راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

khatibzadeh

کاربر سایت
دوستان سایتی رو نمیشناسید یا لینکی که بتونم تریلر بازیهای vita رو بگیرم منتها کیفیت تریلر دقیقا مثل خود ویتا باشه.میخوام چند تا تریلر گیم پلی بگیرم که کیفیت بازیهای ویتا دستم بیاد در چه حدیه.با همون رزولوشن خودش با همون ابعاد صفحه نمایش ویتا ( فکر کنم 5 اینچ باشه دیگه ) نه اینکه تریلر رو میندازی توی پخش کننده انقدر کیفیت خوبی ازش گرفتن که اندازه مونیتور باز میشه و نه اینکه انقدر کیفیتش پایین باشه مثل فیلمهای قدیمی موبایل320*240 . دقیقا اندازه و با همون رزولوشن میخوام.ممنون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
دوستان سایتی رو نمیشناسید یا لینکی که بتونم تریلر بازیهای vita رو بگیرم منتها کیفیت تریلر دقیقا مثل خود ویتا باشه.میخوام چند تا تریلر گیم پلی بگیرم که کیفیت بازیهای ویتا دستم بیاد در چه حدیه.با همون رزولوشن خودش با همون ابعاد صفحه نمایش ویتا ( فکر کنم 5 اینچ باشه دیگه ) نه اینکه تریلر رو میندازی توی پخش کننده انقدر کیفیت خوبی ازش گرفتن که اندازه مونیتور باز میشه و نه اینکه انقدر کیفیتش پایین باشه مثل فیلمهای قدیمی موبایل320*240 . دقیقا اندازه و با همون رزولوشن میخوام.ممنون
GAmetrailers کلا کیفیت همه تریلرهاش خوبه !!!!!!!! میتونی با KMP راحت Resize کنی خب D: لول !
کیفیت بازیها هم معمولا زیاد از روی تریلر به دست نمیارن .... باید یا 1080 کامل باشه یا حداقل عکسها بازیا رو ببینی. که دوستان توی تاپیکهای مربوطه بازیا به اندازه کافی گزاشتن D: .... به نظرم سایت تریلر خوده gametrailers عالی هست.

farhad_fr2

کاربر سایت
بروبکس یه راهنمایی کنید من میخوام ویتا بگیرم فیمت ویتا رو ندارم ! در مورد خرید باید به چیزهای دفت کنم ؟
رجینش کدوم بهتره ؟
دست دوم بخرم چند خوبه ؟
رازی هستین ازش ؟
هر چی هو دلتون میخواد خودتون اضافه کنید و ج بدید دمتون گرم

Emin3mzizou

کاربر سایت
دوستان سلام!

اینجور که از صفحه ی قبل متوجه شدم ViTA 3G اینجا به درد نمیخوره. درسته؟
مموری فقط به درد بازیهای دیجیتالی میخوره؟ چند گیگ بگیرم کافیه؟
متوسط حجم بازیهای ViTA چقدره؟ صرفه با خرید دیجیتالیه بازیاس یا با خرید فیزیکی؟
به نظرتون صبر کنم تا مدل جدید ViTA بیاد یا همین مدل فعلی رو بگیرم؟

5تا بازی تاپشو هم معرفی کنید ممنون میشم.

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
دوستان سلام!

اینجور که از صفحه ی قبل متوجه شدم ViTA 3G اینجا به درد نمیخوره. درسته؟
مموری فقط به درد بازیهای دیجیتالی میخوره؟ چند گیگ بگیرم کافیه؟
متوسط حجم بازیهای ViTA چقدره؟ صرفه با خرید دیجیتالیه بازیاس یا با خرید فیزیکی؟
به نظرتون صبر کنم تا مدل جدید ViTA بیاد یا همین مدل فعلی رو بگیرم؟

5تا بازی تاپشو هم معرفی کنید ممنون میشم.

اینو بخرم چطوره؟

اینجور که زمزمش داره میاد قراره یه هک برای کنسول بیاد و اگه بیاد قیمتش بالا میکشه و چون بازی از تو مموری اجرا میشه بهتره مموریتون ظرفیت بالایی داشته باشه
حجم بازیاش متغیره بستگی به نوع بازی داره ولی دیجیتالیاش فکر نکنم بالای 3 گیگ باشه
همین مدلو بگیر اون مدل با این هیچ فرقی نداره
بازی های انحصاریش واقعا خوبن
آنچارتد
gravity rush
killzone
اینا جزو بهترین بازیاش هستنبقیه بازی های مولتیشون هم که خیلی خوب پورت شدن و کیفیت خیره کننده ای دارن

meysam028

کاربر سایت
سلام دوستان من تا یه هفته ی دیگه پی اس ویتارو میگیرم ولی فقط نمیدونم از کجا باید بگیرم ؟؟؟توپخونه خوبه؟راستی این جی پی اسش خیلی بدرد بخوره؟ اگه نه همون وای فایشو بگیرم...ممنون میشم اگه یکی کمکم کنه

آخرین ویرایش:

Danteppc

کاربر سایت
سلام دوستان من تا یه هفته ی دیگه پی اس ویتارو میگیرم ولی فقط نمیدونم از کجا باید بگیرم ؟؟؟توپخونه خوبه؟راستی این جی پی اسش خیلی بدرد بخوره؟ اگه نه همون وای فایشو بگیرم...ممنون میشم اگه یکی کمکم کنه
اصلا از توپ خونه نگیر. یا از پایتخت طبقه دوم بگیر یا از dc. اگر هم کارکرده بگیری چه بهتر چون اکثر ویتا ها عین آکن با قیمت های خیلی خوب واسه فروش هستن. فقط هم wifi بگیر نسخه 3g پول اضافیه. (حداقل در ایران)

meysam028

کاربر سایت
به نظره خودت فروشگاه اینترنتی dc خوبه ازش بگیرم؟قیمتای پایتختو داری؟ دسته دومش که خیلی زیاده ولی به دلم نمیشینه اخه من از چیزایی که خیلی خوشم بیاد نوشو میگیرم

Danteppc

کاربر سایت
به نظره خودت فروشگاه اینترنتی dc خوبه ازش بگیرم؟قیمتای پایتختو داری؟ دسته دومش که خیلی زیاده ولی به دلم نمیشینه اخه من از چیزایی که خیلی خوشم بیاد نوشو میگیرم
نه قیمت جدید ندارم اما مطمئنم هردو از توپ خونه گرون تر میدن. به جاش اطمینانش بالاتره.
یه پ.خ هم به اقا وحید بده ببین داره اون خیلی کارش درسته.

meysam028

کاربر سایت
نه قیمت جدید ندارم اما مطمئنم هردو از توپ خونه گرون تر میدن. به جاش اطمینانش بالاتره.
یه پ.خ هم به اقا وحید بده ببین داره اون خیلی کارش درسته.
پ.خ دادم مرسی دوست عزیز از راهنماییت...

SiavashRC2

کاربر سایت
درود دوستان!
من یه دفه زد به سرم Vita بخرم. چون قیمتشم افتاده تویه اروپا ، الان 160 یورو هم پیدا میشه، به نظرتون بگیرمش؟
اگه آره 3G بگیرم یا معمولی؟
و البته Plus هم هستم ، بازی خوب واسه پلاس داره یا نه؟
یه سری Starter kit و Travel kit هم خود سونی داده، نظرتون چیه بگیرم؟ کلا لوازم جانبی چی لازمه؟
چه چنتا بازی که باید 100% بازی کنمم بهم بگید!
سپاس!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر