راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
سلام
از دوستان کسی میدونه در باندل کال اف دیوتی بازیش به صورت فیزیکی یا دانلودی (شیمیای:d) ؟
و اینکه اصلا باندل این یا اسیسین پیدا میشه تو تهران؟
ببخشید زیاد سوال میکنم.:)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
از دوستان کسی میدونه در باندل کال اف دیوتی بازیش به صورت فیزیکی یا دانلودی (شیمیای:d) ؟
و اینکه اصلا باندل این یا اسیسین پیدا میشه تو تهران؟
ببخشید زیاد سوال میکنم.:)
باندلها قیمتشون 249 دلار هست - باندل AC که ویتای سفید توش داره .... بازیها هم فیزیکیش توش هست
من از موجودیش توی ایران اخباری ندارم متاسفانه ....

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
بچه ها من دارم یه ویتا دست دوم می گیرم می خواستم ببینم موقع خرید چه چیزایی رو باید بهشون دقت کنم ؟ درضمن تو جعبه دستگاه باید دقیقا چه چیزایی باشه دستگاه ریجن 1 وای فایه

آخرین ویرایش:

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
بچه ها من دارم یه ویتا دست دوم می گیرم می خواستم ببینم موقع خرید چه چیزایی رو باید بهشون دقت کنم ؟ درضمن تو جعبه دستگاه باید دقیقا چه چیزایی باشه دستگاه ریجن 1 وای فایه

موارد داخل جعبه:
1-خود دستگاه
2-شارژر دستگاه + کابل دو فیش برق
3-کابل اتصال USB و شارژر
4-شش تا AR Card

مواردی که باید دقت کنی:
1-تاچ جلو و پشتش رو تست کن مشکلی نداشته باشه
2-دقیق صفحه نمایش رو بررسی کن پیکس سوخته نداشته باشه
3-اسپیکر هاش رو تست کن مشکلی نداشته باشه
4-دکمه ها و آنالوگ ها رو تست کن مشکلی نداشته باشه
5-قسمت شارژر و USB رو یک تست کوچیکی بکن
6-یه نیم ساعت یک بازی بنداز روش بازی کن ببین مشکلی نداشته باشه مثل کند شدن یا هنگ کردن و ....
7-وایرلس اشم چک کن
8- اگه مموری داره ترجیحا فرمتش کن

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من اگه از دبی ی ویتای 3g بگیرم میتونم از سیم کار ایرانی ک دارم (رایتل) توش برا پی اس ان رفتن استفاده کنم؟لاک یا آنلاک چیه جریانش؟آپدیتو از پی سی دوستم میتونم بریزم رو ویتا؟

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من اگه از دبی ی ویتای 3g بگیرم میتونم از سیم کار ایرانی ک دارم (رایتل) توش برا پی اس ان رفتن استفاده کنم؟لاک یا آنلاک چیه جریانش؟آپدیتو از پی سی دوستم میتونم بریزم رو ویتا؟

فکر کنم انلاک باشه ... لاک یعنی فقط مختص یک اپراتور هست. مثل Region 1 که فقط با سیم کارت AT&A داخل جعبه کار میکنه. متاسفانه راهی هم برای انلاک کردنش تا به امروز نبوده ....
(باز دوستان بهتر میدونن)
سیم کارتهای ایران فکر نکنم اون قدری قدرت داشته باشه که بشه اپدیت ودانلود بازی باهاش کرد ... باید از WIFI استفاده کنی .. حجم اپدیتها به 80-99 مگ معمولا میرسه ...
خیز اپدیتها رو باید از طریق خوده ویتا مستقیما دانلود کنی.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خوب سرعتش درحد لاکپشتم باشه مسله ای نی! پس کلا نمیشه!من وایفای ندارم:'(

بهتره یه Wifi بگیری ... با اون سرعت 128 هیچ کاری نمیشه کرد ... بعضی بازیا مثل LBP , NFS MW آینا انلاینش خیلی خوبه حیفه 150-180 تومن پاشون بدی استفاده نکنی ...

drkiwi

کاربر سایت
Jul 20, 2009
28

تجربه ی خودم رو میگم.من دستگاهم از انگلیس گرفتم با یه سیم کارت vodafone.اوایل هر سیم کارتی میذاشتم تو دستگاه نمیخوند.بعد خود سیم کارت vodafone رو گذاشتم یه لحظه رومینگ کرد و بعد از اون سیم کارت همراه اول رو خوند و خیلی خوب باهاش کار کرد.اما ایرانسل رو نه.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
از همه بابت پاسخ ممنونم. فکر کنم wii u بخرم!

اونم باز یه سری خوبی ها داره یه سری بدی ها
اما مطمئن باش با دیدن کنسول بعدی سونی و ماکرو پشیمون میشی. نه اینکه بد باشه ها
خیلی فوق العادست و ابتکار زیادی به خرج دادن واقعا اما از لحاظ قدرت سخت افزاری بعید میدونم به نسل بعد برسه
ببخشید دیگه بحث خیلی منحرف شد:D

آرمان راسته که میگن قراره ویتا از 1080P پشتیبانی کنه؟

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
اونم باز یه سری خوبی ها داره یه سری بدی ها
اما مطمئن باش با دیدن کنسول بعدی سونی و ماکرو پشیمون میشی. نه اینکه بد باشه ها
خیلی فوق العادست و ابتکار زیادی به خرج دادن واقعا اما از لحاظ قدرت سخت افزاری بعید میدونم به نسل بعد برسه
ببخشید دیگه بحث خیلی منحرف شد:D

آرمان راسته که میگن قراره ویتا از 1080P پشتیبانی کنه؟

اپدیت جدید 19 نوامبر 3 روز دیگه میاد ofw 2 میشه شامل ps plus +video 1080 playeble +better browser+انتقال دیتا بین pc و vita به صورت wireless +چک کردن gmail and yahoo mail +عملکرد بهتر ps1 game on vita ........... اما مشکلات بعدی از کار افتادن open cma +از کار افتادن expolite برا کسانی که بازی madblocker ya cravity crash و غیره که میتونن بازی پی اس پی رو ویتا کپی کنن از جمله خودم :(( البته میتونیم اپدیت نکنیم به 2 و 1.80 بمونیم اما بعید نیست سونی برا اینکه مجبور به اپدیت کنه دسترسی اونا که 1.80 به store و غیره قطع کنه باید منتظر بمونیم تا معلوم شه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر