سایتی میخوام بخرم. میخواستم بدونم به چه نکاتی توجه کنم؟ چه سوالایی از فروشنده درباره ویتا بپرسم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
سلام دوستان. من یه ps vita دست دوم از یه سایتی میخوام بخرم. میخواستم بدونم به چه نکاتی توجه کنم؟ چه سوالایی از فروشنده درباره ویتا بپرسم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

اگه 3G هستش بپرسید لاک هستش یا آنلاک و ریجن دستگاه رو بپرسید !
کنسول رو بگیرید و باهاش کمی بازی کنید
دکمه های L1 و R1 رو به دقت بررسی کنید
آنالوگ ای کنسول رو بررسی کنید

تاچ پشت و تاچ جلویی رو بررسی کنید مشکلی نداشته باشن

• Like
Reactions: hanif36

bigbang0661

کاربر سایت
Jan 19, 2013
261
اگه 3G هستش بپرسید لاک هستش یا آنلاک و ریجن دستگاه رو بپرسید !
کنسول رو بگیرید و باهاش کمی بازی کنید
دکمه های L1 و R1 رو به دقت بررسی کنید
آنالوگ ای کنسول رو بررسی کنید

تاچ پشت و تاچ جلویی رو بررسی کنید مشکلی نداشته باشن
اگه لاک باشه نمیشه آنلاکش کرد؟ کدوم ریجن بهتره واسه ایران؟

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
اگه لاک باشه نمیشه آنلاکش کرد؟ کدوم ریجن بهتره واسه ایران؟

نه نمیشه !

ریجن دستگاه مهم نیست فقط اگه دستگاه 3G باشه حتما ریجن 2 بگیرید و ازشون سوال بپرسید که آنلاک باشه
اگه دستگاه wifi خالی هستش هیچ تفاوتی نداره و دیگه ریجن اکانت مهمه که بستگی به خودتون داره ریجن 1 باشید یا 2
( ریجن اکانت 1 بهتره در حال حاضر )

Hvakhshathra

کاربر سایت
Oct 8, 2013
22
نه نمیشه !

ریجن دستگاه مهم نیست فقط اگه دستگاه 3G باشه حتما ریجن 2 بگیرید و ازشون سوال بپرسید که آنلاک باشه
اگه دستگاه wifi خالی هستش هیچ تفاوتی نداره و دیگه ریجن اکانت مهمه که بستگی به خودتون داره ریجن 1 باشید یا 2
( ریجن اکانت 1 بهتره در حال حاضر )
من فکر می کردم چون الان بازیای فیزیکی بیشتر تو ایران ریجن 2 پیدا می شه بهتره آدم موقعِ ساختِ اکانت ریجن 2 انتخاب کنه. مزیتِ ریجن 1 اگه اشتباه نکنم سرویسِ بهتر آنلاین از نظرِ قیمت بازی ها هست. پس اگر کسی بخواد فقط بازیِ فیزیکی بگیره بهتره ریجن 2 رو انتخاب کنه، و اگه فقط بخواد از PSN بگیره ریجن 1. درسته؟ اما در کل می ترسم ریجن 1 انتخاب کنم و بعدا نتونم از PSN بگیرم و پشیمون شم.

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
من فکر می کردم چون الان بازیای فیزیکی بیشتر تو ایران ریجن 2 پیدا می شه بهتره آدم موقعِ ساختِ اکانت ریجن 2 انتخاب کنه. مزیتِ ریجن 1 اگه اشتباه نکنم سرویسِ بهتر آنلاین از نظرِ قیمت بازی ها هست. پس اگر کسی بخواد فقط بازیِ فیزیکی بگیره بهتره ریجن 2 رو انتخاب کنه، و اگه فقط بخواد از PSN بگیره ریجن 1. درسته؟ اما در کل می ترسم ریجن 1 انتخاب کنم و بعدا نتونم از PSN بگیرم و پشیمون شم.

من تا الان هر چی بازی خریدم ریجن 1 بودن ! شاید ریجن 2 بیشتر باشه ولی ریجن یکم کم نیست
زمانی ریجن بازی مهمه که Online pass داشته باشه یا dlc اگه اشتباه نکنم

Hvakhshathra

کاربر سایت
Oct 8, 2013
22
من تا الان هر چی بازی خریدم ریجن 1 بودن ! شاید ریجن 2 بیشتر باشه ولی ریجن یکم کم نیست
زمانی ریجن بازی مهمه که Online pass داشته باشه یا dlc اگه اشتباه نکنم
آره، اما وقتی بخوای همون بازی رو آنلاین بازی کنی باید ریجنِ اکانت و بازی بخونه درسته؟ پس با این تفاسیر تهران ریجن 1 پیدا می شه. چون توی فروشگاه های آنلاین 99% بازیا ریجن 2 بودن گفتم حتما پیدا نمیشه. پس همون ریجن 1 رو انتخاب می کنم. ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر