راهنمایی در هر بازی

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
دوستان من سایلنت هیل 2 رو گرفتم دارم بازی میکنم.

دوستان من یه جای بازی گیر کردم. من توی سایلنت هیل2 هستم. رفتم توی اپارتمان یه نفر. توش تاریکه هیچی معلوم نیست:cheesygri خلاصه ما رفیتم یه جا یه چرخ فروشگاه هست که توش یه هفت تیر هست هر کاری میکنم بر نمیداره اسلحه رو ( میدونم چه جوری چیز بردارم )..
اصلن باید چه کار کنم تو این خونه؟ این هفت تیره رو چرا بر نمیداره؟ :(

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
سلام دو تا از دوست های من از من در مورد این بازی ها سوال کردن لطفا راهنمایی کنید

مراحل بازی syphon ****** DARK MIRRORهمراه با عکس را میخواستم

بازی چه جوری میشه از در کلیسایی که روش یک قفل زرد رنگ خورده میشه رد شد
onimusha3

با تشکر

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
سلام ببخشید دوباره سوال می کنم در بازی یادگار(keepsake) چطور میشه به معبد مقدس که آخرای بازی است رفت؟ ممنون

JustPCG

کاربر سایت
May 21, 2008
120
سلام، خوبید ؟

تو بازی Turok در این مرحله که عکسش رو براتون میذارم گیر کردم و نمیدونم که چطوری باید این موجود رو بکشم ؟ میشه راهنمایی کنید ؟

30mr72g.jpg

درضمن این Turok عجب بازی خفنیه
yahoo.gif
yahoo.gif
yahoo.gif

metalgear_kojima

کاربر سایت
Oct 21, 2007
133
نام
pedram
بازی چه جوری میشه از در کلیسایی که روش یک قفل زرد رنگ خورده میشه رد شد
onimusha3

با تشکر

درست یادم نیست !! ولی فکر کنم یا باید شمشیرتو آپگرید کنی یا اصلحه !! که وقتی به در ضربه میزنی اون قفله بشکنه >> البته هرکودوم از این درها شمشیره مخصوصه خودش رو میخواد

JustPCG

کاربر سایت
May 21, 2008
120
سلام، خوبید ؟

تو بازی Turok در این مرحله که عکسش رو براتون میذارم گیر کردم و نمیدونم که چطوری باید این موجود رو بکشم ؟ میشه راهنمایی کنید ؟

30mr72g.jpg

درضمن این Turok عجب بازی خفنیه
yahoo.gif
yahoo.gif
yahoo.gif

سلام مجدد

میشه خواهش کنم کمک کنید
crying.gif

Kaveh792004

کاربر سایت
May 22, 2008
3
بازي Rainbow six vegas

من در قسمت سالن موسيقي ( يا اپرا ) گير كرده ام
كامپيوتر را حك كرده ام
همه را كشته ام
ولي ديگه نميدونم چيكار كنم
كنار پيانو يك نردبان هست كه بالاي آن يه در است . اما در بسته است !!

چكار بايد كرد ؟

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
در بازی آیینه سیاه (the black mirror)معمای مربوط به ستون سنگی که در قسمت میانی اتاق برج کلیسا مشخص میشود چطور حل میشه ؟

hossein1987

کاربر سایت
Oct 4, 2007
80
crysis

سلام دوستان
من توی مرحله اخر کرایسس گیر کردم اونجا که یک غول بزرگ از اب در میاد!!!
روی غول چهار جا وجود داره که اونا را به زحمت ازبین می برم ولی بعدش یک انفجار عظیم می شه که در جا می میرم...:biggrin1:
حالا اینجا باید چی کار کنم؟!!!:confused:
در ضمن اون تفنگtac gun اصلا روی هدف قفل نمی کنه!من شنیدم که بازی باگ داره(همین اخر بازی)که نیاز به نسخه اصلاح داره!اره یا نه؟!!:confused:
حالا بخوام که بازی را تموم کنم باید چی کار کنم؟!!

omidpunisher

کاربر سایت
Aug 5, 2007
276
نام
امید
سلام دوستان
من توی مرحله اخر کرایسس گیر کردم اونجا که یک غول بزرگ از اب در میاد!!!
روی غول چهار جا وجود داره که اونا را به زحمت ازبین می برم ولی بعدش یک انفجار عظیم می شه که در جا می میرم...:biggrin1:
حالا اینجا باید چی کار کنم؟!!!:confused:
در ضمن اون تفنگtac gun اصلا روی هدف قفل نمی کنه!من شنیدم که بازی باگ داره(همین اخر بازی)که نیاز به نسخه اصلاح داره!اره یا نه؟!!:confused:
حالا بخوام که بازی را تموم کنم باید چی کار کنم؟!!

سلام
راهنمای کامل این بازی در این تاپیک هست :
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=14513&page=7

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
من در بازی stih tife به مشگل بر خوردم . کسی میتونه به من کمک کنه .
در ابتدا ی بازی من داخل یک ساختمان بهم ریخته درب داغون شدم . چند تا نوشته روی دیوار کشف کردم از نوشته عکس گرفتم . در 2 جا روی زمین خون ریخته بود از خونها نمونه برداری کردم . ولی حلا دیگه نمیدونم چ کار کنم . یک دیوار هم هست که روی اون عکس کله یک ادم یا شایدم حیوان کشیده شده و وقتی موس را روی ان میبرم موس من تبدیل به زربین میشه ولی هیچ یک از ابزار های من روی اون کار نمیکنه .
یک چیزی هم روی زمین افتاده که باز وقتی موس را روی اون میبرم باز موس تبدیل به زربین میشه ولی هیچ یک از ابزار های که من در بازی پیدا کردم روی ان کار نمی کنه.
من این چیزا رو در بازی پیدا کردم.{ اسپری > برای پاشیدن روی دیوار و زاهر شدن نوشته / پنس> که تا حالا به حیچ درده من نخورده/ دوربین > که باحاش از نوشته ها عکس کرفتم / یک بشته گوش پاک کن > که باهاش از خونها نمونه گرفتم/ یک صفحه که روی چراغ ها میگذارم و رنگ چراغها عوض میشه}
دیگه هیچی نیست و نه میتونم از ساختمون خارج بشم ونه کاری هست کهمن انجام بدم
لطفان کمک کنید فوری فوری فوری
با تشکر///////////////////////////

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
Alone in the Dark

سلام.من تو بازی Alone in the dark بعد از مرحله ای که باید در ماشین آمبولانس اون خفاش های خون خوار و مادرشون رو بکشم گیر کردم.اونجا 2 تا ماشین هست و یکیشون پشت کامیون هست که باید با تیر قفل رو بشکنم و ماشین میاد پایین و اونو به سمت جلو به حرکت در میارم و یه ماشین دیگه هم هست که وقتی میشینی توش راه نمیره و فقط اون زنه میشینه و دیگه هم پیاده نمیشه.اگر کسی اینجا رو رد کرده بگه ممنون میشم.

pooyi_khafan

کاربر سایت
May 21, 2008
321
نام
پویان نیری
من توی بازی devil may cry 3گیر افتادم مرحله 7 هستم بعد از کشتن اون دلقکه توی یه سالن چند طبقه می شم و شی نورانی رو می گیرم ولی دیگه نمی دونم باید چیکار کنم؟

spiderman

کاربر سایت
Sep 27, 2005
278
ببخشید من فکر کنم غول آخر باشم (مجسمه هه شبیه پیر مرده شده)
منم با نرو باید بزنمش فقط هی مشتشو میخوابونه زمین من با DEVILBRINGER میزنم به دستش
با اون یکی دستش یه مشت میزنه که باید جاخالی بدی دوباره از اول همین کارا رو هی تکرار میکنم
(گاهی وقتا یه دادی هم میزنه) تازه خون هم نداره
خواهشا کمک باید چی کار کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر