راهنمایی در هر بازی

ezhak

کاربر سایت
Aug 6, 2010
6
سلام من تو Haunting Groundگير كردم اونجايي كه فيونا ريكاردو رو ميبينه و ريكاردو با اسلحه ميفته دنبالش يه سري آدم سفيد رنگم هستن كه هر كدومشون يه كار ميكنن نميدونم بايد چه كار كنم هر جا گشتم راهي نبود

-reza-

کاربر سایت
Jan 1, 2010
8
الان رفتم اون بالا مالاها
یه اهرم پیدا کردم کشیدم.
انگار یکی دیگه مونده .اون بالا تره
هرچی اینور اوونور میپرم راهشو پیدا نمیکنم.

rica67

کاربر سایت
Jun 18, 2009
89
سلام دوستان من تو بازی Assassin's Creed II مرحله Visitazione’s Secret وقتی که بعد از دنبال کردن سرباز و کشتن سربازها وارد یه جایی میشه که باید اخرم رو فشار بده و از رو اون سکو ها بپره

تو عکس میبینید داره میپره ولی من نمیتونم اینجوری بپرم این عکس رو هم از اینترنت پیدا کردم
visitia09_left.jpg

باید چیکار بکنم
دوستان کمک بکنن اعصابم داغون شده

undead2

کاربر سایت
Jun 28, 2010
40
من توی بازی Dante's inferno مشکل دارم حدودا درصد 60.
یه مجسمه گنده هست که با اهرم بالا پایین می شه و باید زیرش به جعبه بزاری تا برنگرده بعدش چی کار کنم؟

rica67

کاربر سایت
Jun 18, 2009
89
سلام دوستان من تو بازی Assassin's Creed II مرحله Visitazione’s Secret وقتی که بعد از دنبال کردن سرباز و کشتن سربازها وارد یه جایی میشه که باید اخرم رو فشار بده و از رو اون سکو ها بپره

تو عکس میبینید داره میپره ولی من نمیتونم اینجوری بپرم این عکس رو هم از اینترنت پیدا کردم
visitia09_left.jpg

باید چیکار بکنم

کسی نیست کمکی بکنه؟؟؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
کسی نیست کمکی بکنه؟؟؟

فقط تا این حد میتونم کمکت کنم
راهنمای قدم به قدم بازی
دانلود
راهنما به صورت : پی دی اف
راهنما : فایل را پس از دانلود از حالت فشرده خارج نمائید
با اکروبات ریدر اجرا کنید
منبع​

p30gaming.ir

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه

visitia09_left.jpg

باید چیکار بکنم

سلام
من خودم یادمه دقیقا سر اینجا خیلی معطل شدم. نمیتونستم بپرم. بعد که روش پریدنش رو فهمیدم تازه برام راحت شد. فقط باید با جهت ها بازی کنی. وقتی روی دیوار راه میره آخرش که داره میافته دوباره باید پرش رو بزنی و جهتی رو که سمت میله هست بگیری. راستش دقیقا یادم نیست کلیدهاش رو ولی یادمه که با جهت ها تونستم روش درست رو بفهمم.

drak

کاربر سایت
Aug 13, 2010
330
نام
Amir
fifa09

سیلام کسی هست بدونه توی fifa09 چه جوری میشه کنترل تمام بازیکنا رو به دست بگیریم چون فقط میشه فقط با یه بازیکن میشه بازی کرد:wallbash::wallbash::wallbash::thinking::thinking::thinking:

drak

کاربر سایت
Aug 13, 2010
330
نام
Amir
سیلام کسی هست بدونه توی fifa09 چه جوری میشه کنترل تمام بازیکنا رو به دست بگیریم چون فقط میشه فقط با یه بازیکن میشه بازی کرد:wallbash::wallbash::wallbash::thinking::thinking::thinking:
کسی جوابیده:ranting::ranting::gunner::groupwave::discussion::gathering::o

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر