راهنمایی در هر بازی

zafina

کاربر سایت
Sep 17, 2007
153
نام
مرلین منسو
سلام برو بکس یه سوال دارم ببخشید وسط این همه بازیهای جدید یه سوال درباره یه بازی قدیمی دارم چون عاشقشم میخواستم بدونم اگر Prince of Persia Warrior Within روی esay.medum.hard.بازی رو شروع کنم تو آخر بازی فرقی میکنه یا نه ؟ راستی اگر کسی داستان سه گانه پرنس رو داره ممنون میشم بذاره یا لینک بده

نه هیچ فرقی نمیکنه اخر بازی
اگه بخوای بعدا (الان نمیتونم چون کامبیوتر خودم خراب شده و لینکشویادم نست)یه لینک میذارم راهنمای فارسی بایان خوب بازی بازی که اگه خواستی بازیو خوب تمومش کنی و اون دمویی که داهاکا میمیره رو ببینی

راستی بچه ها من الان راهنمای بازی فوق العاده سایلنت هیل 4 رو میخوام
فک کنم تو سایت باشه اگه ممکنه لینکشوبذارید

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
agha khaste nabashid
man rahnamaye english e the witcher ro daram ama ziyad khobo jaleb nist
ye rahnamaye farsi khob ya english vali khob bashe o kamel age dari too dasto balet lotf kon
ma ke kole word ro gashtim too in bazi johrten ro hanooz peydash nakardim shoma age helper dari azash begoo ma bebinim ki kojast akhar in 2 ta quest ham tamom beshe
1- شما هم خسته نباشد.
2- فارسی بنویسید لطفا.
3- این راهنمائی که شما داری, احیانا مال prima نیست.
4- من که نتونستم تا آخر بخونم, اگه در مورد witcher سوال داری اینجا (The Witcher) بپرس.
5- موفق باشی.
6- .....

marat

کاربر سایت
Jan 24, 2007
265
کمک تو بازی کرایسیس

تو یه مرحله هستم که بعد از کشتن یه غول چهارپا یه غول دیگه ای از آب میاد بیرون ...نمی دونم باید چی کارش کنم.
البته یه ذره شو انجام دادم ولی از موقعی که از دو طرف غول دو تا نور سفید توپ مانند میاد نمی دونم چی کار کنم ؟

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
ژنرال اروین رومل

تو یه مرحله هستم که بعد از کشتن یه غول چهارپا یه غول دیگه ای از آب میاد بیرون ...نمی دونم باید چی کارش کنم.
البته یه ذره شو انجام دادم ولی از موقعی که از دو طرف غول دو تا نور سفید توپ مانند میاد نمی دونم چی کار کنم ؟
دوست عزیز باید تو این قسمت 4تا تیر بار هیولا رو بزنی بعد باید وست شکمش رو با موشک انداز بزنی(باید یه 9 تا موشک انداز وستش خالی کنی)بعد پاره شدن لاکش میتونی با اسلحه مخصوصی که داری به طرف سوراخ نشانه بگیری بعد قفل کردن توسط اسلحه بزنش تا نابود بشه.
امیدوارم که توضیحاتم مفید باشه.
موفق باشی:love:

marat

کاربر سایت
Jan 24, 2007
265
دوست عزیز باید تو این قسمت 4تا تیر بار هیولا رو بزنی بعد باید وست شکمش رو با موشک انداز بزنی(باید یه 9 تا موشک انداز وستش خالی کنی)بعد پاره شدن لاکش میتونی با اسلحه مخصوصی که داری به طرف سوراخ نشانه بگیری بعد قفل کردن توسط اسلحه بزنش تا نابود بشه.
امیدوارم که توضیحاتم مفید باشه.
موفق باشی:love:

...
ممنون از لطفت ولی من هنوز درست متوجه نشدم.
می تونی دقیق تر توضیح بدی ...باور کن سر این قسمت 4 تا تعریف متفاوت شنیدم ...یکی گفت که یه هواپیما میاد و یکی از دستاشو قطع می کنه و این حرفا ...
من 4 تا تیربار رو زدم ولی هر چی با اون آرپی جی می زنم وسط دهنش هیچ اتفاقی نمی افته ...یه اسلحه هم دارم که هی می زنه no target locked...نمی دونم چی کار کنم ...می تونی دقیق تر توضیح بدی.

آخرین ویرایش:

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
ذوستان عزیز من تو بازی ادونچر Black Mirror گیر کردم . اون جایی که فکر کنم وکیل خانواده میگه که ساعت هفت دم در میام . من با همه حرف زدم و هیچ کاری هم فکر نکنم باقی مونده باشه که انجام بدم . باید چی کار کنم ... ؟:(:(

Sunny-M

کاربر سایت
Nov 22, 2007
6
ghost recon advanced warfighter

[FONT=&quot]تو مرحله [/FONT]Mission 3 : Coup d'etat [FONT=&quot] وقتی به ساختمان [/FONT][FONT=&quot]VIP[/FONT][FONT=&quot] خودی میرسم ، فرمانده ماموریت جدیدی بهم می ده مبنی بر اینکه از خروج یه نفربر زرهی پشتیبانی کنم ، اون نفربر تا نزدیکیه در خروجی می ره و می ایسته بعد یه چند تا سرباز دشمن بهمون حمله می کنند خودش می کشتشون ، بیرون دو تا تک تیرانداز رو پشت بوم ساختمونای اطراف هستند که اونارو من می کشم بعدشم تمام دور و اطراف مقر رو پاک سازی می کنم و هیچکی نمی مونه اما بعدش نفربر هیچ حرکتی یا کاری نمی کنه و بیرون نمی یاد تحت کنترل من هم که نیست خودمم تا یه خورده از مقر دور می شم فرمانده پیغام می ده به محل ماموریت خود برگردید یعنی هر کاری هست باید همونجا انجام بشه ولی من نمی دونم چیکار باید بکنم .[/FONT]​
[FONT=&quot]دوستان اگه می دونند مشکل کجاست و باید چیکار کرد بگند لطفا ... [/FONT]​

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
ژنرال اروین رومل

دوست عزیز من که گفتم باید بزنی وسط شکمش نه تو دهنش اگه دوربینتو در بایاری و هیولا رو نگا کنی با علامت زرد رنگ وسط شکمشو نشون میده درزم خودش میگه وسط شکمشو بزن دوربین رو در بیار نگا کن نشون میده بعد یه 10تا موشک یزن تو شکمش شکمش منفجر میشه بعده منفجر کردن شکمش اون اسلحه ای کهno target lockedno میده رو در بیار نشونه بگیر به پارگی شکمش بعد قفل کردن بکشش. من که این کارو کردم رد شد. موفق باشی

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
ذوستان عزیز من تو بازی ادونچر Black Mirror گیر کردم . اون جایی که فکر کنم وکیل خانواده میگه که ساعت هفت دم در میام . من با همه حرف زدم و هیچ کاری هم فکر نکنم باقی مونده باشه که انجام بدم . باید چی کار کنم ... ؟:(:(

کسی میتونه کمک کنه ؟؟؟؟؟!!!!!!!!

ice-t

کاربر سایت
Aug 18, 2007
27
سلام رفقا
من داخل assassins creed ماموریت دارم که برم پیش assassins burue اما کسی ماموریت نمیده اگر به این قسمت رسیدین راهنماییم کنید

khorzo khan

کاربر سایت
Feb 1, 2006
178
نام
مهدی
برو بکس من تو پرنس 2 گیر کردم اگه کسی منو راهنمایی کنه ممنون میشم :
بهد از اینکه ماسک رو برمیدارم میرسم به گاردن (معمای آب) بعد برمیگردم سمت centrall hall بعد دمو میشه نشون میده که کالینا به شادی میگه برو و پرنس رو از بین ببر . دمو که تموم میشه دیگه تخته سنگها نیستن که من بتونم به کمک اونها برگردم به centrall hall و از راهی که اومدم هم که برمیگردم همه درهابسته شده دارم دیوونه میشم یکی کمک کنه

khorzo khan

کاربر سایت
Feb 1, 2006
178
نام
مهدی
من پرنس 2 رو بازی میکنم و طبق راهنمایی یکی از اعضا که تو یکی از پستها بود http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=3157 تمام ارتقای جون ها رو پیدا کردم ولی مورد آخر رو نمیتونم پیدا کنم در اصل نمیدونم چطوری به نقطه ای که بازی رو شروع کردم برسم لطفا منو راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر