راهنمایی در بازی GTA V

Survivalhorror

کاربر سایت
Nov 17, 2013
116
من مرحله getway location رو كه رد كردم يكي بهم زنگ زد بد ديگه هيچ ماموريتي نيومد :|
ميشه سيو مرحلرو بدين :X

داخل آپشن برو و ریپلی میشن رو بزن و این مرحله رو دوباره انجام بده ببین چی میشه، یه ذره فراموشی گرفتم دقیقا همون مرحله ای که باید بری یه ماشین چهار در شاسی بلند ورداری و بعد به مایکل زنگ بزنی یا اون مرحله ای که باید با مایکل سه ماشین رو پیدا کنی و ببری تو پارکینگ؟

من بازی رو خیلی وقته که تموم کردم یعنی Save کامل شده ی بازی رو دارم.

mahdi29

کاربر سایت
Nov 15, 2013
17
من گذاشتم تو پارگينك
مرحله تموم شد بعدش هيچ مرحله اي نيومد :(

- - -ویرایش - - -

اون مرحله اي كه بايد يه ماشين 4 در دو برداري بعد ببري يه جا قايم كني بعد من اين مرحلو رد كردم بعدش هيچ ماموريتي نميده :(

reza_juve

کاربر سایت
Feb 17, 2011
227
بچه ها اون مرحله که با مایکل یه نفرو کتک میزنیم بعد سوار هلی کوپتر میشیم بعد یه جت میکنه دنبالم با موشک میزنتم چیکار باید بکنم؟

Survivalhorror

کاربر سایت
Nov 17, 2013
116
بچه ها اون مرحله که با مایکل یه نفرو کتک میزنیم بعد سوار هلی کوپتر میشیم بعد یه جت میکنه دنبالم با موشک میزنتم چیکار باید بکنم؟

باید هلیکوپتر رو دائما بالا و پایین کنی ببری چپ ببری راست ببریش سمت ساختمون ها و کلا کاری باش کنی که طرف وحشت کنه، اونوقته که مرحله رو به اتمام می رسونی.

- - -ویرایش - - -

خودتم به همچين مشكلي تو GTA V بر خوردي ؟

نه به چنین مشکلی برنخوردم!

reza_juve

کاربر سایت
Feb 17, 2011
227
یه چنتا مرحله قبلش این کارو انجام دادم این یکی قبلش با مایکل یواشکی وارد خونه میشی بعد مبرب بالا ساختمون با یکی دعوا میکنی بعد هلی کوپترو بر میداری یکم جلوتر دوتا جت میان با موشک میزننت باید چیکار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر