راهنمایی در مراحل Darksiders II

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
مرسي . برنامهfrapsدارم ولي نميدونم وسط بازي چجور كار ميكنه
کاری نداره. برنامه رو اجرا کنین و توی قسمت اسکرین شات، ببینین Hotkey چه دکمه هست و بذارین برنامه باز باشه و برین توی بازی. اون بالا فریم رو با اعداد زرد رنگ نشون میده. با همون Hotkey میتونین عکس بگیرین که توی پوشه خود برنامه قسمت اسکرین شات ذخیره میشن.

matrix59

کاربر سایت
Aug 24, 2012
14
کاری نداره. برنامه رو اجرا کنین و توی قسمت اسکرین شات، ببینین Hotkey چه دکمه هست و بذارین برنامه باز باشه و برین توی بازی. اون بالا فریم رو با اعداد زرد رنگ نشون میده. با همون Hotkey میتونین عکس بگیرین که توی پوشه خود برنامه قسمت اسکرین شات ذخیره میشن.
ممنون دوستان فهميدم چجوره.تشكر از همه كه جواب دادن

---------- نوشته در 08:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:11 PM ارسال شده بود ----------

دوستان تو chapter15 تو اين قسمت گير كردم. دو تا از اون نورها رو كه بالاي قصر بودن روشن كردم .دو قسمت آبها درست شدن اما دوتاي ديگشو هر چي ميگردم پيدا نميكنم. كه در باز بشه لطفا راهنمائي كنيد . مرسي. اينم عكس اون قسمت http://upit.cc/i/b362ba35.jpg

---------- نوشته در 08:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:15 PM ارسال شده بود ----------

دوستان تو chapter15 تو اين قسمت گير كردم. دو تا از اون نورها رو كه بالاي قصر بودن روشن كردم .دو قسمت آبها درست شدن اما دوتاي ديگشو هر چي ميگردم پيدا نميكنم. كه در باز بشه لطفا راهنمائي كنيد . مرسي. اينم عكس اون قسمت http://upit.cc/i/b362ba35.jpg

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
ممنون دوستان فهميدم چجوره.تشكر از همه كه جواب دادن

---------- نوشته در 08:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:11 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 08:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:15 PM ارسال شده بود ----------

وقتی به اون مجسمه ها می رسی بعد درست کردن مجسمه ی دومی نباید بیای پایین دقیقا اون طرفش یک در دیگه ای هست باید بری به اونجا ادامه بده تا به جایی برسی اه اون دوتای دیگر رو هم درست کنی.

اگر بازم مشکل داشتی بفرست بهت می گم بقیش خیلی سخته هاااااااااااااا!!!!!!

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
سلام دوستان
من بازی رو دیشب خریدم. الان یه جاییش گیر کردم
همون اولای بازی فک کنم مرحله ی 3 باشه که از تو جنگل رد میشی میری توی یک قلعه. همه ی قلعه رو رفتم بعد اومدم بیرون یک نقطه ی زرد رو نقشه هست حالا هرچی دور و بر چرخ میزنم نیس!تو قلعه هم که میرم غیب میشه!ممنون میشم کمکم کنین یک 3 ساعتی میشه گیر کردم.:(

matrix59

کاربر سایت
Aug 24, 2012
14
سلام دوستان
من بازی رو دیشب خریدم. الان یه جاییش گیر کردم
همون اولای بازی فک کنم مرحله ی 3 باشه که از تو جنگل رد میشی میری توی یک قلعه. همه ی قلعه رو رفتم بعد اومدم بیرون یک نقطه ی زرد رو نقشه هست حالا هرچی دور و بر چرخ میزنم نیس!تو قلعه هم که میرم غیب میشه!ممنون میشم کمکم کنین یک 3 ساعتی میشه گیر کردم.:(
تو همون قلعه يه پير مرد با يه نفر ديگه كنار هم وايستادن . برو با اونا حرف بزن بعد يك در واست باز ميكنه از اون دره بازيتو ادامه بده

---------- نوشته در 12:43 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:37 AM ارسال شده بود ----------

وقتی به اون مجسمه ها می رسی بعد درست کردن مجسمه ی دومی نباید بیای پایین دقیقا اون طرفش یک در دیگه ای هست باید بری به اونجا ادامه بده تا به جایی برسی اه اون دوتای دیگر رو هم درست کنی.

اگر بازم مشکل داشتی بفرست بهت می گم بقیش خیلی سخته هاااااااااااااا!!!!!!

مشكل من دقيق اينجاست. اين سنگ سياه جلو پرتال زدنو گرفته. اين سنگهارو چجور خرد كنم.

e6c132d1.jpg

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
تو همون قلعه يه پير مرد با يه نفر ديگه كنار هم وايستادن . برو با اونا حرف بزن بعد يك در واست باز ميكنه از اون دره بازيتو ادامه بده

---------- نوشته در 12:43 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:37 AM ارسال شده بود ----------

مشكل من دقيق اينجاست. اين سنگ سياه جلو پرتال زدنو گرفته. اين سنگهارو چجور خرد كنم.

e6c132d1.jpg

اینجا رو بی خیال شو. سمت راستت یه کلید هست از این هایی که می چرخن.از این نیرو که دو تا می شی اونجا بزن تا راحت کارتو بکنی.کلید رو کامل بچرخون با اون یکی روح اون پرتالی رو که پایین هست رو باز کن.بعد بالایی رو باز کن.کلید رو ول کن تا برگرده.وقتی برگشت توی پرتال پایینی رو نگاه کنی یه پرتال دیگه می بینی.اون رو باز کن.بعد همون راهی رو که اومدی برگرد تا به اون پرتال برسی که اون نیرو پشتشه.اون رو باز کنی بقیش حله:d.

matrix59

کاربر سایت
Aug 24, 2012
14

e6c132d1.jpg

ديگه يـــــــــــافتم:))

مرسي بچها

---------- نوشته در 01:41 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:38 AM ارسال شده بود ----------

اینجا رو بی خیال شو. سمت راستت یه کلید هست از این هایی که می چرخن.از این نیرو که دو تا می شی اونجا بزن تا راحت کارتو بکنی.کلید رو کامل بچرخون با اون یکی روح اون پرتالی رو که پایین هست رو باز کن.بعد بالایی رو باز کن.کلید رو ول کن تا برگرده.وقتی برگشت توی پرتال پایینی رو نگاه کنی یه پرتال دیگه می بینی.اون رو باز کن.بعد همون راهی رو که اومدی برگرد تا به اون پرتال برسی که اون نیرو پشتشه.اون رو باز کنی بقیش حله:d.

ممنون داشي.

مازیار123

کاربر سایت
Aug 28, 2012
46
سلام من هم مثل بقیه همون جایی که دوستان گیر کردن گیر کردم همون جایی که روح سوم رو میکشه ولی راه برگشتی نداره راه اصلی توسط نرده بسته شده تورو خدا کمک کنید:-s

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
مرسی داداش
ولی من همه ی اون قلعه رو رفتم دیگه همه ی جاهاش رو حفظ شدم از بس بازی کردم!دارم دیوونه میشم
من که ندیدم کسی تو قلعه باشه.شاید شما یه جای دیگه رو میگی
وقتی میرم بیرون یک یارویی با تبرش هست یه جور مسخره ای صحبت میکنه!دیگه من والا موندم این مرحله رو چه جوری رد کنم اسکرین شات هم که نمیشه گرفت
خواهش میکنم یکی به من کمک کنه اگه بلده!مرسی:x

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
مرسی داداش
ولی من همه ی اون قلعه رو رفتم دیگه همه ی جاهاش رو حفظ شدم از بس بازی کردم!دارم دیوونه میشم
وقتی میرم بیرون یک یارویی با تبرش هست یه جور مسخره ای صحبت میکنه!دیگه من والا موندم این مرحله رو چه جوری رد کنم اسکرین شات هم که نمیشه گرفت
اگه قلعه‌ Maker ها هستین که همونجوری هست که دوستمون میگن، یه عکس میتونین بدین؟

matrix59

کاربر سایت
Aug 24, 2012
14
دوستان اين قسمت chapter16كه از اين طرف بايد آتيش پرت كني به اونور مگه قلق خواصي داره؟؟؟

آخه هر چي آتيش پرت ميكنم نميگيره

7ff28f8d.jpg

---------- نوشته در 03:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:42 PM ارسال شده بود ----------

مرسی داداش

دادا دقيقا بگو كجائي تا بشه راهنمائيت كرد.

اون بازي پر آدم مسخره و تبر به دستِ.

---------- نوشته در 03:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:47 PM ارسال شده بود ----------

سلام من هم مثل بقیه همون جایی که دوستان گیر کردن گیر کردم همون جایی که روح سوم رو میکشه ولی راه برگشتی نداره راه اصلی توسط نرده بسته شده تورو خدا کمک کنید:-s

سلام. اگه مرحله رو تموم كردين بريد رو نقشه بعددكمه space بزنيد تا نقشه كامل اون منطقه را نشونتون بده. بعد با نگه داشتن كليك چپ موس نقشه رو بكشيد ببريد رو نزديكترين دروازهاي كه به دايره زرد نزديكه. وقتي اون كادر رو دروازه افتاد enter بزنيد بعد yes.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر