راهنمایی در امر خرید موبایل

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
داری منو وسوسه میکنی یه 15 بگیرما :D ببین من میتونم بدون نت یجوری سر کنم تهش یه مودمه ولی بدون انتن برام سخته با توجه به کارم
ببین من کلا پیشنهاد نمیکنم به عنوان تک گوشی بگیری، چون بالاخره هیچی معلوم نیست یه روز بیدار میشی میبینی رو 3G هم دیگه آنتن نداری. یا مثلا همین الان هم بعضی شبا از 1-12 شب تا 8 صبح انتن میپره واسه همراه اول.
در حد یه گوشی 6-5 تومنی هم شده در کنارش داشته باشی شرط عقله :D

در کل من پیشنهاد میکنم بگیری تقریبا هیچ مشکلی نداره، صفحه عالی، دوربین عالی، باتری عالی، خوش دست و... ولی میگم که یه گوشی دیگه هم داشته باش :D

• Love
Reactions: HIGH VOLTAGE

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
اقا s24 و S24+ چرا ناموجود شدن؟
اصلا هیچ جا پیدا نمیشن
بهتر که ناموجوده ! :D

اصلا نمیتونم درک کنم چرا یکی باید S24 یا +S24 بخره. قیمتشون که تقریبا برابر با Ultra از اونور چیپست آشغال Exynos رو دارن. تازه رم 24 هم 8ـه
خلاصه اینکه حتی S23 Ultra هم گزینه بهتر و ارزون تریه.

البته Alldigitall موجود داره.

S24
+S24

برای درک عمق فاجعه exynos این دوتا ویدیو رو پیشنهاد میدم
1
2

آخرین ویرایش:

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,327
نام
Rashed
بهتر که ناموجوده ! :D

اصلا نمیتونم درک کنم چرا یکی باید S24 یا +S24 بخره. قیمتشون که تقریبا برابر با Ultra از اونور چیپست آشغال Exynos رو دارن. تازه رم 24 هم 8ـه
خلاصه اینکه حتی S23 Ultra هم گزینه بهتر و ارزون تریه.

البته Alldigitall موجود داره.

S24
+S24

برای درک عمق فاجعه exynos این دوتا ویدیو رو پیشنهاد میدم
1
2

حق میگی ولی چرا 58 میدن؟باید 40-45 باشه اصلا درک نمیکنم
58-60 اصلا ارزش نداره
هم قیمت الترا شده ولی 450 دلار ارزونتره

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
حق میگی ولی چرا 58 میدن؟باید 40-45 باشه اصلا درک نمیکنم
58-60 اصلا ارزش نداره
هم قیمت الترا شده ولی 450 دلار ارزونتره
والا دقیقا نمیدونم داستان قیمت های گوشی های سامسونگ چطوریه تو ایران زیاد دنبال منطق نباید باشیم.
الان چرا قیمت S24 Ultraـی 1300 دلاری با هزینه رجیستر 61-62 تومنه؟ به همون دلیل(بی دلیلی) هم S24 و+S24 الکی گرونه

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,327
نام
Rashed
والا دقیقا نمیدونم داستان قیمت های گوشی های سامسونگ چطوریه تو ایران زیاد دنبال منطق نباید باشیم.
الان چرا قیمت S24 Ultraـی 1300 دلاری با هزینه رجیستر 61-62 تومنه؟ به همون دلیل(بی دلیلی) هم S24 و+S24 الکی گرونه
رنگ سبز الترا رو از کجا میتونم پیدا کنم؟ جزو رنگای Online Exclusive هست

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
رنگ سبز الترا رو از کجا میتونم پیدا کنم؟ جزو رنگای Online Exclusive هست
هیچ جا ندیدم رنگای Online رو داشته باشه از بازار موبایل هم خبری ندارم اگه جایی داشته باشه قطعا خیلی گرون تر میده، حتی سایت سامسونگ امریکا و لهستان رو هم چک کردم امریکا سبز موجود نداشت. لهستان کلا رنگ های آنلاین رو نداشت.
پارسال یادمه 5-6 ماه بعد از عرضه S23 Ultra چنتا رنگ آنلاین رو اورده بودن بعضی سایتا و طبیعتا گرون تر میفروختن. اگه مثل اون پیش بره شاید چند ماه دیگه رنگ سبز رو پیدا کنی رو سایتا.

• Like
Reactions: |PREDATOR|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر