راهنمایی در هر بازی

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
Devil May Cry3

Mission 15

گیر کردم

اينجاش يكم بايد دقت كني !!!!
وقتي يكي رو روشن ميكني مسير يه در تغيير ميكنه. يعني اگه بري از در بيرون ميري يه جاي ديگه.
همين طور هي اون مشعل ها رو روشن كن و دري رو كه نشون ميده از توش برو بيرون.
تو راهت چند تا از ايناست كه بايد روشن كني بعد از دري كه نشون ميده بري بيرون. همين طور كه بري ميرسي به يه جا كه بايد يه شيئ رو برداري بعد راهي كه رفتي رو برگرد. تمام........
راستي هواست باشه بعضي از مشعلها رو بايد بعد از روشن كردن دوباره روشن كني.يعني دو بار پشت سر هم.
خلاصه يكم ازش ور برو ميفهمي چي كار بايد كرد....................... :biggrin1:

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
تو بازی GOW تو معبد پاندورا قسمت Rings Of Pandora یه جا هست که رو در دو تا عکس سپر هست که باید پیداشون کنیم یکی رو پیدا می کنم اما اون یکی پیدا کردنش سخت بنظر میاد چون از تو اون دری که باید سریع رد بشم قبل از اینکه بسته شه نمی تونم رد شم. راهی هست که بتونم اینجا رو رد کنم؟

x_omid_360

کاربر سایت
Feb 2, 2006
448
نام
امید
به به میبینم که God of War هنوزم قربانی میگیره !
اگه بری تو اون اتاق که توش پر از مدوسا هستش یه در میبینی که با رفتن روی یه دکمه می چرخه. شما باید اون جعبه ای که کنار اتاق هستش رو هل بدی و ببری جلوی پله های روبروی در و بعد پشتش وایسی و با قدرت اونو طوری هل بدی که درست بره رو دکمه وقتی در داشت می چرخید سریع با آنالوگ راست قل بخور برو تو در .... بقیش با خودت
احتمالا کامل درست گفتم اما اگه اشتباهی بود ببخشید آخه یک ساله که بازی نکردم

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
تو بازی GOW تو معبد پاندورا قسمت Rings Of Pandora یه جا هست که رو در دو تا عکس سپر هست که باید پیداشون کنیم یکی رو پیدا می کنم اما اون یکی پیدا کردنش سخت بنظر میاد چون از تو اون دری که باید سریع رد بشم قبل از اینکه بسته شه نمی تونم رد شم. راهی هست که بتونم اینجا رو رد کنم؟

باید اون سنگی رو که هست حل بدی با خودت ببری سمت در تا جائی که میتونی برو جلو بعد باید سریع با پات سنگ رو محکم حل بدی به سمت همون دکمه که وقتی میرفتی روش در باز میشد ! در همون لحظه برگرد عقب بعد میری اون سمت در . امیدوارم متوجه شده باشی :)

m_nikakhtar

کاربر سایت
Aug 3, 2006
50
sniper elite

باسلام به همه دوستان خوبه بازي بازدرمرحله دوم بازي sniper eliteدرقسمتي كه بايد تانكهاراازبين ببريم تانكهانابودشدند وبه قسمت مهمات رفتم كه درآنجاهم يك تانك هست كه ازبين نميره وبه هركجاي تانك كه شليك مي كنم تانك منهدم نمي شه وگيركردم ،راهم رونمي تونم پيداكنم ونميدانم چه بكنم.لطفآراهنمايي بفرماييد

G.A.M.E

کاربر سایت
Dec 29, 2006
22
سلام
من چند تو چندتا بازی گیر کردم
اولیش ون هلسینگ که بعد از کشتن مبازه با اون مردی که بمب به طورفم پرتاب میکنه میرم به قصر که اولش یک دموی کوتاه از یک موجود کوتوله نشون میده بعد یک عالمه از اونا حمله میکنند نمیدونم دیگه باید تو قصر دیگه چی کار کنم؟
تو بازیه gun قسمتی که باید با اون مرد که روی تنش پوست خرس و من دستگیر میکنه و به پایگاهش میبره و من اونجارو داغون میکنم بعد باید با اون مرد مبارزه کنم راحش چیه که بکشمش چون اگه بخوام جلوش تیر اندازی کنم جونم تموم میشه؟؟؟؟

T800

کاربر سایت
Nov 3, 2005
126
از بچه ها كسي اين بازي farcry كه ادامه قبلي هست رو واسه pc داره چون همين اول كار من يه جاگير كردم اونجايي كه از بلندي ميفته تويه آب جلوتركه بري ميرسي به يه هواپيما باربر اونجا افرادي روكه كنارهواپيما هستنرو ميزنم ولي ديگه بعدش اتفاقي نميفته همه جارو هم گشتم ولي نميدونم بايد چيكاركرد اگه كسي اين قسمتورفته ممنون ميشم يه راهنمايي كنه.

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
سلام ایونو یکی از دوستام بهم داده گفته اینجا مطرح کنم:
تو مرحله یک far cry اون جا کنار هلیکوپتر موندم همه رو کشتم سوار هلیکوپتر شدم هیچی نشد .
اگر کسی قضیه اشو میدونه یه کمکی بهش بکنه.

T800

کاربر سایت
Nov 3, 2005
126
دوستت هم درد خودم چون منم همونجا گير كردم اصلا مشخص نيست بايد چيكاركرد از بچه ها هم انگاري كسي بازيرو نداره يا اونام همونجا گير كردن چون هيچ كدوم جواب نميدن.

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
دوستت هم درد خودم چون منم همونجا گير كردم اصلا مشخص نيست بايد چيكاركرد از بچه ها هم انگاري كسي بازيرو نداره يا اونام همونجا گير كردن چون هيچ كدوم جواب نميدن.

من احتمال میدم باگ داره بازی ولی اگه یکی از دوستان یه حرکتی کنه که خیلی عالی میشه/.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
دسوتان البته ادامه ی far cry نیست نمیدونم چی هست ولی ادامش نیست
منم بازی رو دارم هنوز نصب نکردم ولی تا فردا شب احتمالا بگم جریان چیه!!
ولی فکر کنم نسخه هایی که تو ایرانه مشکل دارن;)

m_nikakhtar

کاربر سایت
Aug 3, 2006
50
باسلام به همه دوستان خوبه بازي بازدرمرحله دوم بازي sniper eliteدرقسمتي كه بايد تانكهاراازبين ببريم تانكهانابودشدند وبه قسمت مهمات رفتم كه درآنجاهم يك تانك هست كه ازبين نميره وبه هركجاي تانك كه شليك مي كنم تانك منهدم نمي شه وگيركردم ،راهم رونمي تونم پيداكنم ونميدانم چه بكنم.لطفآراهنمايي بفرماييد

خواهشآيكي هم جواب من روبده.همه جاي محيط روسركشي كردم ولي فايده نداره ونمي تونم بازي روادامه بدم

T800

کاربر سایت
Nov 3, 2005
126
دوست خوبم اين بازيرو من خيلي وقت پيش انجام دادم زياد خاطرم نمونده شايد بمبي چيزي بايد بهش وصل كني تا ازبين بره وگرنه بازي مشكلي نيست كه بخواي گيركني.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر