راهنمایی در هر بازی

m_samfisher

کاربر سایت
Jul 16, 2007
12
:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::angry::angry::angry::angry::(:(:(:((:((:((:crying::crying::crying::crying::crying::crying:آخه چرا نمی شه .این مرحله جز همون کار کار دیگه ای نیست .واااااااااااااااااااااایییییییییییییییی دیگه قاطی کردم:angry::angry::wallbash::wallbash::wallbash::hurted::((:((:crying::crying:چیکار کنم:crying::crying::angry::angry::wallbash::wallbash:

faraso0

کاربر سایت
Jun 22, 2007
56
باعرض سلام و تشکر از شما دوست عزیز.
بله بازی من برای ps2 هستش.
اسم کامل این بازی the red star می باشد.
من توی سایت های cheatcc و cheatplanet گشتم ولی هیچی پیدا نکردم.
خیلی ممنون.
icon14.gif

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
سلام
آقا ببخشید نمیشه این مرحله رو یه جوری رد کرد؟
ببین موقعی که داری با میکروفون حرغاشونو گوش میدی اونا همین جوی دارن میرن بالا وقتی که دارن بالا میرن تو موقعیتشونو از دست میدی به همین خاطر باید موقعیتتو عوض کنی (تغییر جا بده)

princeramtin

کاربر سایت
Jul 12, 2007
56
نام
ramtin
تو پرنس ایرانی 2 توی راهنمای قدم به قدم خونده بودم اونجایی که شبیه یه جنگل کوچیکه بعد یه مجسمه هم وسطش هست یه life upgrader هست ولی پیداش نمی کنم کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟:confused:

m_samfisher

کاربر سایت
Jul 16, 2007
12
ببین موقعی که داری با میکروفون حرغاشونو گوش میدی اونا همین جوی دارن میرن بالا وقتی که دارن بالا میرن تو موقعیتشونو از دست میدی به همین خاطر باید موقعیتتو عوض کنی (تغییر جا بده)

سلام
جایی که من وایمیستم بطور کاملحرفاشونو گوش میدم نمی زارم یه لحظه رنگش سفید بشه با این حال من جامو بارها تغییر جا دادم اما نشد که نشد.باید چیکار کنم خستم کرده بازیش به من خیلی حال داده نمی خوام ولش کنم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

H.A

کاربر سایت
Aug 10, 2007
1
راهنمایی

با سلام
من در بازی onimusha3 گیر کردم.
در آن قسمت که بعد از اینکه دختره پیش هانری موند بعد بازی با Samanuske در جلوی یک کلیسای بزرگ (cathrrual) می یاد و یک سوراخ هست که به فاضلاب میره روی یکی از دو تا در کلیسا یک موجود زرد رنگ وجود دارد که مثل چشم است و نمی گذارد در باز شود لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
سلام من تو lost planet تو مرحله 3 جایی که با یه اول مرحله مبارزه میکنی موندم اونجا یا منو میخوره یا انرژیم خالی میشه میشه بگید باید چجوری شرشو کم کنم

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
سلام من تو lost planet تو مرحله 3 جایی که با یه اول مرحله مبارزه میکنی موندم اونجا یا منو میخوره یا انرژیم خالی میشه میشه بگید باید چجوری شرشو کم کنم
باید از دستش فرار کنی بعد به سمت یه ساختمون خرابه سمت شمال باید بری همین.

صورتي

کاربر سایت
Aug 2, 2007
68
من تو اين مرحله از بازي تام رايدر : سالگرد گير كردم هر سه فيوز را پيدا كردم و سرجايشان گذاشته ام اما نمي دونم حالا بايد چه كار كنم و اسلحه لارا را نمي دونم چطوري بايد از اون اتاقك بردارم:confused:
6f90phi.jpg

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
من تو اين مرحله از بازي تام رايدر : سالگرد گير كردم هر سه فيوز را پيدا كردم و سرجايشان گذاشته ام اما نمي دونم حالا بايد چه كار كنم و اسلحه لارا را نمي دونم چطوري بايد از اون اتاقك بردارم

آقا/خانوم عزیز من احتمالا تا امشب جواب این سوال رو میپرسم بهت میدم .
در هر حال کسی که جواب ِ سوال رو بدونه جواب میده و کسی هم که جواب رو نمیدونه جواب نمیده و اینکه شما هی سوالتون رو تکرار کنید علاوه بر اینکه خلاف قوانین هست ، تاثیری روی جواب گرفتنتون نداره . . . ;)

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
من تو اين مرحله از بازي تام رايدر : سالگرد گير كردم هر سه فيوز را پيدا كردم و سرجايشان گذاشته ام اما نمي دونم حالا بايد چه كار كنم و اسلحه لارا را نمي دونم چطوري بايد از اون اتاقك بردارم:confused:
6f90phi.jpg
ببین هر کدوم از دکمه هایی که کنار فیوزه یه کاری می کنه تو باید بوسیله ی این دکمه ها دستگاه رو به روی اتاقکی که روبروته هدایت کنی(همون اتاقی که داخلش یه چیزی می درخشه) اون موقع با زدن یکی از دکمه ها جعبه ها رو به روی سقف اتاقک ول کن تا سقف بشکنه بعد برو داخل و اسلحه رو بگیر

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
خوب جناب صورتی

این دوستمون براتون توضیح دادن مثله اینکه مشکله شما هم حل شده . ولی من برای اینکه بدقولی نکرده باشیم از جناب سمیر خان پرسیدم سوال ِ شما رو . طبق گفته ی ایشون اینجوری مشکله شما حل میشه :

باید اون وسیله ای که شبیهه جرثقیله و بهش یه جعبه آهنی وصله رو بیارید بالای اتاق ِ روبروتون .
بعد یکی از فیوز ها رو بزنید تا جعبه پرت شه روی اتاق روبرو و سقف اتاق خراب شه .

توی اون اتاقک سوییچ یک ماشین هم هست. برش دار.

عقب تر یک اتاقی هست که یک ماشین باربری داخلشه . برید پشته اون ماشین و سوییچش رو روش امتحان کن تا حرکت کنه.

امیدوارم کمک کرده باشیم
بای

ali_nnn13

کاربر سایت
Aug 11, 2007
2
مشکل با بازی Midnight Nowhere

سلام دوستان...
کسی بازی Midnight Nowhere رو بازی کرده ؟!
من توی اتاق سردخونه گیر کردم و نمیتونم بیام بیرون !!
اگه کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم..:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر