راهنمایی در مراحل Darksiders II

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
اینجا هم راهنمایی کنید مرسی
اینم عکس
http://img4up.com/up2/76605768009936601871.jpg

وسط نقشت یه مستطیل سیاه هست(توی عکس).توی اون قسمت دوتا سکو هست.هر کدوم از اون اهرم ها یکی از اون سکو ها رو می کشه پایین.از اون نیرو که دو تا می شی استفاده کن با یکی از روح اون سکو اول رو بکش پایین.با اون یکی برو اون پرتالی که اون طرف هست رو باز کن.بعد اون پرتالی که روی صفحه ی دوم هست رو باز کن.با اون روح اولی اهرم سکوی دوم رو بچرخون.اگر توی پرتال اولی رو نگاه کنی یه پرتال دیگر رو می بینی.(البته قبل از این که اهرم دومی رو بچرخونی)از توی پرتال اول اون پرتال رو باز کن.بعد با همون روح که پرتال ها رو باز می کردی برو توی پرتال اولی.یه کلید اون طرف پرتال هست.اون رو بکشی بقیش حللللللللللللللللللللللله!!!:d:d

farhad-10

کاربر سایت
Sep 2, 2012
23
نام
فرهاد
وسط نقشت یه مستطیل سیاه هست(توی عکس).توی اون قسمت دوتا سکو هست.هر کدوم از اون اهرم ها یکی از اون سکو ها رو می کشه پایین.از اون نیرو که دو تا می شی استفاده کن با یکی از روح اون سکو اول رو بکش پایین.با اون یکی برو اون پرتالی که اون طرف هست رو باز کن.بعد اون پرتالی که روی صفحه ی دوم هست رو باز کن.با اون روح اولی اهرم سکوی دوم رو بچرخون.اگر توی پرتال اولی رو نگاه کنی یه پرتال دیگر رو می بینی.(البته قبل از این که اهرم دومی رو بچرخونی)از توی پرتال اول اون پرتال رو باز کن.بعد با همون روح که پرتال ها رو باز می کردی برو توی پرتال اولی.یه کلید اون طرف پرتال هست.اون رو بکشی بقیش حللللللللللللللللللللللله!!!:d:d
درست همه چیز رو انجام میدم وقتی میرم تو پرتال اول که برم سمت کلید .میوفته پایین
!!1

آخرین ویرایش:

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
معذرت دوست عزیز!

درست همه چیز رو انجام میدم وقتی میرم تو پرتال اول که برم سمت کلید .میوفته پایین
!!1

من معذرت میخوام!
شما باید اون کلیدی رو که باهاش پرتال ها رو باز می کنی نگه داری خصوصا پرتال دومی.
همه ی این کارها رو انجام بده فقط با این فرق که کلید رو نگه داری.
همین.

mammadfabregas

کاربر سایت
Oct 12, 2010
91
نام
محمد جواد
سلام دوستان...

من تو chapter 5 اونجای که قلب سوم رو باید پیدا کنیم گیر کردم.

من 2تا رو پیدا کردم ولی حالا ابید کلید یه در رو پیدا کنم ولی نیست.

لطفا کمک کنید؟؟؟؟/

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,849
نام
مهراد
سلام دوستان
من دیگه موندم تو ساخت این بازی
خب شما که بلد نیستین چرا الکی بازی رو زود ارایه دادین
آقا من اونجا که میپری رو دسته ومیاد پایین بعدش یه آتیش هایی از زیر میان بالا موندم
یه بار که رو هوا گیر میکنه
یه بار الکی رو دیوار میدووه!یه بارم که هرچی دکمه ی A رو میزنی که بره راست دستش رو دراز میکنه که بپره مثل وقتی که دکمه ی شیف رو گرفتی از اون ور هم آتیش و نیزه از پایین میاد بالا میکشت!
اگه راهنمایی هست که به من بکنید مممنون میشم!!

optimos

کاربر سایت
Sep 5, 2012
1
اقا من اینجا گیر کردم مرحله 15 همون جایی که سیاهی همه جارو گرفته باید با نور پاکش کنی !
الان رسیدم به یه جایی که از دهن مجسمه ها اب سیاه میریزه رو زمین !
اینجا

دو طرف رو میرم الان از دهن مجسمه ها اب میاد بیرون !
ولی چیزی نشده هنوز سیاهی جلوم هست نمیتونم برم جلو ! اون بغل هم یه در هست که از اول فقل بوده !
الان تو چه مرحله ای هستی؟

---------- نوشته در 01:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:51 PM ارسال شده بود ----------

الان تو چه مرحله ای هستی؟
sychameron?

---------- نوشته در 01:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:52 PM ارسال شده بود ----------

منم مرحله 15 ام ولی نمیدونم چجوری این سیاهی رو پاک کنم؟تورو خدا کمکم کن؟اعصابمو ریخته به هم

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار

farhad-10

کاربر سایت
Sep 2, 2012
23
نام
فرهاد
من معذرت میخوام!
شما باید اون کلیدی رو که باهاش پرتال ها رو باز می کنی نگه داری خصوصا پرتال دومی.
همه ی این کارها رو انجام بده فقط با این فرق که کلید رو نگه داری.
همین.
منظورت از اینکه نگهدارم یعنی بچرخونمش نگه دارم.اینطوری میاد پایین!!
من موقعی که میخوام برم سمت کلید اهرم اول رو میچرخونم که راه باز بشه دیگه
----------------------------------------------------------------------------------------
توی این عکس معلومه کلید.کارارو درست انجام دادم
الان برم توی این پرتال باید برم اونور دیگه
http://img4up.com/up2/04070525507152241520.jpg

اینم عکس اهرم که میچرخونم
http://img4up.com/up2/97245361134915624849.jpg

اگه جایی اشتباه هست رو بگین!

آخرین ویرایش:

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
منظورت از اینکه نگهدارم یعنی بچرخونمش نگه دارم.اینطوری میاد پایین!!
من موقعی که میخوام برم سمت کلید اهرم اول رو میچرخونم که راه باز بشه دیگه
----------------------------------------------------------------------------------------
توی این عکس معلومه کلید.کارارو درست انجام دادم
الان برم توی این پرتال باید برم اونور دیگه
http://img4up.com/up2/04070525507152241520.jpg

اینم عکس اهرم که میچرخونم
http://img4up.com/up2/97245361134915624849.jpg

اگه جایی اشتباه هست رو بگین!

عکس اولت درسته کارها رو درست انجام دادی ولی اگر با PC بازی می کنی باید راست کلیک رو حدود سه ثانیه نگهداری بعد ول کنی البته موقع باز کردن پرتال ها.OK

---------- نوشته در 05:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:06 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من الآن بازی رو تموم کردم هرکی به راهنمایی احتیاج داره یا یه پیام خصوصی برام بفرسته یا اینکه توی همین Page مشکلش رو برام بزاره البته با عکس.:d:dOK

farhad-10

کاربر سایت
Sep 2, 2012
23
نام
فرهاد
عکس اولت درسته کارها رو درست انجام دادی ولی اگر با PC بازی می کنی باید راست کلیک رو حدود سه ثانیه نگهداری بعد ول کنی البته موقع باز کردن پرتال ها.OK

من ذرست متوجه نشدم
یعنی وقتی میخام پرتال رو باز کنم 3ثانیه نگه دارم.؟من که بازشون کردم دیگه

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
من ذرست متوجه نشدم
یعنی وقتی میخام پرتال رو باز کنم 3ثانیه نگه دارم.؟من که بازشون کردم دیگه

خب دوباره باز کن فقط با نگه داشتن 3 ثانیه ای کلید باز کننده ی پرتال ها توی پلتفورمت(PC/Play Station)

به همین سادگیییییییییییی!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر