راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
دوستان این مموری اضافی به چه دردی میخوره؟ داخل بسته معمولیش 4گیگ داره؟
واسه اجرای بازی ها اجباری ـه! درضمن واسه دانلود متعلقات اضافی از PSN يا دانلود بازی ها! واسه آهنگ و فيلم و برنامه...

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
دوستانی که Ps Vita دارن ایا ارزش خرید داره ؟
بدجور رفته رو مخم شاید همین فردا برم یه دونه بگیرم :x
بنظرتون ریجن 2 تر جی بگیرم خوبه و زمان خرید به چه نکاتی باید توجه کنم

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
مسلمه ارزششو داره بگیر حالشو ببر هم از نظر مولتی مدیا هم از نظر بازی قویترینه
ضاهر دستگاه سالم باشه روشنش میکنی یه ویدئو شروع بشه به پخش جعبش سالم باشه و ...
در مورد 3g نمیدونم ولی وای فای هم خوبه

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد

ریجن 2 تری جی تا یکی،دو سال تو ایران کاریرد نداره.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
مسلمه ارزششو داره بگیر حالشو ببر هم از نظر مولتی مدیا هم از نظر بازی قویترینه
ضاهر دستگاه سالم باشه روشنش میکنی یه ویدئو شروع بشه به پخش جعبش سالم باشه و ...
در مورد 3g نمیدونم ولی وای فای هم خوبه

ریجن 2 تری جی تا یکی،دو سال تو ایران کاریرد نداره.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

بسیار سپاس گذارم از بابت راهنماییتون

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
یه سوال دیگه !! می گم این region 1,2 غیر از قضیه lock و unlock دیگه اهمیت دیگه ای که ندارن ؟ ها ؟! ویتا هم که شکر خدا بازیهاش region free هستش ! اهمیت دیگه ای نداره ؟!
بعد هم من با توجه به رم 8 گیگی که تو 3g هستش 100% ترجیح می دم که 3g بگیرم !!! ( البته تو region2 ها که unlock هستند نیست ! ) همین رمش فقط 80 تومن پولشه ! دیگه چه کاریه که آدم wifi بگیره !! بعدم اینکه انشالا به زودی هم هک و هم unlock بشه که کلی هم app های باحال روش بیاد :p من به دلم افتاده که جای موبایل هم می شه ازش استفاده کرد !!! :d
به هر هر حال با توجه به قیمت ها من فکر می کنم الان وقت خوبیه ، دوستایی که می خوان بخرنم عجله کنن که اگه تابستون بیاد دیگه هیچی ها ...
من به احتمال زیاد به زودی می گیرم ، توصیه های نهایی تون چیه دوستان ؟! :d

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
یه سوال دیگه !! می گم این region 1,2 غیر از قضیه lock و unlock دیگه اهمیت دیگه ای که ندارن ؟ ها ؟! ویتا هم که شکر خدا بازیهاش region free هستش ! اهمیت دیگه ای نداره ؟!
بعد هم من با توجه به رم 8 گیگی که تو 3g هستش 100% ترجیح می دم که 3g بگیرم !!! ( البته تو region2 ها که unlock هستند نیست ! ) همین رمش فقط 80 تومن پولشه ! دیگه چه کاریه که آدم wifi بگیره !! بعدم اینکه انشالا به زودی هم هک و هم unlock بشه که کلی هم app های باحال روش بیاد :p من به دلم افتاده که جای موبایل هم می شه ازش استفاده کرد !!! :d
به هر هر حال با توجه به قیمت ها من فکر می کنم الان وقت خوبیه ، دوستایی که می خوان بخرنم عجله کنن که اگه تابستون بیاد دیگه هیچی ها ...
من به احتمال زیاد به زودی می گیرم ، توصیه های نهایی تون چیه دوستان ؟! :d
شما به این فکر کن که داری یه ویتای لاک رو با مموری 8 میخری پس داری پول یه 3g رو میدی ولی نمیتونی از امکاناتش استفاده کنی!
مموری هم که به گفته دوستان 8 کمه؛پس باید 16 بگیری.
1% فکر کن بشه ازش به عنوان موبایل استفاده کرد!مگه میشه همه جا بردش؟!

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان یه تعداد سوال
داییم ماه دیگه میخواد بره دوبی میخوام بهش پول بدم یه ویتا برام بیاره میخوام برام مدل 3g/wifi بیاره ولی نمیدونم از کجا لاک یا آنلاک بودنشو بفهمم توضیحی نشونه ای نوشته ای چیزی داره رو جعبه؟
اونوقت اگه آنلاک بیاره میشه بهش سیمکارت های رایتل یا ایرانسل یا همراه اول انداخت از اینترنتش استفاده کرد؟
فروشگاهی جایی تو دوبی هست هم قیمتش مناسب باشه هم دستگاههاش تر تمیز باشه؟
پیشاپیش از جواباتون ممنونم:x

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
دوستان یه تعداد سوال
داییم ماه دیگه میخواد بره دوبی میخوام بهش پول بدم یه ویتا برام بیاره میخوام برام مدل 3g/wifi بیاره ولی نمیدونم از کجا لاک یا آنلاک بودنشو بفهمم توضیحی نشونه ای نوشته ای چیزی داره رو جعبه؟
اونوقت اگه آنلاک بیاره میشه بهش سیمکارت های رایتل یا ایرانسل یا همراه اول انداخت از اینترنتش استفاده کرد؟
فروشگاهی جایی تو دوبی هست هم قیمتش مناسب باشه هم دستگاههاش تر تمیز باشه؟
پیشاپیش از جواباتون ممنونم:x

بهش بگو از فروشگاه jumbo بخره.یه 3g آنلاک با یه مموری 8 و یه آنچارتدو با هم وکیوم میکنه یه جا با تخفیف بهت میده.من سیم کارت ایرانسل انداختم کار کرد. کلا اینایی که گفتمو همراه یه فیفا 400 دلار خریدم که اگه از ایران میخریدم برام 800-900 تومن آب میخورد,الان نهایتش 600 تومن شد برا من!

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
بهش بگو از فروشگاه jumbo بخره.یه 3g آنلاک با یه مموری 8 و یه آنچارتدو با هم وکیوم میکنه یه جا با تخفیف بهت میده.من سیم کارت ایرانسل انداختم کار کرد. کلا اینایی که گفتمو همراه یه فیفا 400 دلار خریدم که اگه از ایران میخریدم برام 800-900 تومن آب میخورد,الان نهایتش 600 تومن شد برا من!
آقا مهراد دستت درد نکنه
اونوقت آنلاکش جعبش روش مشخصه خاصی داره؟ یعنی رو جعبش مینویسه آنلاک؟
پول من بعید میدونم به اونقدر برسه مگه اینکه بقیشو از خودش بزاره بعدا بهش بدم :d شایدم ندم :d
ولیخب خوبه 1 مموری 8 با آنچارتد خیلی خوب میده

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آقا مهراد دستت درد نکنه
اونوقت آنلاکش جعبش روش مشخصه خاصی داره؟ یعنی رو جعبش مینویسه آنلاک؟
پول من بعید میدونم به اونقدر برسه مگه اینکه بقیشو از خودش بزاره بعدا بهش بدم :d شایدم ندم :d
ولیخب خوبه 1 مموری 8 با آنچارتد خیلی خوب میده
روي جعبه اطلاعاتي مبنا بر لاك و انلاك بودنش نوشته نشده

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
این که میگین انلاک یعنی چی؟ تفاوتش با لاک چیه؟

در کل اگه بخواید انتخاب کنین ps3 یا vita?

این کلمه فقط برای ویتای 3g کاربرد داره.آنلاک یعنی اینکه هر سیم کارتی برای هر شرکتی رو داخل ویتا بذاری,میتونی باهاش به اینترنت وصل بشی.ولی وقتی لاکه یعنی فقط میتونی از سیم کارت شرکت AT&T استفاده کنی اونم فقط در آمریکا یعنی در ایران کاربرد نداره.
مقایسه بین vita و ps3 اصلا درست نیست!شما اگه میخوای بازی های با گرافیک و فیزیک فوق العاده بازی کنی,%100 ps3 بگیر.ولی اگه میخوای یه وسیله داشته باشی که همیشه همراهت باشه و همین طور از گرافیک معقولی هم برخوردار باشه میتونی ویتا بگیری.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این که میگین انلاک یعنی چی؟ تفاوتش با لاک چیه؟

در کل اگه بخواید انتخاب کنین ps3 یا vita?
در کل بخوایم منطقی پیش بریم ! انتخابی بین کنسول خونگی و دستی نیست !
البته فقط در یه مورد اونم اینکه میخوای در حین راه بازی کنی و زیاد وقت خونه پای کنسول خونگی نشستن نداری خوبه

Smaee1

کاربر سایت
Dec 27, 2010
245
دوستان یه عزیزی نوشته بود که "من اومدم عکس کاملا سفید رو ریختم رو دستگاه و اونو که باز کردم. بعد دیدم نقاط چهار گوشه صفحه نمایش تاریکتره در حالی تو صفحه نمایش های led نور و کیفیت همه نقاط باید یکسان باشد و تاریکی گوشه های تصویر مربوط به صفحه نمایش LCD هست." حالا کسانی که psvita دارن تست بکنن ببینن که همه دستگاها اینجوریه یا نه. چون من میخوام بخرم حواسم باشه که دستگاه مشکل دار نگیرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر