راهنمایی در مراحل Darksiders II

Mohamad39

کاربر سایت
Nov 24, 2011
248
اهههههههههههه
ماشالله هی شما چ دقیق یادتون میمونه بابا
من زیاد یادم نمیمونه
:D

---------- نوشته در 05:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:09 PM ارسال شده بود ----------

نسخت یعنی چی داداش؟
نسخت نه نخست
منظورش اینه ک نصف بازی هم هنو نرفتی
ولی من اصن از اخرش خوشم نیومد
چرت و پرت تموم شد

Mohamad39

کاربر سایت
Nov 24, 2011
248
میگم اسماعیلی جان شما این خدای جنگو ول نمیکنیا
اختصاصی برا کامپیوتر نیست ک
پس همون شبیه ساز رو بچسب

---------- نوشته در 07:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:55 PM ارسال شده بود ----------

بالاخره این باگ لعنتی بازی رو رد کردم و بازی تموم شد
باگ ک زیاد داشت :D کدومو میگی؟:D

HOSEINR

کاربر سایت
Sep 8, 2012
364
سلام به همه دوستان.
اینجا چیکار باید کرد؟
azb1by9l23b1vluf2c.jpg

---------- نوشته در 08:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:00 PM ارسال شده بود ----------

سلام
کی god of war واسه کامپیوتر اومده

اقا مهدی امده شبیه ساز هم نیست خیلی وقته امده.
اقا محمد من تعجب میکنم چطور میخوای کلکسیون بزنی وقتی نمیدونی خدای جنگ واسه کامپیوتر امده.
داداش مهدی اینجا تایپک درایکسایدرز2 هست نه خدای جنگ .
سوالی داشتی برام پیغام خصوصی بده. یا تو پروفایلم ازم بپرس جواب میدم.

mohammadmahdi

کاربر سایت
Aug 30, 2011
92
نام
salar
اول با یکی از اون ربات مانند ها وارد که شدی تموم این خراب کاری هار رو از بین ببر بعدش از اون طرف که میتونی بکشی بالا برو بعدش به روبروش میرسی وسط موس میزنی مثل بقیه کریستال ها میگیریش بعدش اون این کریستال خرابه ربات هه هم خراب میشه باش یه جنگی میکنی...

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
سلام به همه دوستان.
اینجا چیکار باید کرد؟
azb1by9l23b1vluf2c.jpg

---------- نوشته در 08:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:00 PM ارسال شده بود ----------

اقا مهدی امده شبیه ساز هم نیست خیلی وقته امده.
اقا محمد من تعجب میکنم چطور میخوای کلکسیون بزنی وقتی نمیدونی خدای جنگ واسه کامپیوتر امده.
داداش مهدی اینجا تایپک درایکسایدرز2 هست نه خدای جنگ .
سوالی داشتی برام پیغام خصوصی بده. یا تو پروفایلم ازم بپرس جواب میدم.

آقا حسین شما اینجا رو برگرد تا ورودی یعنی تا پیش GUARDIAN یعنی اینجا . با اون غول سنگی که گوی داره شما باید با اون اینجا رو رد کنی OK.

mohammadmahdi

کاربر سایت
Aug 30, 2011
92
نام
salar
گاردین پپس از اینکه سومین قسمت کریستال رو از اونجا آوردی آزاد میشه فعلا باید کریستال رو بیاری پایین

============
در ضمن من این چند صفحه رو گشتم خیلی ها گفتن شاید مشکل از کرک باشه کرک این بازی یکیه و سالم سالمه هیچ جا گیر نمی کنید خیلی ها از قابلیت fast travel استفاده نمی کردند میگفتن مشکل از کرکه اگه باگ هم دارید آپدیت 1.2 و 1.3 رو دانلود کنید دیگه هیچ گونه باگی ندارید

mohammadmahdi

کاربر سایت
Aug 30, 2011
92
نام
salar
بدون ربات رد نمیشه چون به گویش نیاز داری باید تو اونجا قرارش بدی که باز شه بتونی کریستال رو بیاری پایین اگه ربات جفت دری که وارد منطقه سوم شدید نبود باید با استفاده از ترینر از اون در رد بشی و اگر هم نتونستی رد بشی باید بازی رو از اول شروع کنی این بازی شوخی بردار نیست یک اشتباه کوچولو حالتو میگیره من خودم 7 دفعه در مجموع بازی کردم که سه دفعه اشتباهاتی انجام دادم 4 دفعه هم سیو ام کراپت شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر