راهنمایی در بازی Prince of persia: the two thrones

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
من يه بار تونستم تو غول مرحله يک از يه جا 3 بار بزنمش ولي تيکه دومش که بايد 2 باره بزنمش , هر کاري ميکنم نميشه بزنمش هرکي سيو بعد از غولش رو داره بده PLZ:((
شما از دو سکو باید اون نکبت را کور کنی وقتی میری بالا با pc باید w را بگیری بری طرفش space را بزنی بپری روش بعد هر وقت که تصویر فریز و تاریک میشه باید چپ کلیک کنی بعد از اینکه هر دوتا چشم کور شد میری زیر دست پاش بهش شمشیر میزنی بعدش میری از کمر نصفش میکنی

mehdi_p

کاربر سایت
Oct 5, 2007
93
نام
mehdi
يه مشگل ديگه

من تونستم به سلامت غول مرحله يك رو پشت سر بزارم ولي بعد از غول كه پرنس دوباره رنگش تغيير ميكنه و بايد از يه جايي كه تصوير مياد بالا ، بالا برم و از يه گودال بزرگ بپرم و با E يه ميله رو بگيرم و از چند جعبه كه از ديوار بيرون ميام رد بشم ، به يه جايي ميرسم كه جلوم يه فضاي باز هست و چند تا كوزه و صندوقچه ..................

اونجاش گير كردم نميدوم كجا بايد برم

elham_nicky2000

کاربر سایت
Oct 10, 2007
52
سلام

دوستان سلام
من تویه مرحله اول بازی اونجاییکه اون مردیکه گنده بک(قول مرحله اول) رو باید از بین ببریم گیر کردم از دیوار هم بالا رفتم ولی وقتی میخوام بپرم وضربه بزنم سریع منو پرت میکنه کنار
لطفا منو راهنمایی کنید
سلام دوست عزیز
وقتی از روی دیوار می پری طرفش هیچ دکمه ای رو نزن تا وقتی خنجرش آبی میشه چند لحظه هم برات صبر می کنه اگه دیر کنی می گیردت توی دو بار با ید 3 تا ضربه بزنی اگه دکمه ای رو نزنی بعد از ضربه اول میگیردت ولی خودش راه آزاد کردنشو بهت میگه فقط باید صبر کنی تا اون خنجره آبی شه تا وقتی بالای اون قوله هستی خودت سر خود دکمه اکشنشو نزن
موفق باشی وست عزیز:cheesygri

hessi

کاربر سایت
May 10, 2008
4
نام
حسام
اول تشکر ميکنم از همه ي برو بچه هاي سايت کامل و جامع بازي سنتر
دوم : من بازي شاهزاده فارسي 3 ، توي اون قسمتي که يه مجسمه ي خيلي بزرگ يک آدم که يک عصا هم دستش هست ،(يه نفر هم پشت يه پنجره گير کرده ،دوتا هم اهرم هست که ميتوني اون مجسمه رو بچرخوني و عقب جلو کني) گير کردم . من حتي اون مجسمه رو بلدم جا به جا کنم و تا اين ور سالن بيارم ، ولي بعدش نميدونم بايد چي کار کنم . لطفا کمکم کنيد چون اين قسمت بدجوري رفته رو اعصابم . (خيلي ممنون):((:(:((:(

:mad:H.M:mad:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اول تشکر ميکنم از همه ي برو بچه هاي سايت کامل و جامع بازي سنتر
دوم : من بازي شاهزاده فارسي 3 ، توي اون قسمتي که يه مجسمه ي خيلي بزرگ يک آدم که يک عصا هم دستش هست ،(يه نفر هم پشت يه پنجره گير کرده ،دوتا هم اهرم هست که ميتوني اون مجسمه رو بچرخوني و عقب جلو کني) گير کردم . من حتي اون مجسمه رو بلدم جا به جا کنم و تا اين ور سالن بيارم ، ولي بعدش نميدونم بايد چي کار کنم . لطفا کمکم کنيد چون اين قسمت بدجوري رفته رو اعصابم . (خيلي ممنون):((:(:((:(

:mad:H.M:mad:

تو که می تونی تا این ور سالن بیاری .زحمته یکی دوباره دیگه هولش بدی درو میشکنه پرت می شه بیرون بعدش مرحله تموم. :biggrin1:

hessi

کاربر سایت
May 10, 2008
4
نام
حسام
تشکر و سپاس

بابا فردیییییییییییییییییییین دمت گرم کلی حال دادی بهم ، من که دیگه مخم هنگ کرده بود ، همون روز اول فهمیدم چطوری مجسمه رو بیارم اینور ، ولی بعدش میموندم چی کار کنم.
بازم دمت گرم
حالا تو که این همه حال دادی به ما ، بگو اون دو نفر که من رو توی یه حلقه ی آتیش گیر میندازن رو چطوری بکشم تا مجبور نشم به مخم فشار بیارم.
خیلی باحالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی:love::cheesygri:bye::punk::D:thumbup:
:groupwave:
:horse::twisted:

roohoravan

کاربر سایت
Jul 15, 2009
6
سلام.دوستان ؛ در مبارزه با دو تا غوله ‌‌‌‌كه يكيشون تبر داره وديگري شمشير دارد.در مرحله اي كه خون جفتشون كم شده ؛ وقتي تصوير سياه و سفيد ميشود و خنجر آبي ميشه ؛ ضربه ميزنم ولي ضربه ام را دفاع ميكنه و كشته نميشود.ممنون ميشم كه راهنمايي بفرماييد

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
فک کنم اون 1 کی تبر داره باید گیر کرده باشه تبرش تو زمین که بتونی بکشیش البته مطمئن نیستم

roohoravan

کاربر سایت
Jul 15, 2009
6
حالا حتي اگر هم گفته باشه oblivion رو تو 1 ساعت تموم كرده!!!! نبايد اينجوري قاط ميزدي :evil:
برا كشتن اون غول بهش ضربه بزن و بعد از اينكه چندتا سنگ به طرفت پرت كرد ييهو!!
قاطي ميكنه و يه گرد باد ايجاد مي كنه بعد صحنه رو آهسته كن و از ستون پشتش برو بالا و يكي از بالهاشو با slow motion داغون كن و با بال ديگه هم همين كارو بكن و يا بار ديگه هم همين كارو براي بار سوم و آخرين بار انجام بده حالا ميره بالا تو هم به كمك همون ستونهاي اطراف و سنگهاي شناور تو هوا برو بالا و به طرفش بپر حالا slow motin ميشه و بكشش و بعد هم بايد با dark prince مبارزه كني كه خيلي آسونه...
بازم مي گم شانس اووردي مسئولاي سايت ....
سلام.در كشتن اين غول طلايي آخري ؛ شمشير و خنجر بايد آبي بشه؟ چون من همه كارها را انجام ميدم ولي بال هاش كنده نميشه.ممنون

آخرین ویرایش:

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
خب نگاه کن هکشتن این غول 3 انگشتی Vizier اول که روی زمین باید بزنید به صورت معمولی باید چند بار بهش ضربه بزنی حدود 8 بار بعدش میره تو هوا 1 مجسمه به طرف تو پرت میکنه بعد دوباره میاد رو زمین بعدش دوباره باید 7-8 باری بزنیش میره تو هوا 2 تا مجسمه پرتاب میکنه دفعه ی بعد که زدیش 3 تا مجسمه پرتاب میکنه ولی دیگه نمیاد رو زمین واسه جا خالی دادن هم خودت هر کاری میدونی بهتره انجام بده مثلا دور زمین بچرخ. و... الا دقیق یادم نیست کلا چند بار میومد میرفت ولی حدود 3-4 بار بیشتر نبود بعدش میره بالا فقط چیز پرتاپ میکنه که باید بگرخی:cheesygri ازشون چند بار که فرار کردی برو بالا از ستون های خرابه به غولش نزدیک شو و همون quick kill خودمون رو روش بزن 3 بار باید این کار رو انجام بدی واسه 2 تای اولیش واسه بال هاش هست 3ومیش واسه زره اون هست فک کنم.
بعدش میره خیلی بالا از خودش تیر در میکنه:eek: خیلی مزخرفه اینجاش بعدش 1 quick kill دیگه مورد نیاز هست که کارش رو تموم کنه ولی یادم نیست اصلا فک کنم باید میرفتی بالا
نمیدونم اصلا ولی به احتمال زیاد همینجوری هست
و میکشتیش اخر سر هم غول اخر میاد بعدش هم بازی تمومه امید وارم به کارت بیاد این مطالب:love:

parsa789

کاربر سایت
Apr 21, 2010
5
سلام yahya تو پاسخ 4# یه مشکلی داشت هیشکی جواب نداد منم همون مشکلو دارم یعنی وقتی پرنسس با تیر کمون طناب زنگ. پاره میکنه من میرم اهرمو میکشم هرکاری میکنم به موقع به در نمیرسم جون هر کی دوست دارین جواب بدین

آخرین ویرایش:

NOOB SAIBOT*

کاربر سایت
Apr 14, 2010
93
نام
امید
سلام yahya تو پاسخ 4# یه مشکلی داشت هیشکی جواب نداد منم همون مشکلو دارم یعنی وقتی پرنسس با تیر کمون طناب زنگ. پاره میکنه من میرم اهرمو میکشم هرکاری میکنم به موقع به در نمیرسم جون هر کی دوست دارین جواب بدین

پرنس خوبیش اینه که پر از معما ه;)...

البته این معما نیست و یکی از قابلیت های بازیه که مربوط به اطلاع رسانی بد بازی به بازی باز ه ...که بیشتر باعث سردرگمی میشه و هیچی ازش نمی فهمی...

شما برای رد شدن از در باید زمان را کند کنی....به جای اینکه R را نگه داری فقط یک لحظه فشار بده...فکر کنم مشکلت حل بشه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر