راهنمایی در مراحل Darksiders II

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
رفقا مثل اینکه من چند ساعتی نبودم این تایپک رو ترکوندین.
حالا کسی به سوال ما جواب نداد.
این غول رو باید بکشمش یا ولش کنم برم دنبال علامت زرد رنگ؟
علامت زرد رنگ هم که میرم چیزی اونجا نیست.
یه نگاه به این عکس بندازید شما.
l6cptpmsovg1m2t34lf.jpg
بکش :D باید سوار اسبت بشی‌ تا جنگ شروع شه.

HOSEINR

کاربر سایت
Sep 8, 2012
364
بکش :D باید سوار اسبت بشی‌ تا جنگ شروع شه.

داداش سوار شدم نمیتونم بکشمش چیکار کنم؟

---------- نوشته در 01:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:41 PM ارسال شده بود ----------

سلام این راهنمای کامل DARK SIDERS2 رو ساختم اینم لینکش
داداش وقت کردی یکم انگلیسی بنویس.8-|
اخه من که انگلیسی بلد نیستم چیکار کنم؟:((

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
دوستان کمک کنید موندم دیگه
آخه یه نفر کمک کنه
Hunter جان اگه بلدی راهنمایی کن
صفحه ی قبل مشکلم رو گفتم
ممنون میشم کمک کنید.

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
رفقا مثل اینکه من چند ساعتی نبودم این تایپک رو ترکوندین.
حالا کسی به سوال ما جواب نداد.
این غول رو باید بکشمش یا ولش کنم برم دنبال علامت زرد رنگ؟
علامت زرد رنگ هم که میرم چیزی اونجا نیست.
یه نگاه به این عکس بندازید شما.
l6cptpmsovg1m2t34lf.jpg

حسین جان شما باید همونطور که اون دوستمون گفت سوار اسبت بشی تا جنگ شروع شه.بعد همینطور دورش بچرخ تا موقعی که با پتکش بخواد بزنتت.جا خالی بده.بعد برو سمت اون دستش که پتک داره.روی اون چند تا بمب هست به سمت اونها شلیک کن تا دستش بریزه.بعد برو سمت دستش از اون نیرویی که کششی هست استفاده کن تابری سمت اون HEART STONE که رو دستشه.اونقدر بزن تا نابود شه.حالا می خواد با اون یکی دستش بهت بمب بندازه.بمب هایی که می ندازه میان طرفت روی اسب بهشون شلیک کن تا پوسته ی روییشون بریزه و بلند شن.موقعی که بلند شدن با مکث چند ثانیه ای با شتاب میان طرفت و منفجر می شن.توی اون زمانی که مکث می کنن سریع با اسبت برو پشت پاش تا بمب بخوره به پاش.بعد پاش خم میشه و دستشو می زاره روی زمین.برو به سمت HEART STONE دستش.چند قدم اون طرف تر از HEART STONE یه جایی مثل یه دیوار هست که می تونی ازش بری بالا.وقتی رفتی بالا همینکه یه نگاه بندازی بقیش حلللللللللله و می فهمی که باید چی کار کنی.با نا بودی HEART STONE دوم همه چی حللللللللللله!!!:)):)):d

آخرین ویرایش:

HOSEINR

کاربر سایت
Sep 8, 2012
364
حسین جان شما باید همونطور که اون دوستمون گفت سوار اسبت بشی تا جنگ شروع شه.بعد همینطور دورش بچرخ تا موقعی که با پتکش بخواد بزنتت.جا خالی بده.بعد برو سمت اون دستش که پتک داره.روی اون چند تا بمب هست به سمت اونها شلیک کن تا دستش بریزه.بعد برو سمت دستش از اون نیرویی که کششی هست استفاده کن تابری سمت اون HEART STONE که رو دستشه.اونقدر بزن تا نابود شه.حالا می خواد با اون یکی دستش بهت بمب بندازه.بمب هایی که می ندازه میان طرفت روی اسب بهشون شلیک کن تا پوسته ی روییشون بریزه و بلند شن.موقعی که بلند شدن با مکث چند ثانیه ای با شتاب میان طرفت و منفجر می شن.توی اون زمانی که مکث می کنن سریع با اسبت برو پشت پاش تا بمب بخوره به پاش.بعد پاش خم میشه و دستشو می زاره روی زمین.برو به سمت HEART STONE دستش.چند قدم اون طرف تر از HEART STONE یه جایی مثل یه دیوار هست که می تونی از بری بالا.وقتی رفتی بالا همینکه یه نگها بندازی بقیش حلللللللللله و می فهمی که باید چی کار کنی.با نا بودی HEART STONE دوم همه چی حللللللللللله!!!:)):)):d
ممنون کامیار جان ما اگه شما را نداشتیم چیکار میکردیم با این توضیحات کاملتون!:x

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
سلام دوستان
امروز رفتم رسدیم به غول ساموئل بعد شکستش دادم
ولی وسطش که گفت کلیک رو بزن نزدم و همین جوری ادامه دادم .
بعد مرد و صفحه سیاه شد و وقتی اومد نقشه پریده بود. از بازی اومدم بیرون دوباره رفتم حالا از اون پرتال سبزها باز میکنم دیگه نمیره
باید چه کار کنم؟ باز باگ داره؟

می شه عکس بزاری من خوب متوجه نشدم؟

---------- نوشته در 01:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:06 PM ارسال شده بود ----------

ممنون کامیار جان ما اگه شما را نداشتیم چیکار میکردیم با این توضیحات کاملتون!:x

عضو شدیم که همین کار رو انجام بدیم دیگه:):d:)

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
می شه عکس بزاری من خوب متوجه نشدم؟
عکسی نداره دیگه فدات شم میگم من غول ساموئل رو شکست دادم صفحه سیاه شد و بعدش حالا میگه دفیدساموئل:|
این سیو رو اگه بگیری نمیشه ردش کرد؟
اینم اضافه کنم که همون غولی هست که بال داره شبیه شیتون هست

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
عکسی نداره دیگه فدات شم میگم من غول ساموئل رو شکست دادم صفحه سیاه شد و بعدش حالا میگه دفیدساموئل:|
این سیو رو اگه بگیری نمیشه ردش کرد؟
اینم اضافه کنم که همون غولی هست که بال داره شبیه شیتون هست

اول اینکه اون غول ساموئل نیست اسمش سامایل.دوم اینکه فکر کنم باگ باشه چون وقتی من اون رو شکست دادم DEVIL KEY رو بهت می ده و تو باید برگردی به TREE OF LIFE و دو کلید ANGEL KEY و DEVIL KEY رو میندازه توی در و وارد می شی و به WELL OF SOULS میری که اونجا با ABSALOM برادر WAR و DEATH می جنگی و بازی تموم می شه.

---------- نوشته در 01:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:17 PM ارسال شده بود ----------

داداش گلم ABSOLOMشما فایل سیو بازیتو اپلود کن واسم بزار تو سایت تا دانلود کنم این همه زجر نکشم.
میدونی فایل سیوت کجاست یا بگم؟

می شه بگی چه زجری حسین جان؟

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
اول اینکه اون غول ساموئل نیست اسمش سامایل.دوم اینکه فکر کنم باگ باشه چون وقتی من اون رو شکست دادم DEVIL KEY رو بهت می ده و تو باید برگردی به TREE OF LIFE و دو کلید ANGEL LEY و DEVIL KEY رو میندازه توی در و وارد می شی و به WELL OF SOULS میری که اونجا با ABSALOM برادر WAR و DEATH می جنگی و بازی تموم می شه.
مرسی داداش
بعدش اگه سیو 100 در 100 رو دانلود کنی میشه رفت اون مراحلی که رفتی؟
فک کنم از ترینر باشه

HOSEINR

کاربر سایت
Sep 8, 2012
364
می شه بگی چه زجری حسین جان؟
کامیار جان دوست دارم مراحل رو هرچه زود تر تموم کنم. اینطوری بهتره.
اگه میخوای اپلود کنی به جای اپلود عکس بزن اپلود فایل.

mehrdad mm

کاربر سایت
Feb 18, 2010
313
داداش گلم ABSOLOMشما فایل سیو بازیتو اپلود کن واسم بزار تو سایت تا دانلود کنم این همه زجر نکشم.
میدونی فایل سیوت کجاست یا بگم؟

کشتن این غول خیلی راحته غول های بعدی که سخت تر از اینن
شما باید از کنارش رد شی بعد gardian پتکشو بلند میکنه شما جا خالی میدی اسلحه رو انتخاب میکنی و اون بمب های روی دستشو میزنی با نیروی کشش بالا میری چند ضربه به کریستال روی شونش میزنی دوبار اینکارو بکنی دستش جدا میشه دوبار دیگه گلوله پرتاب میکنه باید سوار اسب بشی با تفنگت به اون گلوله شلیک کنی تا گلوله وایسته بعد برو پشت غول که گلوله بخوره به غول
بعد ازش میری بالا و چند ضربه به کریستال اون یکی دستش میزنی دوبار هم اینکارو میکنی و تموم بقیش دمو است

---------- نوشته در 02:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:24 PM ارسال شده بود ----------

خوب اینجوری که لذت نمیبری از بازی
خودت بازی کن مراحلشو برو حال کن

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار

اینجوری که فایده نداره حالش به اینه که خودت بری و تمومش کنی دوست عزیز هر راهنمایی هم که بخوای من در خدمتم.

HOSEINR

کاربر سایت
Sep 8, 2012
364
اینجوری که فایده نداره حالش به اینه که خودت بری و تمومش کنی دوست عزیز هر راهنمایی هم که بخوای من در خدمتم.

اخه قربونتون برم دارم دیونه میشم.
از سختی های بازی که دیونه نشدم تازه سختی هاش خیلی حال میده داداش.
ولی مشکل اینه که هنوز 5 دقیقه بازی نکردیم سرعت بازی کند میشه ادم حال خراب میشه دوست داری کامپیوترو از وسطز دونصف کنی.
میخوام مراحل هر چه زود تر برم جلو داداش. پدرم در امده تا 1 سال دیگه هم نمیتونم تموم کنم.
مدرسه هایم که داره شروع میشه.

---------- نوشته در 02:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:30 PM ارسال شده بود ----------

داداش حالا سیوتو به ما میدی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر