راهنمایی در Secret files 1 & 2

sh_mojarrad

کاربر سایت
Apr 24, 2010
2
سلام دوست عزیز اول اینکه شرمنده اگر دیر جواب میدم...
طبق این چیزی که گفتی احتمالا باید بازی درست نصب نشده باشه... یا اینکه بازی خراب بوده باشه و یا حتی ویندوزت مشکل داشته باشه... من این بازی رو خیلی وقت پیش انجام دادم ولی رو ویندوز ویستا بود و مشکلی نداشت...ولی کلا این مشکل مربوط به این سه موضوع میتونه باشه... اگر راهنمایی تو مرحله ها خواستی تا اونجا که یادم باشه کمکت میکنم...:smile:

ممنونم..
خب حالا کرکشو از جایی نداری بگیرم؟ چون این بازی دی وی دیه و توش اصلاً کرکی نیست...

khatereh.001

کاربر سایت
Jun 21, 2012
1
سلام من تو کشتی گیر کردم.لباسو درست کردم حالاسی دی و پسترو اینارو دارم ولی گیر کردم.از هیچ جاهم نتونستم راهنمای بازی رو دانلود کنم.میشه کمکم کنید دیگه دارم کلافه میشم.

?7?

کاربر سایت
Jul 22, 2013
2
سلام
فقط فکر کنم دیر جواب دادم آخه خودم تازه گیر اووردم بازی رو.شرمنده
برای رد کردن این قسمت باید برگردی پیش مرد خدمتکاره که ریش پرفسری داره همون که قراره کیفت رو پیدا کنه. برگرد پیش اون بعدش پستر رو بده بهش بعد وقتی که رفت cd رو بزن روی همون میز ه که زنگ روش رو شکوندی:biggrin1: اونوقت شماره اتاق رو میفهمی حالا برگرد بالا پیش پسر . لباس رو دوباره بپوش بعدش باش صحبت کن. اونوقت کلید رو بت میده حالا برو تو اتاق ................
اگه مشکلی داشتی باز من خدمتم.

من همین کار رو کردم اما پوستر رو بر نمیداره اون مرده
همش نینا میگه احتیاجی به پوستر رقص نداره خو خسته شدم من

?7?

کاربر سایت
Jul 22, 2013
2
راه حل قبلی رو پیدا کردم اما حالا موندم چجوری اون دوربین رو بردارم که از اون مرده عکس بگیرم...
تو رو خدا یکی جواب بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر