راهنمایی در هر بازی

mohammad12708

کاربر سایت
Mar 6, 2006
35
سوال

با سلام
بازی pain killer قسمت chapter5 و level4
ان جایی که یک غول آتشی داره و به هیچ وجه کشته نمی شود البته باید چند نفر رو بکشیم تا
وارد جایی میشه که غول هست اسم مرحله هم هست hell .
ودر بازی رابین هود ( the legend of sherwood ) چه طوری باید با ماریو یا ماریا ملاقات کرد
با تشکر
لطفا جواب را هرچه زودتر بدید و به ایمیل من هم بزنید
mohammad12708@yahoo.com
اگر نفهمیدید چی گفتم هم بازم بگید بیشتر توضیح بدم
حتما جواب بدید.
متشکرم

mohammad12708

کاربر سایت
Mar 6, 2006
35
با سلام
بازی pain killer قسمت chapter5 و level4
ان جایی که یک غول آتشی داره و به هیچ وجه کشته نمی شود البته باید چند نفر رو بکشیم تا
وارد جایی میشه که غول هست اسم مرحله هم هست hell .
ودر بازی رابین هود ( the legend of sherwood ) چه طوری باید با ماریو یا ماریا ملاقات کرد
با تشکر
لطفا جواب را هرچه زودتر بدید و به ایمیل من هم بزنید
mohammad12708@yahoo.com
اگر نفهمیدید چی گفتم هم بازم بگید بیشتر توضیح بدم
حتما جواب بدید.
متشکرم

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط leoman:
ميشه دقيقا بگي چند تا چيز بايد بنويسم
من يه باز همون اسم خودش رو نوشتم ولي نميشه
نمیدونم چند تا بود ولی همون جور که دوستمون گفت دکمه f رو بزنی بهت نشون میده:cheesygri

leoman

کاربر سایت
Sep 30, 2005
352
كمك من تو obscure اونجايي كه اون يارو غول عجيب وغربه كه شبيه دسته گير كردم اون غولر كشتم تو اون آزمايشگاهم رفتم و اون موجودات رو كشتم ديگه نميدونم بايد چيكار كنم

arthuhzard

کاربر سایت
Mar 5, 2006
12
آقا من تو این بازیها مشکل دارم:
تو بازی silent hill 2 برای pc یا برای ps2 هم میشه چون فرقی نداره:اونجایی که میره تو ساختمون و باید درب گاوصندوق رو باز کنه من تو اون معماش موندم.
بازی counter strike:Deleted Scenes: وقتی که میوفتم زندان، درب رو میکوبم و از سلول بیرون میام ولی بعد از اونجا دیگه نمیدونم چجوری باید فرار کنم.

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط arthuhzard:
آقا من تو این بازیها مشکل دارم:
تو بازی silent hill 2 برای pc یا برای ps2 هم میشه چون فرقی نداره:اونجایی که میره تو ساختمون و باید درب گاوصندوق رو باز کنه من تو اون معماش موندم.
بازی counter strike:Deleted Scenes: وقتی که میوفتم زندان، درب رو میکوبم و از سلول بیرون میام ولی بعد از اونجا دیگه نمیدونم چجوری باید فرار کنم.
دوست عزیز . اول از همه اینکه تو بازی سایلنت هیل 2 تو اون گاوصندوق هیچی نیست به جز چند خشاب تیر کلت . پس بی خیال !
اما رمز گاوصندوق رو میتونی همون بقل از تو دستشویی پیدا کنی . تو همون توالت فرنگی !
طریقه وارد کردن رمز رو هم برو از یکی که گاوصندوق داره بپرس . من حال ندارم توضیح بدم . :neutral:
اصلا رو کاغذ نوشته . عدد اول رو میری به سمت جلو و روش می ایستی . بعد شماره بعدی رو به سمت عقب میری تا برسی به اون شماره بعد دوباره عدد بعدی رو به سمت جلو میری و عدد بعدی باز به سمت عقب و ...
اون یکی بازی رو هم بازی نکردم . شرمنده .

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
سلام
آقا من تو بازی Marc Ecko's Getting Up - Contents Under Pressure گیر کردم الان فکر کنم مرحله 7 باشه شاید هم 6 همون مرحله ای که میریم تو اداره پلیس رسیدم به اونجایی که 5 تا ماشین پلیس است باید روشون بنویسم ولی وقتی که میخام بنویسم نمیشه قرمز میشه اینم عکسش

لطفا هرچه سریع تر کمک کنید چون بازی که سیو نداره باید حتما مرحله تموم بشه سیو بشه الان هم خیلی اومدم جولو حیف است بیام بیرون
ممنون

آخرین ویرایش:

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
سلام
آقا من تو بازی Marc Ecko's Getting Up - Contents Under Pressure گیر کردم الان فکر کنم مرحله 7 باشه شاید هم 6 همون مرحله ای که میریم تو اداره پلیس رسیدم به اونجایی که 5 تا ماشین پلیس است باید روشون بنویسم ولی وقتی که میخام بنویسم نمیشه قرمز میشه اینم عکسش

لطفا هرچه سریع تر کمک کنید چون بازی که سیو نداره باید حتما مرحله تموم بشه سیو بشه الان هم خیلی اومدم جولو حیف است بیام بیرون
ممنون
Help:( :( :( :( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :( :( :(

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط SamFisher:
علیرضا جون
من بازی رو ندارم
اما بهم بگو بازی ارزش خرید داره یا نه ؟
که برم با پدرخوانده بخرم
آره بازیش خیلی قشنگه ارزشش رو حتما داره
بابا یکی نیست کمک کنه :(( :((

arsniyas

کاربر سایت
Feb 4, 2006
59
كمك در max payen

سلام من در پارت 3 چپتر 8 هستم من دنبال یه زنم اما وقتی سوار هلی کوپتر می شود بعد چند دقیقه بدون این که من بتونم کاری کنم علی رغم تیراندازی که در فیلم نشان داده می شود بدون دخالت من کشته می شوم . چه کنم ؟ ممنون

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
نوشته شده توسط arsniyas:
سلام من در پارت 3 چپتر 8 هستم من دنبال یه زنم اما وقتی سوار هلی کوپتر می شود بعد چند دقیقه بدون این که من بتونم کاری کنم علی رغم تیراندازی که در فیلم نشان داده می شود بدون دخالت من کشته می شوم . چه کنم ؟ ممنون
تقریبا کنار هلیکوپتر یه دکل میبینی.به دکل چند تا سیم وصل شده که دکل رو نگه داشته.با تفنگ دوربین دار یا هر تفنگی که دوست داری اون سیم ها رو بزن تا دکل به روی هلیکوپتر بیوفته.سعی کن سریع این کار رو انجام بدی.

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
سلام

ممنون
واقعا از کمک همه ممنون نیدونم از این همه کمک از کدومشون استفاده کنم:cheesygri
بابا بروبچ کجا هستید یکی کمک کنه دیگه:(( :(( :((

pirates

کاربر سایت
Oct 14, 2005
530
نام
MORTEZA
واقعا از کمک همه ممنون نیدونم از این همه کمک از کدومشون استفاده کنم:cheesygri
بابا بروبچ کجا هستید یکی کمک کنه دیگه:(( :(( :((