راهنمایی در خرید محصولات اپل iPhone - iPod - iPad - MAC - MacBook

meysam_gamer

کاربر سایت
Mar 11, 2006
457
نام
میثم
سلام دوستان
مطمعنترین فروشگاه در پایتخت برای خرید ipad2 کدوم مغازه هست که جنسو از پلمپ باز کنه
و من اگه مدل بدون ۳جی بخرم از گوگل مپ و یا گوگل ارث و جی پی اس نمیتونم استفاده کنم
و ایا اینکه از ipad میشه به عنوان usb host استفاده کرد و یا وسیله جانبی خاصی داره
سوال اخر اینکه کن ایفون۴ دارم به نظرتوم خرید ایپد۲ عاقلانه به نظر میرسه

meysam_gamer

کاربر سایت
Mar 11, 2006
457
نام
میثم
سلام دوستان
مطمعنترین فروشگاه در پایتخت برای خرید ipad2 کدوم مغازه هست که جنسو از پلمپ باز کنه
و من اگه مدل بدون ۳جی بخرم از گوگل مپ و یا گوگل ارث و جی پی اس نمیتونم استفاده کنم
و ایا اینکه از ipad میشه به عنوان usb host استفاده کرد و یا وسیله جانبی خاصی داره
سوال اخر اینکه کن ایفون۴ دارم به نظرتوم خرید ایپد۲ عاقلانه به نظر میرسه
بابا یکی جواب بده دیگه میخام برم بخرم

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
دوستان سلام،
تو همین چند روز می‌خوایم یک MacBook Pro 15" 2.2 GHz بگیرم و خب جدای از استفاده‌های دیگه‌ای که ازش می‌خوام بکنم بازی هم می‌کنم :D. می‌خوام ببینم واسه بازی مشکلی داره یا نه؟ (منظورم از مشکل نداشتن یعنی مثلاً خفن‌ترین بازی‌ها مثل BF3 رو روی آخرین تنظیمات راحت بازی کنم :D و حالا حالاها واسه بازی مشکلی باهاش نداشته باشم.)

این مدل کاستومایز شده هست و مشخصاتش اینه:

CPU: 2.2GHz quad-core Intel Core i7
RAM : 8GB 1333MHz DDR3 SDRAM
Hard: SSD (اگر تاثیر داره!؟)
VGA:
Intel HD Graphics 3000
AMD Radeon HD 6750M with 1GB GDDR5

ممنــــون.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
بابا یکی جواب بده دیگه میخام برم بخرم

رفیق ، اصولا تو ایران پیشنهاد نمیدیم.
اما اگه چاره ای نداری فکر میکنم بهترین گذینه پاساژ پایتخت باشه.

دوستان سلام،
تو همین چند روز می‌خوایم یک MacBook Pro 15" 2.2 GHz بگیرم و خب جدای از استفاده‌های دیگه‌ای که ازش می‌خوام بکنم بازی هم می‌کنم :D. می‌خوام ببینم واسه بازی مشکلی داره یا نه؟ (منظورم از مشکل نداشتن یعنی مثلاً خفن‌ترین بازی‌ها مثل BF3 رو روی آخرین تنظیمات راحت بازی کنم :D و حالا حالاها واسه بازی مشکلی باهاش نداشته باشم.)

این مدل کاستومایز شده هست و مشخصاتش اینه:

CPU: 2.2GHz quad-core Intel Core i7
RAM : 8GB 1333MHz DDR3 SDRAM
Hard: SSD (اگر تاثیر داره!؟)
VGA:
Intel HD Graphics 3000
AMD Radeon HD 6750M with 1GB GDDR5

ممنــــون.

سلام رفیق.
تقریبا بهترین کاستومایز رو انتخاب کردی اما رفیق بهت بگم کلا سیستم های مک برای گیم ساخته نمیشن !
نمیگم مشکل دارن یا کم میارن اما با بودجه ای که میخوای برای این صرف کنی برای گیم انتخاب های خیلی بهتری مثل سیستم های Alienware هم هستند.

اما در کل کسی اپل میخره که بخواد از سیستم عامل MAC OS X استفاده کنه و در کنارش ویندوز ! برای همین برای گیم کلا پیشنهاد نمیکنم مک بوک رو.

virus.hacker

کاربر سایت
Jan 20, 2011
145
نام
مهرداد
کمک...

سلام من میخوام به یکی بگم برام از کانادا iPad2بیاره شیشصد دلار 16گیگ.اصلا ارزش داره یا ممکنه 2ماه بعد سیر شم؟
wifi only هستش اینجا که هک خاصی نمیخواد یا مشکلی پیش نمیاد؟اینجا تو ایران کاور چند هستش وsmart coverچند هستش؟و یا تلق؟
لطفا یکم توضیح بدین...کلا
گالاکسی اس دو بگیرم یا این رو؟یا تبلت های دیگه که عالی باشن...
هر چه اطلاعات بیشتر بدین ممنون میشم.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
رفیق ، اصولا تو ایران پیشنهاد نمیدیم.
اما اگه چاره ای نداری فکر میکنم بهترین گذینه پاساژ پایتخت باشه.
horror جان این جریان usb host چی میشه که تو پست بالائی گفتم

رفیق تا حالا تست نکردم که بی دردسر میشه استفاده کرد یا نه.
با نرم افزار و هک که قطعا میشه اما فردا خودم برات تست میکنم نتیجش رو میذارم همینجا.

سلام من میخوام به یکی بگم برام از کانادا iPad2بیاره شیشصد دلار 16گیگ.اصلا ارزش داره یا ممکنه 2ماه بعد سیر شم؟
wifi only هستش اینجا که هک خاصی نمیخواد یا مشکلی پیش نمیاد؟اینجا تو ایران کاور چند هستش وsmart coverچند هستش؟و یا تلق؟
لطفا یکم توضیح بدین...کلا
گالاکسی اس دو بگیرم یا این رو؟یا تبلت های دیگه که عالی باشن...
هر چه اطلاعات بیشتر بدین ممنون میشم.

سلام
ببین رفیق ، شما قبل از هر خریدی باید هدفت رو از خرید بدونی !
من که نمیتونم از روی غیب بگم شما از خریده آیپد ۲ دلسرد میشی یا نه ! اول شما باید بگی آیپد رو برای چه مصارفی میخوای ؟
اول شما توضیح بده آیپد برای چه کاری میخوای بعد من برات توضیح میدم که به دردت میخوره یا نه.

در ضمن نه مدل Wifi Only و نه مدل 3G در ایران مشکل ساز نمیشن.

babak

کاربر سایت
Nov 12, 2005
93
نام
babak
سلام
میخواسم بگم یکی برام mac book air 13 بیاره (http://www.apple.com/macbookair/specs.html)
قیمتش 1300$
فقط یک چیز تبدیل تاندر بولت به hdmi گیر میاد (قیمت؟) میخوام وصل کنم به tv بعد راحت وصل میشه ؟
صدا هم منتقل میکنه دیگه؟
موس وایرلس اپل خوبه قده 80$ می ارزه؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام
میخواسم بگم یکی برام mac book air 13 بیاره (http://www.apple.com/macbookair/specs.html)
قیمتش 1300$
فقط یک چیز تبدیل تاندر بولت به hdmi گیر میاد (قیمت؟) میخوام وصل کنم به tv بعد راحت وصل میشه ؟
صدا هم منتقل میکنه دیگه؟

سلام
در ضمینه کابل در ایران اصولا کابلهایی که تو خود سایت اپل معرفی شدن رو میتونی در ایران پیدا کنی. (حالا بعضا مشکل)

کابل ها رو در لینک زیر میتونی کامل مشاهده کنی :
http://store.apple.com/us/browse/home/shop_mac/mac_accessories/cables

ولی اگه کابل برات یک مسئله حیاتی هست قبل از خرید مک بوک کابل رو تهیه کن.

موس وایرلس اپل هم اگه منظورت Magic باشه که واقعا فوق العادست ! من هم دارم استفاده میکنم و واقعا ازش لذت میبرم.

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی

اگر منظورت Magic Mouse هست توصیه می‌کنم حتما ببین به‌دردت می‌خوره یا نه! مجیک موس برای یه‌سری از کارها اذیت می‌کنه. یه‌نکته‌ی دیگه هم در موردش این هست که از یه‌سری جسچر‌های (حرکات دست که باعث انجام یه‌سری کارها توی مک می‌شه) جدید که توی Mac OS X Lion معرفی شدن هم پشتیبانی نمی‌کنه (نمی‌دونم اگه اخیرا مشکل حل شده باشه؟)

پیشنهاد می‌کنم اگه امکانش برات هست Reviewهایی که توی سایت اپل واسه‌ی Magic Mouse شده رو بخون می‌فهمی به‌درد کارت می‌خوره یا نه: http://store.apple.com/us/reviews/MB829LL/A?fnode=MTY1NDA1Mg&mco=MTcwNDk4Njk (توی همون قسمت هم یه‌سری خیلی تعریف کردن یه‌سری گفتن بده!)

اگه می‌خواستی iMac بگیری می‌گفتم به Magic Trackpad هم فکر کنی :D ولی چون مک‌بوک می‌گیری Trackpad روی خودش هست. کار با Trackpadهای مک‌بوک خیلی متفاوت هست از اون جیزی که توی بقیه ترک‌پد‌ها دیدی... واسه ریویو‌های اون هم اینجا رو ببین: http://store.apple.com/us/reviews/MC380LL/A?fnode=MTY1NDA1Mg&mco=MTg2MDQ3OTI

نهایتا حرفم اینه که قبل از اینکه این همه هزینه کنی برای Mouse اگه امکانش برات هست با Magic Mouse کار کن تا بعدا از خریدت پشیمون نشی. ;)

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
اگر منظورت Magic Mouse هست توصیه می‌کنم حتما ببین به‌دردت می‌خوره یا نه! مجیک موس برای یه‌سری از کارها اذیت می‌کنه. یه‌نکته‌ی دیگه هم در موردش این هست که از یه‌سری جسچر‌های (حرکات دست که باعث انجام یه‌سری کارها توی مک می‌شه) جدید که توی Mac OS X Lion معرفی شدن هم پشتیبانی نمی‌کنه (نمی‌دونم اگه اخیرا مشکل حل شده باشه؟)

پیشنهاد می‌کنم اگه امکانش برات هست Reviewهایی که توی سایت اپل واسه‌ی Magic Mouse شده رو بخون می‌فهمی به‌درد کارت می‌خوره یا نه: http://store.apple.com/us/reviews/MB829LL/A?fnode=MTY1NDA1Mg&mco=MTcwNDk4Njk (توی همون قسمت هم یه‌سری خیلی تعریف کردن یه‌سری گفتن بده!)

اگه می‌خواستی iMac بگیری می‌گفتم به Magic Trackpad هم فکر کنی :D ولی چون مک‌بوک می‌گیری Trackpad روی خودش هست. کار با Trackpadهای مک‌بوک خیلی متفاوت هست از اون جیزی که توی بقیه ترک‌پد‌ها دیدی... واسه ریویو‌های اون هم اینجا رو ببین: http://store.apple.com/us/reviews/MC380LL/A?fnode=MTY1NDA1Mg&mco=MTg2MDQ3OTI

نهایتا حرفم اینه که قبل از اینکه این همه هزینه کنی برای Mouse اگه امکانش برات هست با Magic Mouse کار کن تا بعدا از خریدت پشیمون نشی. ;)

به شدت تائید میشه
مجیک ترک پد واقعا بی نظیره و با وجودش واقعا موس رو فراموش میکنی مگر در جاهایی که چاره ای نیست و موس لازم هست !
اما من به شخصه از اون دسته آدمایی هستم که از کار با مجیک موس هم لذت میبرم.

در رابطه با Mac OS X جدید هم بگم خودم تستش کردم چند دستور کار برداشته شده و چندتای جدید اضافه شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر