راهنمایی در مراحل Darksiders II

HOSEINR

کاربر سایت
Sep 8, 2012
364
Download Darksiders2_-_Shortcut.zip

بیا این هم SAVE آپلود شده کچلمووووووووووووووووووون کردی حسین جان.

اخ کامیار جان واقعا عذر میخوام. ولی یه کاری دیگه باید بکنی.
فایل اصلیتو به حالت زیپ باید در بیاری الان امتحان کردم نشد.

HOSEINR

کاربر سایت
Sep 8, 2012
364
بیا این سیو newgame+ بازیه داخل پوشه هم سیو 95% درصد بازی رو گذاشتم ببین به سیستمت میخوره
Darksiders2.rar

اخه داداش این چه کاری بود که کردی این سیو همه چیزه منو اورده از صفر دوباره باید از اول شروع کنم اخه چیکار کردی تو؟

---------- نوشته در 04:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:24 PM ارسال شده بود ----------

داداش این که دوباره همون فایل کپی کرده ی خودته.

HOSEINR

کاربر سایت
Sep 8, 2012
364
کپی سیو 95% گجاست داداش من ندیدم؟

---------- نوشته در 04:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:33 PM ارسال شده بود ----------

ولی سرعت بازی خیلی خوب شده بود چیکار کرده بودی با این سیو؟

اساسین پیر

کاربر سایت
Mar 5, 2012
31
نام
فرشاد
دوستان وقتی میاید تو زمین بعد به اون زن فرشته کمک میکنین که از اون مخمصه رها بشه . اولین کلید در رو که میرید پیدا میکنید میدید به زنه بعد وارد یه جای دیگه میشید که باید اون جا رو هم از زامبی ها پاک کنین .بعد که پاک میکنین باید چی کار کنین . من هی دارم بازی میکنم ولی چیزی پیدا نمیکنید . اصلا اون جا که میرسید از بازی خسته میشید . انصافا دارک 2 رو آدم اصلا دوس نداره دو بار تموم کنه . خیلی خسته کنندس.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان وقتی میاید تو زمین بعد به اون زن فرشته کمک میکنین که از اون مخمصه رها بشه . اولین کلید در رو که میرید پیدا میکنید میدید به زنه بعد وارد یه جای دیگه میشید که باید اون جا رو هم از زامبی ها پاک کنین .بعد که پاک میکنین باید چی کار کنین . من هی دارم بازی میکنم ولی چیزی پیدا نمیکنید . اصلا اون جا که میرسید از بازی خسته میشید . انصافا دارک 2 رو آدم اصلا دوس نداره دو بار تموم کنه . خیلی خسته کنندس.
علامت داره خوب تو نقشه :D، زمین که جای پیچیده‌ای نیست، همینطوری بکش جلو هست دیگه، باید از اون پرده سبز‌ها پیدا کنین تا کامل Rod of arafel شه.

mohammadmahdi

کاربر سایت
Aug 30, 2011
92
نام
salar
تمام اینارو من تجربه کردم اگه با استفاده از قشه مینی دنبال نقطه زرد باشی مرتبا دور خودت میچرخی باید o روبزنی و ازنقشه بزرگ بری جلو

---------- نوشته در 05:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:42 PM ارسال شده بود ----------

روش خاصی نداره اینقدر باید بزنیش تا بمیره کلا غولاش مسخرس

mehrdad mm

کاربر سایت
Feb 18, 2010
313

این غول یکم نسب به بقیه بدقلق تره
وقتی این مشت میزنه به زمین یک دست یا دو دست باید جا خالی بدی و با داس به دستش میزنی
یا وقتی دستشو رو زمین میکشه و برمیگردونه باید جاخالی بدی و سریع بری جلو با داس بزنیش اینقدر اینکارو میکنی که گیج میشه علامت میااد رو سرش بعد فن میزنی
کلا همینه روشش روش دیگه ای نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر