راهنمایی در بازی Bioshock

kaveh93

عضو جدید
May 11, 2023
2
سلام به همه من تو مرحله hephaestus گبر کردم باید یه دستگیره بکشی پایین بعد دستگیر برمی گرده سر جاش من هر کاری هم می کنم دکمه t کار نمی کنه حتی جاشم عوض کردم با یه کلمه دیگه نوار از قسمت مپ گذاشتم . بازی پاک کردم و یه نسخه دیگه نصب کردم ولی دوباره اونجا گیر می کنم . تو این مرحله چند نفر میخ شدن به دیوار بعد از کشیدن دستگیره یکیشون طلایی میشه که تو جیبش نوار هست من واقعا نمی دونم باید چیکار کنم . ویندوز من ۱۱ هست .

kaveh93

عضو جدید
May 11, 2023
2
سلام به همه من تو مرحله hephaestus گبر کردم باید یه دستگیره بکشی پایین بعد دستگیر برمی گرده سر جاش من هر کاری هم می کنم دکمه t کار نمی کنه حتی جاشم عوض کردم با یه کلمه دیگه نوار از قسمت مپ گذاشتم . بازی پاک کردم و یه نسخه دیگه نصب کردم ولی دوباره اونجا گیر می کنم . تو این مرحله چند نفر میخ شدن به دیوار بعد از کشیدن دستگیره یکیشون طلایی میشه که تو جیبش نوار هست من واقعا نمی دونم باید چیکار کنم . ویندوز من ۱۱ هست .
با سلام
من جاي گير كردم كه روبه روي يكي از سوراخهاي كه پچه ميره توش و بايد يه جوري يك بچه از اون تو بكشم بيرون درضمن لباسهاي بيگ ددي هم پوشيدم ولي دسكشالشو پيدا نكردم اينم عكس سوراخه كه به صورت نوراني ميباشد
سلام باید تمام سوراخ ببندی بعد کوره روشن کنی بچه خودش از یکیش خارج میشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر